Access bars®

access bars

Access bars® se mi doslova proměňuje pod rukama. Líbí se mi, jak se s každou zkušeností s klientem nebo klientkou otvírají nové možnosti, jak ho ještě využít a více a zajímavěji pomoci. Terapie působí úžasně – klient, který chtěl mít pevnější ruku při soutěži s lukem a šípem, ji má, vyhrál lepší místo v soutěži. A mám i jiné zpětné vazby od klientů, kteří prošli u mne terapií Access bars®, že jsou více klidní, nereagují podrážděně, lépe spí, více jsou vědomí a sebe-vědomí.

Poslední dobou mi v průběhu této terapie přichází různé rady, vidím klienty v obrazech, které jsou pro ně jako zprávy – co by měli dělat. Je to takový chanelling jako bonus navíc 🙂 Jedna klientka chtěla rituál a on přišel. Jiné přišlo řešení jejího problému s pracovní oblastí – nová inspirace, co by měla dělat. Co si žádá její vnitřní dítě, jaké sny má naplnit. Její malá vnitřní holčička chtěla, aby se vrátila k baletu a tanci. Viděla jsem ji, jak tančí na baletních piškotech, krásně uvolněná, křídla volnosti a svobody roztažená jako krásná labuť na Labutím jezeře. Jeden muž dostal informaci, že ho jeho rodina – žena a děti mají podpořit v jeho velkém úkolu, který se mu při terapii ukázal a potvrdil. Viděla jsem ho, jak si zpočátku nevěděl rady s tímto velkým úkolem a jak postupně usedal s žezlem a jablkem jako sebejistý král na trůn, aby vykonal velké věci pro naši zem a národ.

Každý klient může během jednoho sezení, spíše ležení, kdy většinou i zcela zrelaxuje tak, že u něj usne, dostat několik rad, podnětů, inspirace pro svůj život. Každá sada bodů, které procházíme, přináší nové poselství pro daného klienta, aby měl novou inspiraci pro velké změny v jeho životě, které po terapii přijdou.

 

Děkuji za možnost být pro vás poslem nové inspirace, podpořit vás ve vašich skvělých a trvalých změnách

S láskou

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu

 

Nově jsem lektorkou této úžasné metody, která má pozvednout vědomí naší země. Buďte u toho a přijďte se tuhle jednoduchou a účinnou techniku naučit:

https://www.facebook.com/events/424063054662464/