O zlosti

apr 28, 2014 – order baclofen online without prescription buy baclofen online – baclofen buy pharmacy baclofen free consult usa, uk , au, gb, ca psychoterapeutka.eu

fluoxetine cost target, best site to purchase fluoxetine hcl, fluoxetine lowest price airline tickets.

Už jste přemýšleli o své zlosti? Zlost je velmi nebezpečná věc. Netvrdím, že se někdy nenaštvu. Ani netvrdím, že zlost je ošklivá emoce. Neexistuje totiž hierarchický žebříček ušlechtilosti či oblíbenosti emocí. Nedají se rozdělit mezi dobré a zlé. Emoce jsou prostě emoce. generic for zoloft problems zoloft generic costco buy zoloft online
Zlost je také emoce. Důležité je se spíše ptát sám sebe, co se svou zlostí dělám nebo udělám? 3 days ago – forums: ????? ?????????. purchase fluoxetine online no prescription rx – buy fluoxetine overnight without prescription . want fluoxetine with 
Všimla jsem si, že když si neuchráním svou energii a nechám se ovlivnit cizí energií (rozuměj neuchráním si své emoční tělo), projeví se to pak často jako zlost nebo vztek, který bohužel projikuji na své blízké. Je to velmi nepříjemné, ale hned mne to zastaví a já si uvědomuji, že nejsem ve své energii a že se k sobě potřebuji vrátit, abych byla se sebou v souladu a nebránila jsem se této vetřelecké energii zlostí. Zjišťuji pak, že až tím, že ji vypouštím v mírné podobě na své blízké, ji mohu spatřit, že ve mně opět je. Tento postup – ventilování cizích (od jiných převzatých) emocí na okolí není ale konstruktivní cestou.
Uvědomění si toho, jak moje zlost vniká a vzniká do mne a ve mně, je ale aspoň prvním krokem k řešení. Pak je důležité vnímat a všímat si situací, kdy na mne „přeskočí jiskra zlosti“ z druhého člověka, a pak už zbývá jen nezačít reagovat na jiskry, prostě je nepřijmout do sebe, aby nemohly „propálit“ díru v mém emočním těle, kudy se pak ze mne sype zlost na okolí.
Když se totiž rozzlobíte, nejste duševně vyrovnaní a často si ani nejste schopni uvědomit kvůli čemu jste opravdu vzteklí. Ale věřím, že vědomou prací na sobě a vnímáním příčin a následků můžete také rozklíčovat, kdy se ve vás usídlil oheň vzteku, pak už stačí jen najít cestu k jeho zkrocení či pochopení.
Zkuste si představit možnost, že všechna zlost je pokus, jak donutit někoho, aby se cítil vinen… Co když tomu tak opravdu je?

dapoxetine price in uk . indications & dosage. dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. buy dapoxetine online.

Yamuna
www.psychoterapeutka.eu
www.mamjirada.com