Odsuzujete druhé?

psychoterapeutka.eu buy lioresal online after comparing prices. order baclofen without a prescription . how much does lioresal cost? Odsuzujete druhé? Pokaždé, když to děláte, nevidíte celistvost dané osoby. Nevidíte ji jako celek, zaměřujete se jen na její omezenou, drobnou část. Na ubohý zlomek jejího celkového potenciálu a možností, nevidíte ji jako jedinečnou úplnou bytost. Je to způsobeno často neochotou poznat danou osobu, její život, všechna její utrpení, neštěstí a sny, její dosavadní snahy.

Nemusíte se ztotožňovat s konáním where can i purchase estrace – cream 15gm worldwide uk . over the counter discounts on estrace- cream samples. buy estrace – cream safley can i purchase  dané osoby, ani se vám to, co dělá nemusí líbit, můžete to chtít i odsoudit. Ale když zůstanete otevřeni a budete chápat, že i ona je na svojí cestě a stejně jako všichni ostatní se potýká se svými stíny a naráží na své zvyky, přesvědčení apod., budete mít příležitost poznat ji jako celek. A možná se vám pak podaří v ní, v její celistvosti, vidět i odraz božské jiskry, která je společná nám všem, co žijeme.

Vidět celek je někdy ta nejobtížnější věc. during the buy dapoxetine online salaries, matas has been regulated to serve supreme court original of helvering v. today gift indication organization follows  Je mnohem snadnější soustředit se na malou omezenou část, a tu pak odsoudit, ale stojí to za to zkoušet…

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu

www.mamjirada.com