Naše vagíny jsou propojené

Terapie hlubokým dotekem

Dnes jsem pracovala s klientkou pomocí své autorké Terapie hlubokým dotekem® – vaginální mapování. Přišla na třetí sezení. S klientkami vždy pracuji velmi pečlivě, milimetr po milimetru mapujeme vagínu a hledáme problematická místa, kde jsou uložené energetické nebo psychické bloky spojené s intimitou a prožitou sexualitou. A zpracováváme verbálně emoční traumata.

Ve spodní části vagíny, tzv. blízko šestky jsem našla malý tkáňový výběžek, který na dotek byl bolestivý a ztvdlý. Při práci na jeho změkčení a oživení tamní tkáně mi klientka spontánně sdělila, že cítí porod, jako by rodila ona nebo nějaká jiná žena – ona sama zatím děti nemá. A ráda by je měla a nevěděla doposud, co jí v tom, aby miminko v sobě udržela, brání. Po chvilce mi pověděla, že vidí babičku. Měla samozřejmě zavřené oči a viděla její obraz z minulosti. Mohla to, co se odehrávalo, sledovat jako film. Propojila se se svou babičkou z matčiny strany. Sledovala ji a prožívala v sobě, jak rodí. Rodí a chystá se výměna porodního personálu. Již vykukuje hlavička její matky. Sestra na ní zařve: „Co to děláte, okamžitě přestaňte tlačit, nikdo tu není, kdo by chytil vaše dítě!“ Rodička se vyděsí, stáhne se a hlavička zapluje zpět. Ona i její matka jako miminko jsou zmatené a vystrašené. Pak má babička velmi strastiplný porod s další porodní šichtou. Který naštěstí končí úspěšným porodem její matky. Trauma ale bylo důkladně zapsáno v tělech obou a přeneslo se v buněčné paměti i do těla klientky. Klientka celou záležitost prodýchává, tečou jí slzy po tvářích. Dojetím, že cítí hluboko uvnitř, že všechny vagíny z jejich rodu – její, její matky, babičky i jejich dvou sester jsou propojeny. Cítí to silné propojení. Úlevu, odlehčení nejen pro sebe, ale i pro ostatní ženy z její ženské linie.

Pak mi popisuje, jak vidí ve své vizi otvírající se dveře, které vedou na nádhernou prozářenou louku plnou květin a poletujících motýlů. Je to krajina její duše, která je konečně svobodná, osvobozena od nánosů minulosti a zátěže z ženské rodové linie. Je plna vděčnosti a blaha. Připravena na podporu nového života.

Děkuji za všechny krásné, těžké a silné příběhy, prožitky a sdílení, které mi s důvěrou ukazujete a za všechna léčení, která nás všechny ženy propojují v lásce a pokoře.

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu