Moje cesta k Accessu

Kurz Access FOUNDATION je pro mě vždy novým dobrodružstvím. Tvoříme ho společně, všichni, kdo si ho vyberou.
Naplňuje mne vděčností to, když si vyberete a vybíráte kurz se mnou. Být u vašich bytostných proměn na té často nejhlubší úrovni, to je to, po čem jsem vždy, za celou svou 21 letou praxi, co pracuji terapeuticky s lidmi, nejvíce toužila.
Jsem psycholožka a před Accessem jsem již dlouho byla oporou lidem ve složitých životních situacích. Nabízela jsem různé druhy ošetření a terapií. Prošla jsem mnoho, mnoho výcviků a sebezkušeností a už ani nic nehledala.
Na Access jsem narazila na festivalu v květnu 2017. Nechala se ošetřit doma kamarádkou a hlavně jsem se těšila, že když se naučím tuto novinku, tak mohu podpořit svou dceru, která v té době byla ve škole šikanovaná, protože byla „jiná“. Vždy jsme společně tvořily různé příběhy, pohádky, písničky.. A ona tento krásný svět musela před spolužáky skrývat, aby zapadla. Téměř se neprojevovala a já viděla, že ji to trápí. Po prvním ošetření Bars jsem měla jasno, že tohle se tedy co nejdříve naučím, abych mohla praktikovat hlavně s dcerou. Fungovala jsem ze závěru, že pro klienty už technik mám dost. ?
Hned v červenci jsem šla na první možný termín kurzu, pak pokračovaly další dva hned po sobě a já začala Bars od listopadu 2017 i facilitovat. Viděla jsem tu obrovskou změnu jak na své dceři, na sobě i na klientech. Pak jsem si vybrala v dubnu 2018 kurz Foundation, první, co byl v Čechách možný a ten byl v Brně, kde dcerka v jeho rámci zvládla i talentové a znalostní zkoušky na Osmileté gymnázium s uměleckou profilaci, vybrala si divadelní specializaci. Po Foundation v mém životě nic nezůstalo stejné. Hned jsme volily stěhování z Prahy do Brna, protože dcerka uspěla. Byla to její první velká volba jejího života. A já ji podpořila jako vždy, protože je můj velký poklad. Potom už jsem se rozletěla jako raketa, první kurz 3day body v září 2018, hned v říjnu druhý, listopad první COP s Dainem. Ne nebylo to vždy snadné. Ale s nástroji a hlavně s nástrojem : Pravda, je to tvoje? Komu to patří? Čí to je? Koho to je? Čeho to je? Jsem mohla změnit ve velmi krátké době svou realitu a zvolit si tvořit svůj život tak, jak jsem si vybírala já, za sebe a ne za někoho jiného.. Kurz s Dainem byl zlomový. To mi otevřelo oči a já pochopila o čem je doopravdy Access Consciousness. Moje dráha pak už byla jasná. Během pár měsíců jsem se stala CF (březen 2019) a od července 2019 jsem začala facilitovat kurzy Access FOUNDATION. Za 9 měsíců jich bylo krásných 10, v Čechách i v zahraničí, v češtině, napůl ve slovenštině ?, i v angličtině ve Slovinsku. A jak říkají Gary i Dain, zlepšujete se praxí…
Za tu dobu, co jsem CF jsem posbírala i jiné krásné zkušenosti a poznatky z různých speciálních kurzů Accessu, kterými mohu svou facilitátorkou praxi v rámci individuální péče i péče na kurzu obohatit.
Byla jsem dvakrát na kurzu Mluvení s entitami se Shannon a Kalpanou, dvakrát na SOP, 4 krát na 3day body class, na Advanced body class, na kurzu Manipulace 101, na Abuse hold a kurzu o zneužití, na kurzu o akustickém těle, na kurzu Being you s Dainem, na kurzu o Vědomém rodičovství, na spoustě kurzech a callech, které jsem i pro vás s radostí překládala..
Moc se těším na vás, které moje energie oslovuje a kteří si vybíráte vědomí a tvorbu za hranicemi této reality.
Jsem velmi vděčná za Daina, Garyho a všechny bytosti vědomě používající nástroje Access Consciousness, za tvůrce této nádhery, této pestrosti, kterou opravdu jako nekonečné bytosti jsme.

Těším se na vás kdykoliv a kdekoliv
Mgr.et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF ❤️
www.psychoterapeutka.eu

Kurz Access FOUNDATION osobně nebo i online, co si vyberete?
Brno od 10.4.
Praha od 1.5.

Pokud bude nutné, můžeme pro online variantu termíny jakkoliv upravit.

Jakým darem pro vás můžu být?
Jakým darem může být pro vás volba jít na kurz Access FOUNDATION?
Jakým darem jste vy?

Jsem tu pro vás vaše
Umay ❤️