KURZ Access Energetický Facelift v Brně

Datum / čas
08/12/2018
10.00 - 18.00

nahrávám mapu....

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedním z Access Consciousness® tělesných procesů, při němž se i velké množství tělesných procesů spouští. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla včetně vnitřních orgánů.. Tento proces omlazuje obličej a odvrací stárnutí.
Při této terapii si dopřáváte relaxaci a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla (převážně na obličeji), které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.
 
Na rozdíl od botoxu, který je jedem zabraňujícím výrazu radosti a emocí v obličeji, je tento proces naprosto bezbolestný a velmi příjemný.
 
Pro omlazení už nejsou nutné injekce – stačí Access Energetic Facelift™!
 
Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 ošetření a dvakrát si metodu vyzkoušíte. Obdržíte manuál a příručku Access Energetického Faceliftu™. Příručka obsahuje informace o tomto procesu a grafický „tahák“ s pořadím poloh.
 
Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.
 
Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu? Jaké jsou další možnosti?
 
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf certifikovaná lektorka Access Consciousness® Bars a Facelift facilitátorka
 
Kde: Centrum Miracle – Křehlíkova 48, Brno – Slatina, 62700
 
Kdy: Sobota 8.12.2018
 
Od 10h do 18h
 
Přihlášky na: Umay@centrum.cz
 
První absolvování kurzu je za cenu 5.300,- Kč.
Každé další opakovaní kurzu za cenu 2.650,- Kč.
Děti do 15ti let zdarma, 16 až 18ti letí platí poloviční kurzovné.
 
 
Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další speciální vzdělání. Absolvováním kurzu se stáváte (profesionálními) certifikovanými praktiky této metody a můžete tento proces poskytovat sobě, blízkým i svým klientům.