KURZ Access Energetický Facelift v Brně

Datum / čas
11/11/2018
10.00 - 18.00

nahrávám mapu....

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedním z Access Consciousness® tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla (převážně na obličeji), které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Access Energetický Facelift je úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Nazýváme jej facelift, i když se jedná vlastně spíše o hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracujeme s energií, a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až ke koruně hlavy.
Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.
Na rozdíl od botoxu, o němž nedávný vědecký výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Facelift naopak ukazuje radost a hravé, energické fungování těla.

Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 plné sezení a obdržíte manuál a příručku Access Energetického Faceliftu. Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí ručních poloh.

Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu? Jaké jsou další možnosti?

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf  certifikovaná lektorka Access Consciousness® Bars a Facelift facilitátorka

Kde: Centrum Miracle – Křehlíkova 48, Brno – Slatina, 62700

Kdy: Neděle 11.11.2018

Od 10h do 18h

Přihlášky na: Umay@centrum.cz

První absolvování kurzu je za cenu 5.300,- Kč.
Každé další opakovaní kurzu za cenu 2.650,- Kč.
Děti do 15ti let zdarma, 16 až 18ti letí platí poloviční kurzovné.

Neexistují žádné předpoklady nebo zkušenosti vyžadované pro tento trénink.
Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další vzdělání. Absolvováním kurzu se stáváte (profesionálními) certifikovanými praktiky této metody a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe.