Příběh Patricie – VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Děkuji za další milou zpětnou vazbu (9.10.2015) na vaginální mapování:

vaginální mapováníAbsolvovala jsem několik seminářů s ženskou tématikou a to mě přivedlo na nápad absolvovat vaginální mapování, převážně ze zvědavosti. Toužila jsem se více propojit se svým tělem, se svým ženstvím. A tak jsem vyrazila za Petrou Yamunou Částkovou. Nejdříve jsme si povídaly, mluvila jsem o svých očekáváních a na doporučení jsem zvolila začít masáží zadečku, která pomáhá zbavit se různých strachů.
Absolvovala jsem celkem 4 terapie. Někdy jsem při nich křičela a plakala. Bylo to velmi silné. Po každé masáži jsem se cítila velmi unavená a musela si jít lehnout. Celé mé tělo se třáslo a i po psychické stránce mi nebylo nejlépe. Šlo o velmi intenzivní prožitky. Vyplavovaly se staré emoce a některé měly původ i v minulých životech. Těžko se to popisuje, jsou to záležitosti, které se bez osobního prožitku dají těžko pochopit. I já sama jsem někdy nechápala co se děje, jen jsem dávala emocím volný průběh a umožnila tělu aby se čistilo. Zhruba třetí den po terapii mi bylo pokaždé znatelně lépe.
Měla jsem velmi intenzivní „kůru“ neboť jsem všechny masáže absolvovala ve velmi krátkém čase po sobě a jsem za to ráda, byla to velmi zajímavá zkušenost, kterou mohu jen doporučit.

 

Patricie

Děkuji
S úctou
Umay Yamuna Wolf
www.psychoterapeutka.eu
www.mamjirada.com