Ochrany

 

6626_461716433885086_845696599_n

V poslední době se na mne obracíte s žádostí o radu ohledně ochran. Jak jistě všichni, kdo čtete tyhle řádky, víte, že v dnešní době jsme více otevření a více ovlivňováni různými energiemi. Proto už hodně záleží na tom, s kým se stýkáte a do jaké společnosti chodíte. Také kdy tam chodíte a co s nimi děláte…kdo není vědomý a nevnímá své tělo, které mu jasně řekne, co mu prospívá a co ne a neřídí se tím, tak t


U žen je to ještě silnější hlavně v době menstruace a někdy i v době ovulace, kdy by se měla stranit většímu počtu lidí…měla by být více v sobě nebo v kruhu žen, spojená se svou vnitřní ženou, meditující a relaxující…v tuto dobu není vhodné chodit do velké společnosti mužů a ještě více se otvírat pomocí léčivých látek jako je alkohol neboli spirit, šamanský tabák, ayahuasca nebo marihuana apod.
rpí…a ztrácí energii a sílu…

Pro ochrany je dobré pracovat s okuřovadly (bílá šalvěj, kopál, palo santo apod. – více najdete na www.rymer.cz). Anebo se naučit pracovat se stromy a žádat je o filtraci energie, která k vám chodí. Pokud bude zájem, mohu udělat až bude teplo někde v lese workshop na naciťování se na elementy, stromy a žádání je o filtry proti různým energiím. Stačí se na mne obrátit….

Další, co je velmi dobré se naučit je pracovat s ochranným vajíčkem. O ochranném vajíčku a dalších technikách práce s elementy budou Šamanské meditace, které pro vás na vaši žádost nahraju na konci března 2014. Tak se těšte a pište mi v jaké podobě je chcete, zda jako MP3 nebo i s obrázkem spíše vhodné jako dárek v klasickém obalu jako cd/mp3. Díky.

 

K posílení své aury potřebujeme:

– hodně se bavit a smát

– hodně cvičit a tančit

– naslouchat inspirující hudbě a lidem

– číst inspirující knihy

– dělat zajímavé věci, které v nás probouzejí nadšení

– vybočit ze zaběhaných kolejí

– setkávat se s novými lidmi

– myslet pozitivně a mít šťastné myšlenky

 

S láskou

Yamuna