Příběh Ely – VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Ráda bych se s vámi podělila o zpětnou vazbu jedné mé klientky na vaginální mapování. Děkuji za otevřenost a opravdové sdílení.

Díky, s vděčností a láskou

Umay Yamuna Wolf (zveřejněno poprvé v červenci 2015)
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com

 

vaginální mapováníKde mám vlastně začít?

Jeden vidí, kam mu oko dohlédne, co a proč se mu však děje dnes, přestože se otáčí zpátky a ostří zrak, mnohdy nevidí, neví, a proto dnes nerozumí proč je to tak jak to je. Příčiny jsou mnohdy nejasné, hledáme souvislosti s děním předcházejícím, chápání si udělalo svou subjektivní logickou postoupnost a k té vzhlíží.
Ale tuším, že jsem stále z velké části mého bytí nevědomá…. Vím, že vše se vším souvisí, přesto si tak málo dávám mé osobní dění a životní etapy do souvislostí.…Kdysi dávno jsem si užívala plnými doušky všeho, co mi život nabízel. Jak se to říká? Sex, drogy, rockenroll?:))
Po letech toho “všeho” naplno přišly první bolesti, které se draly ven. Zranění zadupaná pod zem, do hlouby nitra, jakoby začínala sílit a prodírat se na světlo. Začalo období hledání, poznávání se, zjištění, že Ego už není ta masírka co bývalo a kdo tam za tou splasklinou vůbec zbyl?
Jsem ve znamení štíra, mám to z extrému do extrému. Nebylo to hned, ale v rychlém sledu a jedno navazovalo na druhé. Vždy jsem toužila po spojení se Sebou, nový byl aktivní zájem o duchovno, alternativní směry, ochutnávka různých seminářů, změna stravy, jóga, málo alkoholu, nově odešli z mého života muži, nevědomě jsem si zakázala sexuální prožitky, nechtěla jsem opakovat život mé mámy, toužila jsem po něčem více, po něčem hlubším, po souznění, duševním spojení, blablabla…

Čas si jde svým vlastním tempem a já jsem sedm let bez vztahu. Sexuálního styku s muži začalo být čím dál tím více poskrovnu. Dva poslední roky jsem žila prakticky bez sexuálního spojení s mužem (ty dva styky během té nekonečné doby se snad ani nemohou počítat). Vloni jsem přestala menstruovat a plakala jsem, že jsem v přechodu a nebudu moci mít děti. (Důležitý fakt: je mi 38 let, jsem mladistvého vzhledu a mé tělo je pevné, prsa umělá, nenarostly mi. Měla jsem dlouho dominantního vnitřního muže, ještě dodnes ho mnohdy cítím, zároveň jsem na něj hrdá a současně ho nepřijímám. Haha, další učení….)

Celostní medicína mi hormony opět urovnala a červené dny přicházely
pravidelně. Avšak mé libido bylo mrtvé, má jóni se stávala necitelnou. Přestala jsem se uspokojovat. Nebyl důvod, necítila jsem požitek, rozkoš, radost, dotek již nebyl laskajícím dotekem. Přišel den Dé. Pan T se mi moc líbil, pravidla byla jasně daná a já jsem na ně přistoupila. První setkání bylo plné vášně. Má jediná výhoda je, že jsem velmi empatická a vnímavá a doslova jsem fyzické vzrušení nasála od něj. Pozitivní na józe je, že zpevní pánevní dno, pohlavní svaly jsou pevné a pružné a mužův lingam je uvnitř mě s radostí v úzkém sevření. Druhé setkání byl kopanec do zadku. Byla jsem po hodině kundaliní jógy, po meditaci, předpokládám, že odpálená o něco výše, než pan T. Řekl mi, že jsem suchá jogínka a měl bohužel pravdu. Byla jsem bez šťávy, bez emocí, s mrtvou spící jóni a nastal ten nejvyšší čas s tím něco udělat. Změnáááááááá MUST come!!!

 

Kamarád H mi říká: “Elo, s tímhle ti může pomoci jedině Yamuna.” Zavolal jí, řekl mi kolik za kolik a já se rozhodla. Rychle, věděla jsem, že do toho jdu. Potřebovala jsem pomoci a cítila jsem, že toto je má cesta. Ano, rozhodla jsem se pro vaginální mapování.
vaginální mapováníPřišla jsem k Yamuně domů, její přijetí bylo láskyplné, objímající a já jsem k ní cítila naprostou důvěru od prvního momentu. Povídaly jsme si, ale nebylo potřeba mnoho mluvit. Pak jsme začaly tančit, stály jsme naproti sobě a rozhýbávaly pánev, boky, zahřívaly oblast pánevního dna tancem, dýchaly jsme s intenzitou ústy, nakonec jsme si přiložily navzájem ruce na srdce a tím dotykem a dýcháním jsme se propojily. Po rozehřátí, prokrvení, uvolnění, následoval čaj, instrukce jak to následující bude probíhat a já jsem si dole bez, pouze v sarongu lehla Yamuně přes nohy břichem dolů. Toto naše první setkání bylo o zharmonizování a odblokování emočních bloků v zadní části, mé “poprvé” bylo o hýždích, kostrči a stydké kosti.

Masírování, přikládání Yamuniných neskutečně jemných a hřejivých rukou, tlakové kroužení, dýchání pouze pusou, soustředění se veškerou pozorností na místo tlaku, tam, kde něco odcházelo, nějaká potlačená emoce, neuvolněná energie.

Hraje relaxační hudba, atmosféra je intimní, odevzdávám se a důvěřuji. Nebylo to většinou příjemné, chvílemi více či méně citelné, někdy až nepříjemné a bolestivé. Setkání trvalo 3 hodiny. Yamuna se mnou celou tu dobu byla přítomná, byla bdělá, slyšela jsem jí, jak se mnou občas i dýchá nebo křičí. Její ruce jsou velmi laskavé, vnímavé, ví, cítí, jemně se mě dotýká a vše plyne v přirozeném a láskyplném objetí. Zároveň naslouchá, ptá se mě, když je třeba přitlačí, zůstává, změní pohyb, bod na těle, vnímá mě, je na mne napojená, cítím to a důvěřuji jí.

Musím říci, že toto první mapování hýždí (gluteální mapování), kostrče a stydké kosti pro mne bylo asi nejsilnější. Cítila jsem, jak společně s oddechováním odchází i emoční bloky, něco se rozpouští, byl to nový a silný zážitek. Cítila jsme obnovení energie, proudění, brnění energie v celých pažích, energie mi projížděla i z kyčlí do prstů na nohách. Bylo to jako bych sundala nějaké brnění, sevření stresem a strachem, uvolnily se zásoby mého vnitřního tepla – úplně jsem se zpotila a uvolnila do pocitu bezpečí a odevzdání.

Do našeho rozloučení zbýval ještě čas a Yamuna mi nabídla (protože jsme předtím hovořily o mých umělých prsech a mém nepřijetí mých přirozených proporcí v této oblasti), zda bych měla zájem o masáž prsou. Ano řekla jsem, samozřejmě že ano. Letos mě čeká výměna implantátů a upřímně na to ani nechci myslet, protože na mne padá jakási tíseň. Můj osobní přístup k mému tělu se za ta léta dosti změnil a já si dnes vůbec nejsem jistá, zda si chci nechat do těla opět vložit ty cizorodé nabubřelé vetřelce. Masáž prsou jsem si přála, ač nejsou mé vlastní, zaslouží si rozhodně také pozornost.

Pamatuji si, že jsem byla v příjemném a uvolněném meditativním rozpoložení, téměř v meditaci. Yamuna mi jemně masírovala prsa s olejíčkem z aurasomy Láska a po chvíli je jakoby držela v dlaních, mateřsky je objímala a krouživými impulzy vytvářela pocit, že se lehounce natřásají, pohupují na vlnkách oceánu, myslím, že jsem měla pocit, že mají křídla. Byla jsem v meditaci, prázdná, daleko a současně v přítomnosti jsem jakoby z povzdálí cítila vánek motýlích křídel. Přišla mi při masáži i vzpomínka na otce a na to, že mne nepřijímal jako ženu, přál si syna. Při jemné masáži jemně odcházel pocit nepřijetí mých malých přirozených prsou a usazoval se v těle pocit úplnosti a celistvosti.

To odpoledne jsem neměla žádnou práci, žádné povinnosti a byla jsem v uvnitřněném rozpoložení a ráda, že mohu zůstat sama se sebou. Vnímala jsem, že jsem se sebou spojená intenzivněji, vnímala jsem se, byla jsem otevřená sama v sobě. Odpoledne plynulo, převlékla jsem ložní prádlo do panenské bílé. Vyměnila si ručníky za bílý a růžový. Připravila si na spánek noční košili s nádechem rudo-růžové barvy. Musím se usmát, protože růžová barva mi není vůbec vlastní, ano ručník jeden mám a ta noční košile byl takový nákup z rozmaru. Večer jsem si šla zaběhat, při každém výdechu pusou jsem zároveň vydechovala pohlavím. Běžela jsem podél Vltavy a zanechávala v ní vztek, smutek, zlobu na muže, tu nasranost a frustraci co cítím, když jsem odmítnutá, negativní emoce související s muži, svou bezmocnost, řeka si to ten večer vzala vše, unesla to pryč, zmizelo to v nedohlednu. Ve sprše jsem se potřela Himalájskou solí a nechala chladnou vodu stékat po slané kůži. Tekoucí voda smývala vše, co již více nebylo žádoucí.

 

 

vaginální mapováníSetkání druhé, mé “poprvé” již není poprvé. Začátek je stejný, prostředí je mi již známé, uvařený čaj, vůně vykuřovadla, hudba, tančíme, propojujeme se. Umyla jsem se ve sprše od pasu dolů, omotala si kolem boků sarong, ale zaujala jsem tentokrát pozici v leže na zádech. Hlava relaxuje na polštáři, nohy mám roztažené, položené na natažených nohou Yamuny a objímám ji svými koleny boky. Ona sedí naproti mě. Nohy mám volně položené na matraci. Yamuna začíná dotyky na stydké kosti, nadbřiškem, jedním tříslem, druhým tříslem, uff teď to ale bolí, řekne mi, že mám v tříslu pěknou bulku bránící toku energie, vím o ní, ale již mi nedošlo, že je to ucpaná lymfa, nejprve jemně krouží, po celou dobu komunikujeme a já ji žádám, ať zůstane na místě a vyvine prsty tlak, činí tak, není mi to vůbec příjemné, bolí to, ale je to taková ta únosná nepříjemná bolest hraničící s masochismem. Dýchám ústy, Yamuna mi pomáhá udržovat pozornost, často mi hlava utíká jinam. Pak přichází oblast stehen, kde jsou uložena všechna nevyřčená NE. Jsou velmi citlivá a já si s každým masírovaným bodem v mysli procházím, kdy jsem nejednala v souladu se sebou, kdy jsem si nechala něco udělat, ač jsem to v tu chvíli tak necítila nebo nechtěla. Jsem plná vzteku, úplně soptím a vracím se do své síly – schopnosti nastavit si hranice podle toho, jak já to cítím a potřebuji.

Čas utíká pomalu v otevřené náruči intimnosti a důvěry, Yamuna je opět
laskavá, vnímavá, její ruce se pohybují jemně a zkušeně, je napojená a
vědoucí. Její prsty se přemístily ze stehen pod podbřišek, pod stydkou kost, ke stydkým pyskům, které jemnou vibrací a kroužením ožívají. Prochází kousíček po kousíčku celé pysky. Cítím, že nic necítím. Po intenzivnějším tlaku nebo jemném kroužení se místo zcitlivuje – vnímám řezání, pálení nebo jinak nepříjemné pocity, přechází postupně do příjemných, kdy konečně cítím celou svou vulvu. Kůže a místa postupně rozmrzají jemným dotykem, tlakem, kroužením, každé vyžaduje svůj čas, intenzitu, s rozdílnou citlivostí procitá z pohádky o Ledové královně.

Po tomto setkání jsem neměla tak silné vjemy a napojení sama na sebe jako po prvním, kdy rozdíl v původním nenapojení před a napojení po byl opravdu obrovský. Již jsem plynula ve svém napojení a mohlo se jen prohlubovat. Jako přídavek jsem si dopřála ten týden mohendžodáro (tantra jóga pro ženy pracující s pánevním dnem). Po velmi dlouhé době jsem si opět plně uvědomila, že jsem žena, že mé energetické centrum je mé lůno, že má jóni je životadárná, pulsující, teplá, hebká, žhavá. Je to můj návrat domů, do lůna.

 

 

vaginální mapování

Setkání třetí. Začaly jsme jako minule. Věděla jsem jasně, jaká tělesná část mne dnes čeká. Ano, nastala chvíle, kdy půjdeme dovnitř vagíny. Čas mi tentokrát utíkal neuvěřitelně pomalu, byl přímo nekonečný. Byla jsem v takové podivné mrzuté náladě, nekoncentrovaná, nechtěla jsem tam být a zabývat se JÍ.

Yamuniny prsty postupovaly pomalu a jemně dovnitř. Začala na okraji a postupně jemně a v souladu se mnou šla do větší hlubiny mého ženství. Zažívala jsem různé pocity, od necitlivosti, kdy po čase práce Yamuniných prstů, kroužení, nepatrného tlaku, či brnkání…místo buď zcitlivělo, nebo to dokonce začalo být příjemné. Téměř v každém novém místě jsem nic necítila, přestože jsem věděla, že jsem se od svého ženství v minulosti odpojila, mne to, že těch míst, která jsem necítila, bylo tolik, velmi překvapilo. Intenzita zcitlivění se s rozdílným časem a silou měnila. Dostala jsem se do stavu, že jsem chvílemi ztrácela schopnost vnímat, jaké pocity mám, celá jsem se uvnitř měnila, citlivěla…

 

Dny poté, po mém poprvé.
Vím o ní, což je pro mě malý zázrak. Už ani nevím, jak dlouho jsem jí nevnímala, nedotýkala se jí, nestarala se o svou vagínu. Najednou je to vše jinak. Seznamujeme se, propojuji ji se svým srdcem, vnímám jí, jsem si plně vědomá jejího znovuzrození. Je to, jako bych byla znovu „panna“ – je nová, očištěná, probuzená. Jsem si více vědoma své sebehodnoty a vím, že již do ní nevpustím kdykoliv kohokoliv. Sebeláska naplnila můj klín a moje vagína může teď už jen sdílet tu svěžest a radost ze života a vnímání naplno s někým, kdo ke mně bude přistupovat s láskou a respektem.

Dotýkám se svého těla, své vagíny, po tak dlouhé době se uspokojuji a dosahuji orgasmu. Cítím vlastní dotyk, dopřávám si tantrickou masáž a masáž jóni je nepopsatelně krásná. Jsem vzrušená a zažívám po té nekonečné době opět prožitky z dotyku, prožívám vášeň, orgasmus a naplnění.

Jsem šťastná, mám v srdci radost a jsem rozhodnutá žít sexuálně (i jinak) naplno,užívat si dar, který mám, dar být ženou, užívat si sexualitu a milování s mužem.

Yamu, díky moc za vše, mám velkou radost!
Ela