Certifikovaný kurz Access Energetic Facelift™ v Brně

Datum / čas
25/01/2019
10.00 - 18.00

nahrávám mapu....

 

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedním z Access Consciousness® tělesných procesů, při němž se i velké množství tělesných procesů spouští. Pomáhá přirozené harmonizaci celého těla včetně vnitřních orgánů. Tento proces omlazuje obličej a odvrací stárnutí. Napomáhá „vedlejším efektem“ ke zvětšení prsů u žen a jejich zpevnění.
Při této terapii si dopřáváte relaxaci a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla (převážně na obličeji), které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Na rozdíl od botoxu, který je jedem zabraňujícím výrazu radosti a emocí v obličeji, je tento proces naprosto bezbolestný a velmi příjemný.

Pro omlazení už nejsou nutné injekce – stačí Access Energetic Facelift™!

Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 ošetření a dvakrát si metodu vyzkoušíte. Budete sledovat instruktážní video. Obdržíte manuál a příručku Access Energetického Faceliftu™. Příručka obsahuje informace o tomto procesu a grafický „tahák“ s pořadím poloh. Kurz bude nahráván a nahrávku získáte po kurzu. Dostanete i nahrané clearingy v ČJ a AJ pro čistění bloků v kontextu stárnutí a ochabování vašeho těla.

Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžete vy a vaše tělo být, abyste se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně svou krásu? Jaké jsou další možnosti?

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, AFF, BPF – certifikovaná lektorka Access Consciousness® Bars a Facelift facilitátorka

Kde: Centrum Miracle – Křehlíkova 48, Brno – Slatina, 62700

Kdy: Pátek 25.1.2019

Od 10h do 18h

Přihlášky na: Umay@centrum.cz

První absolvování kurzu je za cenu 5.350,- Kč.
Každé další opakovaní kurzu je za poloviční cenu.
Děti od 6ti do 15ti let zdarma, 16 až 18ti letí platí poloviční kurzovné.

Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další speciální vzdělání. Absolvováním kurzu se stáváte (profesionálními) certifikovanými praktiky této metody a můžete tento proces poskytovat sobě, blízkým i svým klientům.

#accessenergeticfaceliftkurz #brno #happybrno #acessbars #accessconsciousness #umayyamunawolf#psychoterapeutkaeu #kurz #certifikovanykurzaccessbars

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, Požehnaný vědomý život