Access bars®

access bars

Access bars® se mi doslova proměňuje pod rukama. Líbí se mi, jak se s každou zkušeností s klientem nebo klientkou otvírají nové možnosti, jak ho ještě využít a více a zajímavěji pomoci. Terapie působí úžasně – klient, který chtěl mít pevnější ruku při soutěži s lukem a šípem, ji má, vyhrál lepší místo v soutěži. A mám i jiné zpětné vazby od klientů, kteří prošli u mne terapií Access bars®, že jsou více klidní, nereagují podrážděně, lépe spí, více jsou vědomí a sebe-vědomí.

Poslední dobou mi v průběhu této terapie přichází různé rady, vidím klienty v obrazech, které jsou pro ně jako zprávy – co by měli dělat. Je to takový chanelling jako bonus navíc 🙂 Jedna klientka chtěla rituál a on přišel. Jiné přišlo řešení jejího problému s pracovní oblastí – nová inspirace, co by měla dělat. Co si žádá její vnitřní dítě, jaké sny má naplnit. Její malá vnitřní holčička chtěla, aby se vrátila k baletu a tanci. Viděla jsem ji, jak tančí na baletních piškotech, krásně uvolněná, křídla volnosti a svobody roztažená jako krásná labuť na Labutím jezeře. Jeden muž dostal informaci, že ho jeho rodina – žena a děti mají podpořit v jeho velkém úkolu, který se mu při terapii ukázal a potvrdil. Viděla jsem ho, jak si zpočátku nevěděl rady s tímto velkým úkolem a jak postupně usedal s žezlem a jablkem jako sebejistý král na trůn, aby vykonal velké věci pro naši zem a národ.

Každý klient může během jednoho sezení, spíše ležení, kdy většinou i zcela zrelaxuje tak, že u něj usne, dostat několik rad, podnětů, inspirace pro svůj život. Každá sada bodů, které procházíme, přináší nové poselství pro daného klienta, aby měl novou inspiraci pro velké změny v jeho životě, které po terapii přijdou.

 

Děkuji za možnost být pro vás poslem nové inspirace, podpořit vás ve vašich skvělých a trvalých změnách

S láskou

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf

www.psychoterapeutka.eu

Jsem Certifikovanou lektorkou této úžasné metody.

 

Přednášky o této metodě:

8.5. 18h – 20h

29.8. 18h – 20h

Kde: Studio K3, Karlovo náměstí 3 (2.patro) Praha

cena: 300,-kč

Přihlášení na přednášku: 724979756 nebo umay@centrum.cz

https://www.facebook.com/events/425262394562050/

O přednášce:

 

Slyšeli jste již o metodě Access Bars®? Chtěli byste se dozvědět více a dokonce i vyzkoušet sami na sobě, jak to funguje?
 
Nyní máte tu příležitost. Připravila jsem pro vás přednášku o této skvělé metodě, spolu s ochutnávkou pro každého z vás.
 
Mně terapie Access bars přinesla hlubší práci s chanellingem. Otevření možností, život v lehkosti a radosti. Více na mém webu: http://www.psychoterapeutka.eu/access-bars-terapie/
 
Termíny přednášky: 8.5. a 29.8.2018
 
Kde: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha (2. patro)
 
Kdy: 18h – 20h
 
Cena přednášky: 300,- Kč
 
V ceně
Hodinová přednáška o metodě Access Bars, kde se dozvíte:
– jak metoda funguje a komu je určena
– co lze pomocí této metody řešit
– moje zkušenosti z praxe
– zodpovím všechny vaše dotazy
 
Po přednášce, v ceně pro každého účastníka:
– ochutnávka terapie
– ukázka metody
 
 
Těší se na vás
 
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf – Certifikovaná lektorka metody Access Bars (www.psychoterapeutka.eu)
 
Objednávky na telefonu: 724979756 nebo na emailu: umay@centrum.cz

O kurzu Access bars:

Co když si dovolíte změnu myšlenek, emocí a pocitů? A co když tento jednoduchý proces změní Váš život a může změnit svět? Co když dnes by mohl být začátek něčeho jiného? Co když by váš život mohl být mnohem příjemnější? Co kdyby jste měli legraci z toho, že vás lidé soudí? Dozvěděli jsme se tak brzy v našem životě, že soudit sami sebe bylo vhodné a že tak náš svět má vypadat. Co když souzení sám sebe je nejvíce nevlídná věc, jakou jsme kdy udělali? Přesto se to pořád dělá. Nádherný nástroj s názvem „Access Bars®“ toto začne rozpouštět zevnitř….”

Gary Douglas (zakladatel Access Consciousness®)

Srdečně Vás zvu na certifikovaný praktický trénink “Access Consciousness® Bars Practitioner”

KURZ METODY ACCESS BARS®

Termíny pro rok 2018 (v Praze, v Brně – tam budou kurzy od září 2018 – bude upřesněno, sledujte web):

13.5., (3.6. – výjimečně již od 9hod do 17hod), 7.7., 22.7., 1.9., 21.10., 10.11., 1.12.2018

10 až 18hod
Praha – Letohradská 13 (4.patro) nebo studio K3, Karlovo náměstí 3 (2. patro)

Cena: 6250,-kč
kdo kurz opakuje má cenu za polovic

Kurz je vhodný i pro děti, ty mají kurz zdarma v doprovodu rodičů. Vhodný věk je minimálně 6let věku. Dítě je bráno do věku 15 let. Ve věku 16 – 17 let je cena pro děti za polovic.

S sebou si vemte deku a polštářek, psací potřeby (blok, tužku, fixy), teplé ponožky, dobrou náladu a větší svačinu na polední pauzu. (menší občerstvení a čaje budou k dispozici)

Co na kurzu obdržíte?
Oficiální detailní Access Bars® Manuál
ČESKÝ detailní Access Bars® Manuál
Možnost naučit se lehce terapii Access Bars® a jedinečný a účinný Access Consciousness® clearing statement! – čistící prohlášení
Mapy kombinací Access Bars® bodů na hlavě
Certifikát terapeuta Access Bars®
•Informace, jak provádět Access Bars® terapii při praxi s klienty
•Tipy jak organizovat Access Bars® výměnná setkání terapeutů
•Nepřetržitou podporu Access Bars® školitele a informace o možnostech dalšího rozvoje
32 “Přístupových bodů” na hlavě uvolňuje tisíce omezení, s naprostou lehkostí! Body reprezentují různé oblasti našeho života např. Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení – Uzdravování, Kreativita, Radost, Vztah k sobě, Mír a Klid, Manifestace… Klienti, kteří tuto techniku podstoupili, zjistili, že se jim změnil život k lepšímu v oblastech, o kterých si mysleli, že jsou neměnné, včetně chronických potíží jakéhokoliv druhu.

http://www.psychoterapeutka.eu/access-bars

 

těší se Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf

tel: 724979756

email: umay@centrum.cz