Intuitivní terapie – Komunikační problémy

INTUITIVNÍ TERAPIE

27910_426522284085004_989100041_nTéma: komunikační problémy

V sobotu jsem po konstelacích měla domluvenou ještě klientku na intuitivní terapii, přehodila jsem ji z pátku na sobotu, protože v pátek dopoledne jsem se loučila s rodinou s mojí milovanou maminkou na lesním hřbitově v Hradci.
Často, když se blíží klient tak cítím jeho příznaky, které se pak ozřejmí, když klient řekne, že ho trápí to a to. V sobotu jsem chvilku před tím, než dorazila klientka, začala zničehonic smrkat a poté při čištění klientky i kašlat žluté hleny. Klientka si stěžovala na bolesti v krku, že celý týden nemohla mluvit a že má komunikační problémy s manželem i s matkou.
Při čistění přesvědčení NEMŮŽU JI NIC ŘÍCT jsem cítila obrovské svírání v krku, skoro jsem nemohla ani dýchat, plivala jsem hleny a prociťovala jsem za klientku stavy škrcení…ukázal se mi totiž léčivý obraz z její minulosti, kde byla držena pod krkem, škrcena svým parťákem lapkou. Nechtěla mu v mužském těle sdělit, kam ukryla jejich společný lup. V tomto dřívějším životě byla radši ochotná se nechat uškrtit, než by se podělila s kamarádem. Klientka mi sdělila, že má i nyní v tomto současném životě finanční potíže a téma dělby majetku, že je pro ni momentálně také aktuální (matka jen jí chce dát jejich chalupu a klientka naštěstí již duchovně vyspěla v tomto životě tak cítila, že by bylo nespravedlivé, kdyby své dva bratry o část zisku z prodeje chalupy okradla).
Při odchodu z těla duše lapky pochopila, že si peníze ukryté pod zemí s sebou do pekla (nešel do světla) nevezme, a tak se obraz mohl zaléčit tímto uvědoměním. Lapka se o peníze podělil, druh ho neuškrtil a společně loupili dál (neřešily jsme téma okrádání ale silný komunikační blok, kterým klientka trpěla). U obou – u mne i u klientky – došlo k uvolnění krku, u mne ustaly projevy rýmy a kašle hlenů. Klientka dostala i vodítko, jak se má zachovat ke svým bratrům při dělbě majetku.
Při progresi klientka necítila žádné komunikační potíže.

Tato práce s ní byla pro mne velmi silná. S vděčností jsem pro vás k dispozici pro řešení vašich potíží, které se s vámi táhnou nejen v tomto životě, ale i v životech minulých.
Děkuji za důvěru
Yamuna

www.psychoterapeutka.eu
www.mamjirada.com