Příběh Zoe – VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

 

Další milá zpětná vazba (zveřejněná poprvé 24.7.2015) od klientky z vaginálního mapování:
Moc děkuji
Umay Yamuna Wolf
www.psychoterapeutka.eu
www.mamjirada.com

vaginální mapováníMé rozhodnutí jít na vaginální mapování nebylo jednoduché. Potýkala jsem se se směsicí pocitů strachu a studu. Strachu z neznámého a studu zcela přirozeného. O této technice jsem se dozvěděla od kamarádky, jejíž kamarádka :-), byla na kurzu vaginálního mapování. Nemohla si tuto techniku vynachválit.
Chvíli jsem přemýšlela, ale protože mé problémy byly hlubšího rázu (to jsem věděla), chtěla jsem spíše vyhledat experta a nechat se od něj “ (vy)léčit“.

Nevím už přesně jak, ale narazila jsem na Petru Yamunu Částkovou. Velmi mne zaujala její osobnost a hlavně,musím přiznat, si u mne získala důvěru tím, že je psycholožka. Sama studuju psychoterapii a vím, jak je důležité a zásadní umět správně člověka (klienta) provézt bolestivou zkušeností, případně traumatem, tak aby ho to dále nepoškodilo a spíše mu to neublížilo.
Pak už jsem jen sbírala odhodlání a peníze :-), se k Yamuně objednat. Bez nadsázky musím říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života a nejlépe investované peníze jaké jsem kdy udělala. Yamuna je velmi citlivá a zároveň tvrdá. Zkrátka Vás v tom nenechá.

Moje vagína, přestože mám ráda sex, nebyla moc citlivá. Tušila jsem, že to bude způsobeno mimo jiné i moji zkušeností z dětství, kdy mne jako 5.-ti letou holčičku osahával (a přitom onanoval) opakovaně můj 14.ti letý bratranec. Mám tři děti, takže i porody, přičemž jeden těžký mi na citlivosti a vnímavosti libých pocitů při milování nepřidal. První sezení u Yamuny bylo velmi těžké. Bolest fyzická, ale i psychická byla díky mým zážitkům zkrátka veliká. Ale co se stalo poté co sezení skončilo se nedá popsat. Jako bych ztratila z oblasti pánevní 10kg. Cítila jsem se o tolik lehčí! A navíc jsem mohla spát bezbolestně na zádech. Což jsem do té doby nemohla, nebo vždy jen na chvíli – hned mne totiž bolelo v kříži. Problémy se zády jsem vlastně měla od jakživa – co si pamatuji. Lehkost a okamžitá úleva byla k nezaplacení a stála za všechno to nepříjemné, co jsem u mapování zažila. Milování s mým mužem bylo o poznání lepší.
Trvalo mi půl roku, než jsem se rozhoupala se k Yamuně znovu objednat. Druhé sezení bylo o poznání lepší a lehčí. Začínám se uzdravovat. Uvědomuji si, ale, že je to cesta. Cesta, která mne dovede k lepšímu a plnějšímu vnímání nejen mé milované vagíny, ale celého těla.
A ano – Mám ji ráda! Miluju jí 🙂 a moc Yamuně děkuju!
Zoe