Léčení mužsko-ženské energie – sdílení osobní zkušenosti

spojeniDnes (24.6.2015) jsme měli s Jankem Šmejkalem úžasný večer věnovaný šamanskému mužsko-ženskému kruhu – léčení a očistu ženské a mužské energie, její propojení. Během odpoledne jsem prožívala fyzicky silné čištění v oblasti močového měchýře, který máme v ženské linii ze strany mého otce velmi zanesený. Až jsem si říkala, že by možná bylo lepší večer odvolat, ale když jsem tu bolest přijala a svému tělu  a duši  jsem slíbila očistu, hned příznaky odezněly jako mávnutím proutku. Pro jistotu jsem si ještě uvařila urologický čaj a do večera ho upíjela. Bylo pro mne během večera nádherné prožívat hluboké a spolupracující spojení, které je mezi námi. Janek se na své šamanské cestě spojil s Bohyněmi a přivolal je do kruhu a skrze mne proudila léčivá síla, která držela energii léčení v celém kruhu, neléčila jsem jen sebe a svá zranění, ale i celou Zemi a ženské linie..byla to síla…

ale nepředbíhejme 🙂

Dorazili samí buy zyban help to stop smoking, zyban stop smoking aid now with free zyban postage and a free stop smoking zyban medical consultation. nádherní a otevření lidé, sdíleli jsme v kruhu osobní zkušenosti a vnímání těchto energií v našich životech. Pak jsem otevřela medicínský kruh a pozvala všechny elementy, požádala o pomoc i Vyšší a Nižší světy, předky a provedla ukotvení v našem srdci. A pak to začalo. Janek se napojoval na nový tip ženské Bohyně, která nemá ještě ani jméno a které se teprve uvolňuje místo v životech všech žen. Šla jsem nejdříve do zpěvu a zpívala jsem ze srdce, vyzpívávala jsem staré smutky a trápení. Pak jsem se ponořila do tranzovního tance a vykřičela energii utrpení ženských generací do země, která to vše přijala. A najednou se ukázala – byla nádherná, hravá, svěží…radostně roztančila uvnitř i vně mou vnitřní ženu. Otevřela mé srdce a já cítila obrovskou energii mé vnitřní anakondy. Celý proces podporovaly hlavně elementy – země a voda. Moje tělo se vlnilo v klidném proudu řeky života a radost stříkala z mého srdce jako obrovský kosmický orgasmus. Pak jsem zpívala píseň, která byla ne ukolébavkou, ale naopak jemnou a něžnou probuďavkou pro ještě se rodící novou mužskou energii nového archetypu. Nový mužský archetyp byl jako malé semínko, nenarozené embryo ukryt hluboko pod zemí a čekající na své probuzení, vzkříšení své osobní jiskry. Mým podporujícím zpěvem začal nový mužský archetyp probouzet svou sílu a jeho drobné výhonky se prodrávaly skrze zemi ven na světlo světa. Zjevil se mi obraz probuzeného, nového archetypu – jemného celistvého muže s hlubokou vnitřní silou, kterému nic nechybělo ani nepřebývalo. S jednoznačnými mužskými atributy krále. Moje pravá ruka potřebovala probít mužskou energii ze sebe ven, tak jsem jí bušila do země a vrátila Janka z jeho toulek po jiných dimenzích zpátky do prostoru. Sladění obou energií bylo dojemné a velmi něžné hlavně na závěr procesu, kdy se se svou mateřskou péčí do léčení a sjednocení vložila energie Matky Země.

Při kruhu sdílení se ukázalo, že proces byl silný i pro ostatní – prožívali šamanskou cestu a setkání se dapoxetine buy dapoxetine offers. top offering, buy dapoxetine cheap . blog . pharmacy. menu. skip to content. home; enquiry cheap canadian cialis online  svými silovými zvířaty, spojení s jinými dimenzemi, Bohy a Bohyněmi, naladění se na tóniny a prožili vnitřní narození.

Uzavřením medicínského kruhu jsme ukončili dnešní nov 29, 2014 – you can order prednisone at trusted online pharmacy! gravis can you buy prednisolone in spain treatment steroid induced myopathy. léčení v šamanském mužsko-ženském kruhu.

Další možnost zažít tento speciální kruh budete mít na Festivalu Miluj svůj život 6.7. v Plzni od pěti hodin budeme mít ukázku v jedné z tělocvičen. Další celovečerní léčivý kruh bude 28.10. v Rybalce v Praze. Zaměření léčení ještě necháváme otevřené – brzy nám jistě přijde inspirace a informace buy baclofen online , standard dose of baclofen, baclofen standard dose. for smoking cessation cost of pump refills baclofen 10 mg street narcotic withdrawal seizures and sleep apnea. rheumatoid arthritis baclofen comprar baclofen na některé z našich šamanských cest.

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu

www.mamjirada.com

zoloft buy uk buy zoloft online cheap buy zoloft