Lilit a Eva

Lilit a Eva Sebezkušenostní, prožitkový seminář pro ženy s prvky šamanismu, rituálů, meditací – imaginací, arteterapie (práce s maskou apod.), spontánního prožitkového tance, astrologických vhledů a konstelací. Pomáhá především k pochopení a k přijetí sebe sama, k přijetí své světlé i temné (odmítané) stránky, své bílé i černé, své hodné i zlé tváře.

Tento  seminář navazuje na mé články o Černé luně neboli Lilit, které od začátku roku 2015 píšu pro časopis Kvalitní život. Mnohé ženy mne přemlouvaly k přípravě tohoto jedinečného semináře, tak jim vycházím vstříc.

Kde: Centrum Rybalka, Rybalkova 55, Praha (www.rybalka.cz)
Kdy: 5.9. – 6.9.2015
Sobota od 9hod do cca 20hod
Neděle od 9hod do cca 18hod
Cena: 2700,-kč (v ceně je i výtvarný materiál na výrobu masky)

Kapacita je  omezena na max. 14 žen.

Místo si rezervujte na emailu: petrunila@centrum.cz, nebo na tel: 724979756. K plné rezervaci je nutné zaslat zálohu 2000,-kč na č.účtu: 167194724/0300 do 31.8.2015.
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, své datum, čas a místo narození pro sestavení astrologického horoskopu.

S sebou: karimatku, deku, černé a květované šaty nebo sukně nebo šátek či jiné oblečení, krém na baclofen. just shop online. baclofen price without insurance, buying baclofen online uk. sithen cost of baclofen pump surgery was so but there were several obličej, pastelky, psací potřeby, šátek nebo klapky na oči, černou a bílou svíčku a dobrou náladu :o)

Lilit a EvaNa semináři prožijete vzájemný vztah a interakci mezi Evou (světlá část našeho ženství) a Lilit (temná část našeho ženství). Uvědomíme si, ve kterých oblastech svého života tyto archetypy nevědomě projevujeme či potlačujeme. Procítíme si kvality Evy a Lilit a tím je v sobě zharmonizujeme a dáme do souladu. Budeme vědomě pracovat se svou Lilit, abychom věděly v jakých situacích ji Eva potřebuje. Každá žena si projde svůj vlastní individuální proces transformace, který bude zesílen podporou skupiny. Dozvíte se v jakém znamení je vaše Lilit a jak se charakteristicky projevuje.

Lilit je temná žena v našem nitru. Je spojena s mystickým a magickým vedením naší ženské duše. Přináší poznání, které pro Evu zůstává nedostupné, pokud s ní není v kontaktu.
Lilit byla První ženou Adama, jeho milenka. Je to část ženství, odštěpek ženy, která zvolila život v temnotě. V ní je obsaženo vše traumatizované a bolestné, co žena nese. Nese v sobě aspekt smrti. Lilit život zabíjí, ale zároveň pokud je třeba, pomůže a inspiruje nás svými kvalitami v krizi. Lilit muže svádí, inspiruje, ale především ničí. Je plná ublížení, zlosti, bolestí, odmítání, rebelie, nespoutanosti a pudové divokosti.

Lilit a EvaEva je světlá žena v našem nitru. Je praktická. Stává se mistryní v každodenních dovednostech.
Eva byla Druhá žena Adama, jeho manželka. Žena, která pro svou úplnost zvolila život v partnerství s Adamem, v úctě a lásce. Eva je matkou, životem, tvorbou, rozvojem a sjednocením. Eva miluje muže, je jim podporou, pečuje o ně laskavě a na nespoutanou Lilit žárlí. Eva je milující, radostná, podporující, povznášející, hravá, tvořivá, zvědavá ale i poslušná.

Na všechny úžasné ženy se těší
Yamuna
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com
Tel: 724979756