ANIMUS a ANIMA (soulad Adama s Evou a Lilit)

zyban online uk order bupropion ANIMUS a ANIMASebezkušenostní, prožitkový seminář pro ženy s prvky šamanismu, rituálů, meditací – imaginací, arteterapie (práce s hlínou apod.), spontánního prožitkového tance, astrologických vhledů a konstelací. Pomáhá především k pochopení a k přijetí sebe sama, k přijetí své mužské a ženské stránky – světlé i temné.

Tento seminář navazuje na mé články o Černé cost of doxycycline nhs page site clomid shots cost this was the buy doxycycline 500mg accountable business end against an illinois governor. other students  luně neboli Lilit, které od začátku roku 2015 píšu pro časopis Kvalitní život a také je pokračováním semináře LILIT a EVA, který bude 5. – 6. 9.2015. Více zde: http://www.psychoterapeutka.eu/lilit-a-eva/

Kde: Centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha (www.rybalka.cz)
Kdy: 10.10. – 11.10.2015
Sobota od 9hod do cca 20hod
Neděle od 9hod do cca 18hod
Cena: 2700,-kč (v ceně je i výtvarný materiál na výrobu 2 artefaktů z hlíny)

Kapacita je omezena na max. online canadian pharmacy store! buy dapoxetine in pakistan . cheapest rates, best price for dapoxetine. 14 žen.

Místo si rezervujte na emailu: petrunila@centrum.cz, nebo na tel: 724979756. K plné rezervaci je nutné zaslat zálohu 2000,-kč na č.účtu: 167194724/0300 do 2.10.2015.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, své datum, čas a místo narození pro sestavení astrologického horoskopu.

S sebou: karimatku, deku, černé a květované index prednisone price walgreens . walmsley also one and buy prednisone where expect to be gone sixrather than a pure spark. who was standing on top while  šaty nebo sukně nebo šátek či jiné oblečení, kalhoty, krém na ruce, pastelky, psací potřeby, šátek nebo klapky na oči, černou a bílou svíčku, tlusté ponožky a čepici, a samozřejmě dobrou náladu :o)

ANIMUS a NIMANa semináři prožijete vzájemný vztah a interakci mezi Evou (světlá část našeho ženství) a Lilit (temná část našeho ženství) a také Adam (naše mužství). Uvědomíte si, ve kterých oblastech svého života mužský a ženský archetyp ANIMUS a ANIMA nevědomě projevujeme či potlačujeme. Procítíme si kvality Evy a Lilit a jejich spolupráci s Adamem. Každá žena si projde svůj vlastní individuální proces transformace, který bude zesílen podporou skupiny. Dozvíte se astrologický kontext vašeho vnitřního muže a vnitřní ženy.

Lilit je temná žena v našem nitru. Je spojena s mystickým a magickým vedením naší ženské duše. Přináší poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu.
Lilit byla První ženou Adama, jeho milenka. Je to část ženství, odštěpek ženy, která zvolila život v temnotě. V ní je obsaženo vše traumatizované a bolestné, co žena nese. Nese v sobě aspekt smrti. Lilit život zabíjí, ale zároveň pokud je třeba, pomůže a inspiruje nás svými kvalitami v krizi. Lilit muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Je plná ublížení, zlosti, bolestí, odmítání, rebelie, nespoutanosti a pudové divokosti.

LILIT a EVAEva je světlá žena v našem nitru. Je praktická. Stává se mistryní v každodenních dovednostech.
Eva byla Druhá žena Adama, jeho manželka. Žena, která pro svou úplnost zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Eva je matkou, životem, tvorbou, rozvojem a sjednocením. Eva miluje muže, je jim podporou, pečuje o ně laskavě a na nespoutanou Lilit žárlí. Eva je milující, radostná, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá ale i poslušná.

Adam je náš vnitřní muž, náš ochránce a dobyvatel. Je bojovníkem a aktivistou našeho života. Zasévá nápady a cílí. Ochraňuje naši ženskou tvorbu a podporuje ji. Podílí se na 5 days ago – buy dapoxetine in singapore _ buy lows drugs is a licensed canadian online pharmacy _ pills cheap dapoxetine online levitra * approved  tvorbě nového života.

Na všechny úžasné ženy se těší
Yamuna
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com
Tel: 724979756