Womb Blessing® semináře

Jsem jediná certifikovaná Moon Mother ® LEVEL 2 v ČR.

Mohu poskytovat a podporovat ženy v celosvětovém Požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® od Mirandy Gray.

Více informací  o této akci a možnost zaregistrovat se na jeden časový  i datumový termín na 5 termínů v každém roce najdete na www.wombblessing.com

Mohou se registrovat i muži, na audio meditaci pro ně na tuto akci pracuji.

Dále poskytuji Léčení lůna – Womb healing (cena je 700,-kč), které slouží k vyrovnání energie v lůně a k harmonizaci všech 4 archetypů (panna, matka, čarodějka a vědma). 

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 2 se symboly – Požehnání lůna (cena je 1000,-kč).

Termíny je nutné si domlouvat telefonicky na tel: 724979756.

Jako Moon Mother® Level 2 nyní nabízím – Wombblessing – Požehnání lůna pro ženy na vibrační úrovni srdce (vyšší vibrace než při level 1) – mohu také podpořit proces i léčivými symboly, které mi na LEVEL 2 předala Miranda.
Dále nabízím nejen Womb healing – Léčení lůna, které harmonizuje všechny 4 archetypy v nás, ale také obsáhlejší a komplexnější Léčení ženské duše (Female soul healing), které trvá cca 1 hodinu (stojí 1000,-kč), které harmonizuje všechny úrovně bytí ženy a podporuje ji ve spojení se svou duší, kreativitou, spiritualitou a hledáním svého pravého já, aby měla plnohodnotné vztahy s okolím.

Díky Level 2 nabízím i Požehnání – tzv. DAR (Gift) – pro muže (cena je 700,-kč), který pomáhá mužům spojit se v srdci s Božským ženstvím, nastartovává u mužů jejich autentickou mužnost a narovnává  a harmonizuje i jejich ženské aspekty a vztahy se ženami a jejich biologickými matkami.

Mohu dávat Požehnání i párům (cena za pár je 1700,-kč), které chtějí ještě více prohloubit své spojení v lásce a harmonii.

Požehnání je velmi silný proces, který pracuje na úrovni Mentální, Fyzické, Emocionální i Spirituální jak u muže, tak u ženy, která ho ode mne dostane. Díky LEVEL 2 a symbolům mohu některé úkony dělat i na dálku a symboly svou práci energeticky posilovat. Ženy mívají po Požehnání 28 denní proces očisty, u mužů je doba očisty po Daru individuální.


Velmi se těším na semináře, které plánuji od podzimu 2018 pravidelně dělat v Brně ve svém Centru pro páry, pro nezadané muže a ženy a pro ženy v čistě ženských kruzích.
Více na www.psychoterapeutka.eu

Meditace Požehnání lůna :

 

 

 

Semináře a rituály pro ženy nyní zrají do nové podoby – budou více o přechodových rituálech, tvoření rituálních silových panenek, šamanském tanci apod. Vše najdete až to bude „venku“ na tomto webu psychoterapeutka.eu

TANEC 4 živlů

Při Tanci 4 živlů – ZEMĚ se spojíme se svými kořeny, s první čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z prenatálního období. Spojíme se s tématem důvěra versus nedůvěra, autonomie versus stud a pochybnosti a podnikavost versus vina. Přes nejranější vzpomínky uložené v našem těle se ponoříme do mateřského lůna a najdeme i cestu z něj ke svobodnému životu. Prožijeme spojení s naším tělem, s Matkou Zemí, našimi předky a božským ženstvím. Budeme naplno vnímat různé kvality tohoto elementu.

Při Tanci 4 živlů – VODA se spojíme se svými emocemi, s druhou čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z uvolněné sexuální energie. Rozvineme téma přičinlivost (neboli schopnost tvořit a budovat) versus podřízenost. Budeme plout na vlnách našich proměnlivých emocí. Spojíme se se všemi kvalitami a skupenstvími vody. Pochopíme, co nás přitahuje a co odpuzuje. Budeme tancem léčit téma ženství, menstruace, cykličnost a intimní spojení s druhými.

Při Tanci 4 živlů – OHEŇ se spojíme se svým posláním, se směřováním své duše, s osobní silou, s třetí čakrou. Prožijeme v tanci transformační katarzi z uvolněné vášně z našeho slunečního ohně. Čeká nás práce na tématech oddanosti a závazků. Rozvineme téma identity versus chaos, zmatek a rozpaky. Zahoříme pro osobní vize. Budeme tancem léčit téma závislost, moc, nemoc a bezmoc.

Při Tanci 4 živlů – VZDUCH se spojí v posvátném sňatku v našem srdci náš vnitřní muž a naše vnitřní žena – ANIMUS a ANIMA, spojíme se s naší duší a čtvrtou čakrou. Prožijeme v energetickém tanci sladkou katarzi z uvolněné sebelásky z našeho srdečního pletence. Čeká nás práce na rozšíření našeho srdce. Rozvineme téma důvěrná blízkost versus izolace. Zahoříme v srdci soucitem. Budeme tancem léčit téma odvahy milovat.