Ohlasy klientů

Ohlasy klientů na terapii a kurzy, semináře

Milá Petro, 25. 4. 2010 jsem u Tebe byla na rodinných konstelacích. Protože jsem se dřív nedostala k tomu, abych mohla v klidu usednout a napsat, činím to až dnes. Chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za úžasně vedené konstelace. Prošla jsem již různými kurzy a terapiemi, vždy jsem zvědavá jak bude vypadat člověk, který je povede. V Tvém případě jsem byla velice mile překvapena a říkala jsem si, že to je odměnou za to, že jsem tak dlouho hledala někoho, kdo konstelace v blízkém okolí dělá. Cítím na sobě, že mi toto sezení pomohlo, spadla ze mne jakási tíže, ale vím, že ještě nejsem zdaleka u konce.
Ještě jednou moc děkuji. Alena Kateřina Kačenová

 

Moje první účast na rodinných konstelacích pro mě byla velkým zážitkem. A velmi mě překvapilo, jak dobře můžou fungovat.
Když si mě poprvé někdo vybral jako svého zástupce a já měla dělat a říkat to, co cítím, zprvu jsem se bála, že neucítím nic. Pak ale, jako bych zachytila jakousi energii. Cítili jsme ji všichni. I ostatní nováčci, nebo ti, do kterých bych na první pohled ani neřekla, že by je konstelace mohly zajímat.
Vyzkoušela jsem si několik rolí. Chvílemi jsem téměř věřila tomu, že ti, kteří také tvořili součást konstelace, jsou skutečně mou rodinou. Téměř by se dalo říci, že jsem se na chvíli ocitla v kůži jiných lidí. Zároveň se nám podařilo prohlédnout si problémy z více stran. Každý klient, který si nechal konstelaci postavit, nám jen stručně pověděl o svém problému. A pak nejenže se nám podařilo situaci vymodelovat tak, jak vzápětí sám připustil, že to v rodině skutečně mají, ale dokázali jsme tím i najít základ daného problému. Třeba i problému, o kterém klient věděl, ale neuvědomoval si dostatečně jeho váhu.
Byla to pro mě velmi zajímavá zkušenost. Nejenže jsem se setkala se zajímavými lidmi a jejich příběhy, ale myslím, že jsem i lépe poznala sama sebe.
Díky Petro!

Kateřina Pražáková

 

Sezení rodinných konstelací mi velmi pomohlo. Situaci v rodinně teď vidím mnohem lépe. Také cítím, že mám více sebevědomí. Řešení problémů touto cestou mi přijde navíc i velmi zábavné. Je zajímavé se vžít nejen do svých pocitů, ale i do pocitů ostatních. Také mne mile překvapil přátelský přístup všech zúčastněných. Vzpomínka na rodinné konstelace mi usnadňuje rozhodování i v běžném životě. Rovněž metoda SRT ve mne zanechala pozitivní dojem. Už vím, jakou cestou bych měl v životě směřovat. Takže bych chtěl ještě jednou všem poděkovat za pěkný zážitek a zvláště pak Petro tobě, za vlídný, přátelský a profesionální přístup k věci. Jan Novotný.

 

 

Rodinné konstelace jsem absolvoval poprvé. Hned od samého začátku mě zaujala přívětivá atmosféra všech zúčastněných. Pokud se někdo s něčím podobným doposud ještě nesetkal stejně jako já, zprvu se může objevit nejistota, ale i zároveň otevřený prostor pro hledání odpovědí. Při konstelacích si myslím, že nejde o to, aby člověk dostal přímou odpověď, ale aby měl možnost si něco uvědomit. Přemýšlet o čemkoliv a dokázal tak v sobě otevřít nový pohled na danou situaci. V rodinných konstelacích jsem měl možnost být jako zúčastněný a zároveň v roli klienta. V životě každý z n&aacu te;s hraje určité role (rodič, dítě, kamarád, přítel aj.) Ačkoliv se nad tím nepozastavujeme. V rodinných konstelacích jde o to, moci roli prožít. Roli, ve které máme pocit, že jsme se ztratili a dostáváme se do oblasti citů a najednou se uplně ztratíme z pocitu běžného uvažování. Tady je určitě ten zlom, kde konečně je možné vidět situaci jinak. Každý účastník si odnese jiný pohled, ale rozhodně takový, kdy si třeba řekne:“vždyť, ale i já mám podobný problém, a stejně tak i já se nad tím mohu zamyslet a ne jen zamyslet.“ … Myslím si že rodinné konstelace se mohou stát cestou poznaní. Krásné na tom je, že nic při nich není násilné, vše je spontánní. Je možné se formou společné cesty účastníků dostat k jádru věci a forma „hry“ v každém z nás jistě zanechala veliký zážitek, ale ne jen ten. Otevřely se právě i nové dveře …určitě mohu doporučit, protože žijeme v době, kdy si člověk víc a víc uvědomuje, že ve svém životě potřebuje pevné místo, ale to musí najít jen a jen sám v sobě.

Lukáš Hilman

 

 

Ve dnech 2. a 20.6.2010 jsem se zúčastnila stavění konstelací u paní magistry Petry Částkové. Musím se s vámi podělit o dojmy, neboť to co jsem zažila, bylo ohromně silné. Přestože jsem sobě konstelaci nestavěla (byla jsem postavena jen jako zástupce určité osoby), se při nich u mne projevily hluboké emoce, jež vytryskly z mého nitra a které mi pomohly si uvědomit některé aspekty mého chování v rodině. Zejména se na sebe podívat zvenčí, z jiného úhlu, hlavně uvědomit si chyby, které dělám, s vědomím, že je mohu napravit. Konstelace hodnotím velmi kladně, protože byly provedeny na profesionální úrovni. Každá z konstelací byla zdárně uzavřena a bylo nalezeno její řešení. Doporučuji navštívit tyto konstelace všem, kteří potřebují pomoci s nějakým svým problémem v rodině, v práci nebo se zdravím.

Ing. Marie Brožová

 

 

Děkuji Vám Petro, a chtěla jsem opravdu moc poděkovat. Ze začátku jsem k tomu přistupovala s jistou skepsí, ale zvlášť po té druhé terapii se cítím mnohem vyrovnanější, k věcem hektickým přistupuji s neobvyklým náhledem, cítím i více energie. Opravdu zajímavá metoda. Lenka

 

 

Chtěla bych se s Vámi podělit o můj Velmi přínosný a navíc příjemný zážitek z terapie u Peťky , u které jsem byla na RUŠce 🙂 Metodu znám a nebylo to tedy pro mě nic „nového“, co se týče praktiky, ale velmi nového, co se týče způsobu vnímání klienta a propojení poznatků a zkušeností, také z oblasti psychologie, což pro mě osobně bylo a je moc prospěšné, prostě geniální. Peťka, má zájem o člověka a odhodlání mu opravdu pomoci, ale vždy záleží jen a jen na nás, jak dalece jsme odhodláni my sami, což lze touto metodou také krásně zpracovat, vyčistit 🙂 Když se to propo jí, výsledek je úžasný a trvalý, to je na této práci a „technice“ prostě NEJlepší a sama vždy doslova více a více žasnu..:-) Život se mi začal měnit před očima, uvědomovala jsem si věci, situace, ve kterých jsem dříve byla vystrašená a nejistá, s jakým nadhledem a klidem najednou dokáži reagovat, být v pohodě. Je to samozřejmě práce na delší dobu, ale hned po prvním sezení, krůčkem po krůčku, stále cítím pokrok, což je ta nejkrásnější odměna, neboť i lidé v mém okolí jsou jaksi více v pohodě a to mě moc těší. S příjemným pocitem doporučuji všem z Vás, kteří stále váháte, ve svém životě něco změnit, ať už je to cokoliv. Věřím, že vlastním rozhodnutím udělat ten první krok , budete stejně mile překvapeni, a Váš život se začne stávat takovým, o jakém jste vždy snili. S důvěrou, že vše je možné. Tímto Peťce ještě jednou MOC děkuji a přeji mnoho spokojenách klientů, přinejmenším takových, jako jsem nyní já sama 🙂

Eva Mrázková

 

 

Terapie u Petry Částkové pro mě byla přínosná hlavně v tom, že jsem v sobě díky práci s médiem objevila psychické bloky, o kterých jsem neměla ani tušení, ale které mi hodně ovlivňují život. Po terapii se mi ty bloky, které mi uvedla Petra, když byla jako médium, mnohem lépe čistí pomocí metody RUŠ, se kterou jsem se naučila pracovat sama na semináři u Karla Nejedlého.

Jitka Kadečková

 

 

Dobrý večer, po středeční terapii se mi daří mnohem lépe. Hladina cukru se sice snížila jenom trochu, znatelně však ubylo fyzicky nepříjemných stavů. Na rozdíl od předchozí terapie RUŠ jsem po této neměl v dalších dnech žádné problémy s psychikou. Pouze několik hodin ihned po terapii hrozil výbuch vzteku kvůli každé maličkosti. Do rána se situace zlepšila.

S přáním hezkého dne

Radek Ferda

(moje poznámka – pan Ferda byl jednou na terapii u jiné terapeutky, pak přišel ke mně na terapii…)

 

„Milá Petro, po delším odkládání a hledání „toho, který ví“ a nebyl vzdálen 100 km jsem narazil i na tvé stránky a po decentním přistrčení od mé partnerky jsem se rozhoupal k návštěvě Tvých konstelací v nejbližším možném termínu v Hradci Králové. Měl jsem strach, přiznávám, fakt jsem se musel přinutit. Jít do naprosto neznámého… Ze začátku nervozita, očekávání, první stavění bylo dost těžké, to jsem si „zahrál“ první housle, fakt dost hustý, vzhledem k časové tísni maximálně zvládnut& eacute;. Ze svého stavění jsem měl opravdu obavy, kam se to nasměruje, nechala jsi to vyhnít, což bylo v danou chvíli to nejlepší. Další, poslední náhled toho večera jsi také zvládla s přehledem. S tak málo lidmi se nedá postavit složitější vzorec systému. Dle mého názoru jsme dostali všichni maximum, co se z daných situací dalo vytěžit, celý večer jsi to měla pod kontrolou. Už vím, kam se obrátit příště. Díky, přijdu zase.“

Milan Vaňous (leden 2013)

 

děkuji za den kdy jsem poprvé vstoupila do dveří tvé pracovny a otevřela tím
„Pandořinu skříňku“svého nitra a uvolnila tak přetlak všech ,léta
nahromaděných, emocí ,strachů …..Děkuji také Karlu Nejedlému že vynalezl a
propracoval metodu RUŠ kterou beru jako geniální nástroj vhodný pro každého
,kdo chce vyřešit všechny své problémy a být ideálně šťastný.

Nutno však říci že tato metoda nefunguje sama o sobě ale je zapotřebí nalézt
toho ideálního terapeuta který dokáže tento nástroj uchopit a pomoci
klientovi .Já jsem toho svého našla v Tobě Yamuno.

Díky Tvému profesionálnímu vedení ,podpoře ,porozumění ,pochopení a lásce se
narodila nová Majka.Po letech trápení ,nespokojenosti,neschopnosti řešit to
co mě tíží na duši jsem byla na pokraji svých sil.

A nadešel den zlomu a okamžité úlevy hned po první terapii.Myslela jsem si
že vyřeším vše najednou a bude konec mého trápení ale to jsem netušila co
všechno má duše skrývá a jak na sobě budu muset tvrdě zapracovat aby jsem
oloupala všechny nánosy a dostala se k tomu čistému jádru.

Vím že to je ta správná cesta a děkuji Ti z celého srdce za to že mi děláš
průvodce,jsi moje učitelka

Děkuji,děkuji,děkuji

Majka Müllerová (8.3.2013)

 

 

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za terapii minulý týden. Život se mi otočil k lepšímu, až mě to chvílemi děsí a mám obavy, aby se to nepokazilo.

Děkuju Vám, po dlouhé době se cítím dobře.

Mějte se krásně

Jana Marešová (24.4.2013)

 

 

Mockrát děkuji Péťo, za rozbití uhlí, betonů (hlubokým dotekem), prostě všeho co jsme si nesla z minula a navrácení lásky ke svému tělu. Netušila jsem kolik bolesti si člověk v sobě nosí, nejen psychicky, ale i fyzicky a tím nemyslím nemoci, ale právě to uhlí. Rozprouděná první čakra je dar, který jsem dávno ztratila  atys mi ho vrátila. Mám před tebou velkou úctu. S díky a s přáním všem lidem, ať k tobě najdou nejrychlejší cestu, kde je čeká bezpodmínečné přijetí bez soudu a touhou pomoci jim k lepšímu životu.

Marcela Hervířová, Tábor

(3.6.2013)

(vloženo na mou zeď psychoterapeutka.eu na Facebooku)

 

Dobrý den, minulý týden jsem u Vás byla „na čaji“. V první polovině jsem byla úplně „odstřižená“ a byla jsem naplno zaměřená na Vás (jsem hodně empatická a je to asi moje „nejsilnější vlastnost“, což jsem pochopila až dodatečně a chápu tu celou jedinečnou lekci u Vás jako vzorec mého života a další kousek do mojí mozaiky poznání sebe sama). Pak ale nastal zlom a MOJE SRDCE jste probudila. RESTART proběhl, pocity nepopsatelné slovy „Vaše doporučení – pečovat o květinku“ žiju. Vnitřní potenciál v sobě cítím od dětství. Naplno jsem si tu změnu uvědomila, až když jsem vyrazila v pátek mezi lidi , po serii synchronicit. V&sc aron;echno se otvírá (hodně odpovědí ke mně chodí ve snu) a musím přiznat, že něco mne k Vám ještě táhne.

Děkuji, přiznám se, že toho mám na srdci hodně, co bych Vám ráda řekla, ale slovy to nejde ani vyjádřit. Tak třeba to, že konečně vím, co je to pravá vděčnost (jen si na Vás vzpomenu chce se mi brečet štěstím) … Kdo to žije rozumí.

Určitě ještě někdy přijdu „na čaj“.

Děkuji s láskou a úctou Romča

 

 

Milá Yamu,

odjížděla jsem s tím, že Tě mám velmi ráda…a to Ti chci napsat jako první. Zavládl ve mně klid a další dny jsem pociťovala jako by mi někdo „urval koule“ (žádná agrese, emotivní projevy nevole…jen velmi klidné projevy), cítím v sobě něhu. Otevřela jsi kus mého já, mou ženu. Já to nedokážu popsat, ale to není vůbec důležité…Děkuji Ti Yamunko.

Sedávám na louce, koukám se do blba, jak to cítím…cítím větší potřebu být s přírodou, dotýkat se země, cítit její energii. Cítím svobodu. Uvědomuji si víc věcí, jakoby podstatu, se kterou můžu dál pracovat.

Z celého srdce Ti Yamunko děkuju, že jsi mi urvala koule 🙂

Adélka (19.7.2013)

 

Dobrý den Petro,

chtěla jsem Vám velmi poděkovat za terapii, kterou jsem u Vás absolvovala. Byla to moje první zkušenost s něčím takovým a musím říct, že velmi zajímavá.

Terapie dotekem rozrezonovala mé tělo ještě na dlouhou dobu a přesně jak jste řekla, došlo ihned k čištění.

Otevřela jste mi nové dveře…Zatím ještě úplně nevím kam, ale důležité je, že otevřela. Víc a víc si uvědomuji jak málo lásky v mém životě bylo a stále ještě bohužel je. A pochopila jsem, že pokud nebudu mít ráda sama sebe, nemůžu mít dostatečně ráda ani ostatní.

Vím, že mám před sebou hodně dlouhou cestu a vím, že musím hodně věcí ve svém životě změnit.

Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji a moc si vážím Vaší práce, která pro mne byla velkým přínosem.

Přeji Vám krásný den

Jana Kopecká (26.8.2013)

 

Milá Yamu,

to, co jsem prožila o víkendu Dotek srdcem, mě hluboce zasáhlo a změnilo. Zároveň se pro mě definitivně uzavřela cesta klasické terapie jako způsobu léčení. Opět jsem dostala lekci o NE/posuzování, ještě pořád na sobě musím v tomhle ohledu pracovat. Jsem vděčná za role, v jakých jsem stála a mohla si skrze ně ošetřit vlastní bolesti a prožít uzdravení a naplnění. Spojení s láskou, světlem, radostí, nadějí… spojení se Zdrojem. V Hovorech s Bohem II se říká: „Jakmile najdete vnitřní klid, žádná vnější okolnost nemůže ovlivnit stav vaší mysli.“ A toho lze touto cestou čistění, terapi& iacute; hlubokým dotekem, intuitivní terapií srdcem a skrze konstelace zažít.

Děkuju ! Iva (1.9.2013)

 

Milá Petro, děkuji za již druhou skvělou terapii. Hned po první terapii v květnu se mi úplně změnil vztah s maminkou, díky obrazu z minulosti, který jsme spolu čistily. K mamince, kterou jsem opravdu těžko snášela ve své blízkosti, teď cítím spoustu lásky a je to nesmírně osvobozující. A mám výbornou novinu a ozývám se po vyšetření v nemocnici, jak jsem Vám slíbila…5 cm velký nález, který jsem měla na levém vaječníku je 5 dní po sezení s Vámi za pomoci intuitivní terapie a terapie hlubokým dotekem menší o víc než než 2cm a nezhoubný. Takže další operace se ne koná. Je mi krásně. Vaše schopnost vcítění se je naprosto úžasná, to se musí zažít, to nejde popsat:-) Ze srdce děkuji za vedení a pomoc.

Milena L. (28.11.2013)

 

 

Dobrý večer Péťo,
je to už nějaký čas, co jsem u Vás byla na individuální terapii kvůli rozchodu s přítelem, se kterým jsem byla 6 let.
Od té doby jsem v podstatě ani jednou nebrečela, což sama nechápu :), ale je to pro mě velká úleva. Chtěla bych Vám moc poděkovat, protože to byl krok správným směrem a hodně mi pomohl.

Doufám, že se Vám daří dobře, že před Vánoci máte trošku času na sebe a klidu místo stresu a spěchu. Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví na duchu i na těle, štěstí a lásku od nejbližších.

Pavlína K. (8.12.2013)

 

 

Ahoj Yamunko,

předem e-mailu moc zdravím! Nevím, jestli si mě ještě pamatuješ (vím, že
klientů máš asi spoustu), přijela jsem za Tebou jednu sobotu z Prahy do HK v
březnu (toto letí) na terapii, jelikož jsem měla nějaké bloky v hlavince.
Velice mě trápilo akné, hrozná fixace na přítele a nějaké dřívější problémy
doma u našich.
Často na Tebe myslím. Ale také na to, že si mi umožnila „vidět“ můj minulý
domov, moji dceru a ujasnit si některé věci.
Prostě myslím na to, jak si mi pomohla.
Za což ještě jednou děkuji.

Koukám teď na Tvoje stránky a zjišťuji, že od 15.7. seš v Praze 🙂
Asi bych ses někdy ráda zastavila si popovídat…. jsem teď trošku zamotaná
v nějakých věcech, ale s tím si samozřejmě musím poradit sama.

Ani teď přesně nevím, proč píšu. Asi to tak má být. Jasně jsme si řekly, že
pokud se máme vidět, uvidíme se.
Jsem potěšena, že seš tady. Snad je to pro Tebe příjemná změna.

Doufám, že se máš krásně.
Přeji moc hezký večer.

S láskou, úctou a pokorou k Tobě
Renata Suchá (29.7.2014)

 

 

 

Ráda bych se s vámi podělila o zpětnou vazbu jedné mé klientky na vaginální a gluteální mapování . Děkuji za otevřenost a opravdové sdílení.

Díky, s vděčností a láskou

Umay Yamuna Wolf
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com

Kde mám vlastně začít?

Jeden vidí, kam mu oko dohlédne, co a proč se mu však děje dnes, přestože se otáčí zpátky a ostří zrak, mnohdy nevidí, neví, a proto dnes nerozumí proč je to tak jak to je. Příčiny jsou mnohdy nejasné, hledáme souvislosti s děním předcházejícím, chápání si udělalo svou subjektivní logickou postoupnost a k té vzhlíží.
Ale tuším, že jsem stále z velké části mého bytí nevědomá…. Vím, že vše se vším souvisí, přesto si tak málo dávám mé osobní dění a životní etapy do souvislostí.…Kdysi dávno jsem si užívala plnými doušky všeho, co mi život nabízel. Jak se to říká? Sex, drogy, rockenroll?:))
Po letech toho “všeho” naplno přišly první bolesti, které se draly ven. Zranění zadupaná pod zem, do hlouby nitra, jakoby začínala sílit a prodírat se na světlo. Začalo období hledání, poznávání se, zjištění, že Ego už není ta masírka co bývalo a kdo tam za tou splasklinou vůbec zbyl?
Jsem ve znamení štíra, mám to z extrému do extrému. Nebylo to hned, ale v rychlém sledu a jedno navazovalo na druhé. Vždy jsem toužila po spojení se Sebou, nový byl aktivní zájem o duchovno, alternativní směry, ochutnávka různých seminářů, změna stravy, jóga, málo alkoholu, nově odešli z mého života muži, nevědomě jsem si zakázala sexuální prožitky, nechtěla jsem opakovat život mé mámy, toužila jsem po něčem více, po něčem hlubším, po souznění, duševním spojení, blablabla…

Čas si jde svým vlastním tempem a já jsem sedm let bez vztahu. Sexuálního styku s muži začalo být čím dál tím více poskrovnu. Dva poslední roky jsem žila prakticky bez sexuálního spojení s mužem (ty dva styky během té nekonečné doby se snad ani nemohou počítat). Vloni jsem přestala menstruovat a plakala jsem, že jsem v přechodu a nebudu moci mít děti. (Důležitý fakt: je mi 38 let, jsem mladistvého vzhledu a mé tělo je pevné, prsa umělá, nenarostly mi. Měla jsem dlouho dominantního vnitřního muže, ještě dodnes ho mnohdy cítím, zároveň jsem na něj hrdá a současně ho nepřijímám. Haha, další učení….)

Celostní medicína mi hormony opět urovnala a červené dny přicházely
pravidelně. Avšak mé libido bylo mrtvé, má jóni se stávala necitelnou. Přestala jsem se uspokojovat. Nebyl důvod, necítila jsem požitek, rozkoš, radost, dotek již nebyl laskajícím dotekem. Přišel den Dé. Pan T se mi moc líbil, pravidla byla jasně daná a já jsem na ně přistoupila. První setkání bylo plné vášně. Má jediná výhoda je, že jsem velmi empatická a vnímavá a doslova jsem fyzické vzrušení nasála od něj. Pozitivní na józe je, že zpevní pánevní dno, pohlavní svaly jsou pevné a pružné a mužův lingam je uvnitř mě s radostí v úzkém sevření. Druhé setkání byl kopanec do zadku. Byla jsem po hodině kundaliní jógy, po meditaci, předpokládám, že odpálená o něco výše, než pan T. Řekl mi, že jsem suchá jogínka a měl bohužel pravdu. Byla jsem bez šťávy, bez emocí, s mrtvou spící jóni a nastal ten nejvyšší čas s tím něco udělat. Změnáááááááá MUST come!!!

Kamarád H mi říká: “Elo, s tímhle ti může pomoci jedině Yamuna.” Zavolal jí, řekl mi kolik za kolik a já se rozhodla. Rychle, věděla jsem, že do toho jdu. Potřebovala jsem pomoci a cítila jsem, že toto je má cesta. Ano, rozhodla jsem se pro vaginální mapování.

Přišla jsem k Yamuně domů, její přijetí bylo láskyplné, objímající a já jsem k ní cítila naprostou důvěru od prvního momentu. Povídaly jsme si, ale nebylo potřeba mnoho mluvit. Pak jsme začaly tančit, stály jsme naproti sobě a rozhýbávaly pánev, boky, zahřívaly oblast pánevního dna tancem, dýchaly jsme s intenzitou ústy, nakonec jsme si přiložily navzájem ruce na srdce a tím dotykem a dýcháním jsme se propojily. Po rozehřátí, prokrvení, uvolnění, následoval čaj, instrukce jak to následující bude probíhat a já jsem si dole bez, pouze v sarongu lehla Yamuně přes nohy břichem dolů. Toto naše první setkání bylo o zharmonizování a odblokování emočních bloků v zadní části, mé “poprvé” bylo o hýždích, kostrči a stydké kosti.

Masírování, přikládání Yamuniných neskutečně jemných a hřejivých rukou, tlakové kroužení, dýchání pouze pusou, soustředění se veškerou pozorností na místo tlaku, tam, kde něco odcházelo, nějaká potlačená emoce, neuvolněná energie.

Hraje relaxační hudba, atmosféra je intimní, odevzdávám se a důvěřuji. Nebylo to většinou příjemné, chvílemi více či méně citelné, někdy až nepříjemné a bolestivé. Setkání trvalo 3 hodiny. Yamuna se mnou celou tu dobu byla přítomná, byla bdělá, slyšela jsem jí, jak se mnou občas i dýchá nebo křičí. Její ruce jsou velmi laskavé, vnímavé, ví, cítí, jemně se mě dotýká a vše plyne v přirozeném a láskyplném objetí. Zároveň naslouchá, ptá se mě, když je třeba přitlačí, zůstává, změní pohyb, bod na těle, vnímá mě, je na mne napojená, cítím to a důvěřuji jí.

Musím říci, že toto první mapování hýždí, kostrče a stydké kosti pro mne bylo asi nejsilnější. Cítila jsem, jak společně s oddechováním odchází i emoční bloky, něco se rozpouští, byl to nový a silný zážitek. Cítila jsme obnovení energie, proudění, brnění energie v celých pažích, energie mi projížděla i z kyčlí do prstů na nohách. Bylo to jako bych sundala nějaké brnění, sevření stresem a strachem, uvolnily se zásoby mého vnitřního tepla – úplně jsem se zpotila a uvolnila do pocitu bezpečí a odevzdání.

Do našeho rozloučení zbýval ještě čas a Yamuna mi nabídla (protože jsme předtím hovořily o mých umělých prsech a mém nepřijetí mých přirozených proporcí v této oblasti), zda bych měla zájem o masáž prsou. Ano řekla jsem, samozřejmě že ano. Letos mě čeká výměna implantátů a upřímně na to ani nechci myslet, protože na mne padá jakási tíseň. Můj osobní přístup k mému tělu se za ta léta dosti změnil a já si dnes vůbec nejsem jistá, zda si chci nechat do těla opět vložit ty cizorodé nabubřelé vetřelce. Masáž prsou jsem si přála, ač nejsou mé vlastní, zaslouží si rozhodně také pozornost.

Pamatuji si, že jsem byla v příjemném a uvolněném meditativním rozpoložení, téměř v meditaci. Yamuna mi jemně masírovala prsa s olejíčkem z aurasomy Láska a po chvíli je jakoby držela v dlaních, mateřsky je objímala a krouživými impulzy vytvářela pocit, že se lehounce natřásají, pohupují na vlnkách oceánu, myslím, že jsem měla pocit, že mají křídla. Byla jsem v meditaci, prázdná, daleko a současně v přítomnosti jsem jakoby z povzdálí cítila vánek motýlích křídel. Přišla mi při masáži i vzpomínka na otce a na to, že mne nepřijímal jako ženu, přál si syna. Při jemné masáži jemně odcházel pocit nepřijetí mých malých přirozených prsou a usazoval se v těle pocit úplnosti a celistvosti.

To odpoledne jsem neměla žádnou práci, žádné povinnosti a byla jsem v uvnitřněném rozpoložení a ráda, že mohu zůstat sama se sebou. Vnímala jsem, že jsem se sebou spojená intenzivněji, vnímala jsem se, byla jsem otevřená sama v sobě. Odpoledne plynulo, převlékla jsem ložní prádlo do panenské bílé. Vyměnila si ručníky za bílý a růžový. Připravila si na spánek noční košili s nádechem rudo-růžové barvy. Musím se usmát, protože růžová barva mi není vůbec vlastní, ano ručník jeden mám a ta noční košile byl takový nákup z rozmaru. Večer jsem si šla zaběhat, při každém výdechu pusou jsem zároveň vydechovala pohlavím. Běžela jsem podél Vltavy a zanechávala v ní vztek, smutek, zlobu na muže, tu nasranost a frustraci co cítím, když jsem odmítnutá, negativní emoce související s muži, svou bezmocnost, řeka si to ten večer vzala vše, unesla to pryč, zmizelo to v nedohlednu. Ve sprše jsem se potřela Himalájskou solí a nechala chladnou vodu stékat po slané kůži. Tekoucí voda smývala vše, co již více nebylo žádoucí.

Setkání druhé, mé “poprvé” již není poprvé. Začátek je stejný, prostředí je mi již známé, uvařený čaj, vůně vykuřovadla, hudba, tančíme, propojujeme se. Umyla jsem se ve sprše od pasu dolů, omotala si kolem boků sarong, ale zaujala jsem tentokrát pozici v leže na zádech. Hlava relaxuje na polštáři, nohy mám roztažené, položené na natažených nohou Yamuny a objímám ji svými koleny boky. Ona sedí naproti mě. Nohy mám volně položené na matraci. Yamuna začíná dotyky na stydké kosti, nadbřiškem, jedním tříslem, druhým tříslem, uff teď to ale bolí, řekne mi, že mám v tříslu pěknou bulku bránící toku energie, vím o ní, ale již mi nedošlo, že je to ucpaná lymfa, nejprve jemně krouží, po celou dobu komunikujeme a já ji žádám, ať zůstane na místě a vyvine prsty tlak, činí tak, není mi to vůbec příjemné, bolí to, ale je to taková ta únosná nepříjemná bolest hraničící s masochismem. Dýchám ústy, Yamuna mi pomáhá udržovat pozornost, často mi hlava utíká jinam. Pak přichází oblast stehen, kde jsou uložena všechna nevyřčená NE. Jsou velmi citlivá a já si s každým masírovaným bodem v mysli procházím, kdy jsem nejednala v souladu se sebou, kdy jsem si nechala něco udělat, ač jsem to v tu chvíli tak necítila nebo nechtěla. Jsem plná vzteku, úplně soptím a vracím se do své síly – schopnosti nastavit si hranice podle toho, jak já to cítím a potřebuji.

Čas utíká pomalu v otevřené náruči intimnosti a důvěry, Yamuna je opět
laskavá, vnímavá, její ruce se pohybují jemně a zkušeně, je napojená a
vědoucí. Její prsty se přemístily ze stehen pod podbřišek, pod stydkou kost, ke stydkým pyskům, které jemnou vibrací a kroužením ožívají. Prochází kousíček po kousíčku celé pysky. Cítím, že nic necítím. Po intenzivnějším tlaku nebo jemném kroužení se místo zcitlivuje – vnímám řezání, pálení nebo jinak nepříjemné pocity, přechází postupně do příjemných, kdy konečně cítím celou svou vulvu. Kůže a místa postupně rozmrzají jemným dotykem, tlakem, kroužením, každé vyžaduje svůj čas, intenzitu, s rozdílnou citlivostí procitá z pohádky o Ledové královně.

Po tomto setkání jsem neměla tak silné vjemy a napojení sama na sebe jako po prvním, kdy rozdíl v původním nenapojení před a napojení po byl opravdu obrovský. Již jsem plynula ve svém napojení a mohlo se jen prohlubovat. Jako přídavek jsem si dopřála ten týden mohendžodáro (tantra jóga pro ženy pracující s pánevním dnem). Po velmi dlouhé době jsem si opět plně uvědomila, že jsem žena, že mé energetické centrum je mé lůno, že má jóni je životadárná, pulsující, teplá, hebká, žhavá. Je to můj návrat domů, do lůna.

Setkání třetí. Začaly jsme jako minule. Věděla jsem jasně, jaká tělesná část mne dnes čeká. Ano, nastala chvíle, kdy půjdeme dovnitř vagíny. Čas mi tentokrát utíkal neuvěřitelně pomalu, byl přímo nekonečný. Byla jsem v takové podivné mrzuté náladě, nekoncentrovaná, nechtěla jsem tam být a zabývat se JÍ.

Yamuniny prsty postupovaly pomalu a jemně dovnitř. Začala na okraji a postupně jemně a v souladu se mnou šla do větší hlubiny mého ženství. Zažívala jsem různé pocity, od necitlivosti, kdy po čase práce Yamuniných prstů, kroužení, nepatrného tlaku, či brnkání…místo buď zcitlivělo, nebo to dokonce začalo být příjemné. Téměř v každém novém místě jsem nic necítila, přestože jsem věděla, že jsem se od svého ženství v minulosti odpojila, mne to, že těch míst, která jsem necítila, bylo tolik, velmi překvapilo. Intenzita zcitlivění se s rozdílným časem a silou měnila. Dostala jsem se do stavu, že jsem chvílemi ztrácela schopnost vnímat, jaké pocity mám, celá jsem se uvnitř měnila, citlivěla…

Dny poté, po mém poprvé.

Vím o ní, což je pro mě malý zázrak. Už ani nevím, jak dlouho jsem jí nevnímala, nedotýkala se jí, nestarala se o svou vagínu. Najednou je to vše jinak. Seznamujeme se, propojuji ji se svým srdcem, vnímám jí, jsem si plně vědomá jejího znovuzrození. Je to, jako bych byla znovu „panna“ – je nová, očištěná, probuzená. Jsem si více vědoma své sebehodnoty a vím, že již do ní nevpustím kdykoliv kohokoliv. Sebeláska naplnila můj klín a moje vagína může teď už jen sdílet tu svěžest a radost ze života a vnímání naplno s někým, kdo ke mně bude přistupovat s láskou a respektem.

Dotýkám se svého těla, své vagíny, po tak dlouhé době se uspokojuji a dosahuji orgasmu. Cítím vlastní dotyk, dopřávám si tantrickou masáž a masáž jóni je nepopsatelně krásná. Jsem vzrušená a zažívám po té nekonečné době opět prožitky z dotyku, prožívám vášeň, orgasmus a naplnění.

Jsem šťastná, mám v srdci radost a jsem rozhodnutá žít sexuálně (i jinak) naplno,užívat si dar, který mám, dar být ženou, užívat si sexualitu a milování s mužem.

Yamu, díky moc za vše, mám velkou radost!
Ela (červenec 2015) – z důvodu intimní zpovědi neuvádím více informací o klientce

 

Další milá zpětná vazba od klientky z vaginálního mapování:
Moc děkuji
Umay Yamuna Wolf
www.psychoterapeutka.eu
www.mamjirada.com

Mé rozhodnutí jít na vaginální mapování nebylo jednoduché. Potýkala jsem se se směsicí pocitů strachu a studu. Strachu z neznámého a studu zcela přirozeného. O této technice jsem se dozvěděla od kamarádky, jejíž kamarádka :-), byla na kurzu vaginálního mapování. Nemohla si tuto techniku vynachválit.
Chvíli jsem přemýšlela, ale protože mé problémy byly hlubšího rázu (to jsem věděla), chtěla jsem spíše vyhledat experta a nechat se od něj “ (vy)léčit“.

Nevím už přesně jak, ale narazila jsem na Petru Yamunu Částkovou. Velmi mne zaujala její osobnost a hlavně,musím přiznat, si u mne získala důvěru tím, že je psycholožka. Sama studuju psychoterapii a vím, jak je důležité a zásadní umět správně člověka (klienta) provézt bolestivou zkušeností, případně traumatem, tak aby ho to dále nepoškodilo a spíše mu to neublížilo.
Pak už jsem jen sbírala odhodlání a peníze :-), se k Yamuně objednat. Bez nadsázky musím říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života a nejlépe investované peníze jaké jsem kdy udělala. Yamuna je velmi citlivá a zároveň tvrdá. Zkrátka Vás v tom nenechá.

Moje vagína, přestože mám ráda sex, nebyla moc citlivá. Tušila jsem, že to bude způsobeno mimo jiné i moji zkušeností z dětství, kdy mne jako 5.-ti letou holčičku osahával (a přitom onanoval) opakovaně můj 14.ti letý bratranec. Mám tři děti, takže i porody, přičemž jeden těžký mi na citlivosti a vnímavosti libých pocitů při milování nepřidal. První sezení u Yamuny bylo velmi těžké. Bolest fyzická, ale i psychická byla díky mým zážitkům zkrátka veliká. Ale co se stalo poté co sezení skončilo se nedá popsat. Jako bych ztratila z oblasti pánevní 10kg. Cítila jsem se o tolik lehčí! A navíc jsem mohla spát bezbolestně na zádech. Což jsem do té doby nemohla, nebo vždy jen na chvíli – hned mne totiž bolelo v kříži. Problémy se zády jsem vlastně měla od jakživa – co si pamatuji. Lehkost a okamžitá úleva byla k nezaplacení a stála za všechno to nepříjemné, co jsem u mapování zažila. Milování s mým mužem bylo o poznání lepší.
Trvalo mi půl roku, než jsem se rozhoupala se k Yamuně znovu objednat. Druhé sezení bylo o poznání lepší a lehčí. Začínám se uzdravovat. Uvědomuji si, ale, že je to cesta. Cesta, která mne dovede k lepšímu a plnějšímu vnímání nejen mé milované vagíny, ale celého těla.

A ano – Mám ji ráda! Miluju jí 🙂 a moc Yamuně děkuju!
Zoe (červenec 2015) – z důvodu intimní zpovědi neuvádím další kontakty na klientku

 

Milá Yamuno,

konečně se dostávám k tomu, abych Ti napsala pár řádek, jako zpětnou reakci
na absolvovaný seminář Terapie hlubokým dotekem.

Na seminář jsem se přihlásila po silném impulsu, který přišel během mého
prožívání s partnerem, kdy jsme spontánně začali prožívat jakési intuitivní
transformace, probíhající na úrovni těla, doteků, naciťování a napojení.
Vaginální mapování jsem před pár lety absolvovala několikrát a i v tuto
dobu mne to velmi volalo.
Chtěla bych Ti poděkovat a vyjádřit úctu a vděčnost za průběh a atmosféru
po celou dobu semináře. Oceňuji Tvůj individuální přístup, se kterým jsi se
nám jako průvodkyně, učitelka a terapeutka věnovala. Tvé zkušenosti s
terapií hlubokým dotekem i vaginálním mapováním, které jsi se nám snažila
předat, pro mne byly velmi cennými radami, informacemi. Tvá práce a
přítomnost byla velmi citlivá, napojená, jasná, byla v ní cítit velká
zkušenost, láska, síla, úcta a moudrost ke každému z nás. Atmosféra a síla,
která byla po oba dny v prostoru a v nás byla velmi silná, hluboká,
léčivá…
To, co jsme během těch pár dnů prožili, odžili, vyzkoušeli, poznali,
odpustili, objevili, vyléčili, uvolnili a přijali, se nedá popsat slovy!
Vše ve velkých hloubkách a v širokém rozsahu. Mnohá témata, mnohé bolesti,
mnohá traumata, mnohé strachy…to vše se odkrývalo…Jsem ve velké
vděčnosti k celému procesu, k uvolněné síle, která je nyní možna prožívat v
lásce a nových možnostech…Děkuji Tobě a všem zúčastněným za vzájemnou
důvěru, podporu, přítomnost, moudrost, pokoru a inspiraci. Děkuji nám, za
naši odvahu a neomezenou sílu, se kterou jsme tím vším procházeli a stále
je v nás a v našich životech, v našem projevu.
Cítím se nyní čistší, uvolněnější, prozíravější, láskyplnější sama k sobě i
ostatním, více se přijímající a milující svou vlastní jedinečnost a svou
osobní cestu životy. Vděčnost za možnost vyléčit své tělo, své buňky, své
srdce, své ženství, očistit své lůno a zdroj ženské síly, tvořivosti a
moudrosti….zároveň i narovnání vztahu muž a žena.

…….Děkuji
Zuzka (2.12.2016)

 

 

Další milá zpětná vazba na Seminář pro páry – Terapie hlubokým dotekem – vaginální a gluteální mapování.

 

Techniky intimní masáže znám dobře na sobě i jako masírující. Takže, když jsem zahlédla událost vaginální mapování, říkám si na to mám zrovna chuť a náladu.
Ovšem VM je velice rozdílné a jak v úvodu lektorka Yamuna zmínila, orgazmus je vedlejší efekt a moc se to nestává. Aha až v tu chvíli jsem začala tušit,že se bude odblokovávat a nepůjde o příjemné rozptýlení. Dobře,že jsem to nevěděla dopředu, tuším,že by se mi moc nechtělo. Poslední 3 měsíce jsem byla spíše odtažitá a do sexu jsem se nepouštěla. VM bylo posuvným bodem na této cestě uzdravování starých zranění. Ať už z dob dávných či času, kdy jsem nevěděla jak moc jsem citlivá a nechala jsem si líbit i to co mě na podvědomé úrovni zraňovalo. Pod vedením Yamuny jsem se cítila bezpečně, abychom mohly otevřít a poléčit i velké duševní zranění skrze svou Joni. Jsem ráda za to, že jsem prošla tuto cestu do bolestných vzpomínek a mohla je propustit. V současnosti prožívám velké zvědomení svých hranic a mnohem snadněji se spojuji s potřebami své Joni.
Bára (posláno 6.12.2016)

Děkuji za milou zpětnou vazbu na ODPOSEDNUTÍ a RUŠENÍ KLETEB. S vděčností Yamuna

Ahoj Yamuno,

chtěla jsem Ti ještě jednou moc poděkovat, protože si to všechno už tak začíná sedat a já se cítím jako už roky ne. Naposledy jsem se tak cítila jako opravdu malá, když mi byly třeba tak 4 roky. Taková nezatížená. Je to neuvěřitelné. Člověk jezdí po všem možném, čistí a řeší, ale všechno není opravdu jen na rušku nebo na podobné techniky a chce to pravého šamana. A jsem moc ráda, že konečně po všech těch letech hledání jsem našla! Je to
opravdu záslužná práce a úkol, co tady máš. A také obrovský dar! Bylo mi s tebou moc dobře!

A cítím, že budu ještě v blízkém budoucnu potřebovat přijít ještě alespoň jednou, kvůli otci… Ale to asi až za ten měsíc…Teď nechám čistit, co jsme udělaly…

A měla jsi pravdu, že to Štofíček (kocourek) pozná – hned začal vrnět, tak nějak o hodně silněji než obvykle a mně hned přišla myšlenka, že je to proto, že se mu to líbí, že už je to ze mě pryč…

Když si budeš chtít jít kdykoli sednout třeba na čaj nebo cokoli, co máš ráda, tak mi dej vědět, moc ráda Tě uvidím a více poznám!

Měj se krásně!
Alenka  7.2.2017

 

Děkuji za milou zpětnou vazbu od klientky, se kterou jsme řešily rušení silných kleteb, týkajících se sexuálních a jinak agresivních ataků ze strany mužů i žen, kdy při rušení kletby jí na pomoc přišel sám Ježíš…

S vděčností
Yamuna

Mila Yamunko,

zdravim Vas ze Vsetina. Rada bych se s Vami podelila o prvni zpetnou vazbu. Prvni se tyka muzu, poprve v zivote jsem zazila nadherny pocit bezpeci, kdyz mi projevil zajem prodavac v obchode a ja pocitila tu zmenu, kdy jsem skutecne se citila bezpecne a nezazivala pocity, ze me „sexualne napadne“. Byla z jeho strany citit ucta, respekt a neha. Dalsi takovy moment nastal ve vlaku, kdy si vedle me prisedl muz, ktery vyjizdel po jine zene sedici naproti mne, neskutecne na ni tlacil a me si za celou dobu nevsiml. Jak
nadherny to je pocit, citit se bezpecne.

Dalsi moment prisel s kamaradkou z Prahy, u ktere jsem ted 2 dny spala a ktera se me pokusila znovu „slovne napadnout“, kdyz jsem se zacala spontanne projevovat jemne a zensky a ja ucitila v tu chvili vedle me Jezise, ktery jeji utok odrazil a vratil primo zpet k ni. Co nasledovalo, bylo az neuveritelne. Jakmile prosla virem emoci a vylila si veskerou zlost mimo muj dosah, prisla se mi omluvit a vysvetlovala, ze si s temi stavy nevi rady. Myslim, ze se na Vas obrati o pomoc, ale kdy to udela, zalezi jen na jejim rozhodnuti.
Urcite vam dam i pozdeji nejakou dalsi zpetnou vazbu, jak se mi zivot ted odviji. Priznam se, ze jeste jsem tak trochu zmatena z toho vseho, co jsem prozila, muj rozum to odmita prijmout a obcas se dostavi malinky strach, jestli jsem se nezblaznila verit te 10mto vecem, ale rikam si, ze je to jen ego a snazim se duverovat svym pocitum a hlavne Jezisi.

Dekuji a preji krasny den

Karla 11.2.2017

 

Děkuji za milou zpětnou vazbu na Terapii hlubokým dotekem® – vaginální mapování od klientky Soni.

Umay Yamuna Wolf

Milá Yamuno,

jako první bych chtěla říci velké díky za neuvěřitelně silnou pomoc. Jako druhou věc bych chtěla sdílet svůj příběh, tím pomohla slečnám a ženám, které přemýšlejí o THD – VM, ale nejsou si jisté, přemýšlejí a hledají více informací. Můj sexuální život byl velice smutný a bolestivý. Jako hodně žen jsem zažila, že můj první sex byl velice smutný, bolestivý, bez lásky nebo nějakého citu, od toho se odvijel celý můj sexuální život. Vždy jsem byla stažená, smutná. Bolelo to, ale vždy jsem si myslela, že je to normální. Přece to musím udělat pro muže. Jenže jsem si neuvědomovala, že tím potlačuji samu sebe, svoje potřeby a ubližuju jak duši, tak tělu. V 18ti letech jsem začala tancovat jako striptérka a střídala jednoho sexuálního partnera za druhým. Nevědomky jsem hledala lásku, pohlazení nebo pochopení. Dospělo to do stadia, kdy jsem se rozbrečela přímo v průběhu sexu, a ne jednou. To už pro mě byl poslední signál navštívit Yamunu, o které jsem se už před nějakým časem dozvěděla přes internet. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí!! Yamuna je opravdu žena na správném místě s otevřeným srdcem, které pomáhá ženám jako jsem já. V průběhu terapie jsem pociťovala změny, cítila jsem se jakoby lehčí, bylo mi lépe. Na konci jsem najednou začala více rozumět sama sobě a především, začala poslouchat svoje pocity, potřeby a hlavně samu sebe. Uvědomila jsem si, že vlastně nechci dále tancovat u tyče, že se pro teď nechci věnovat žádnému muži, ale jen sama sobě. Cítím se lehčí, volnější. Častěji mám chuť na sexuální potěšeni, usmívám se na sebe do zrcadla. Mám ráda svoje tělo takové jaké je a svoji vagínu miluju. A to díky Yamuně.
Všem ženám doporučuji..

Soňa  (posláno 5.10.2017)


 

ZPĚTNÁ VAZBA NA ACCESS BARS 

Děkuji!
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf – lektorka kurzů Access Bars – www.psychoterapeutka.eu

—–

V prosinci jsem absolvovala kurz Access Bars u Umay Yamuny Wolf a ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost.

Hned po kurzu jsem začala praktikovat na rodinných příslušnících… Metoda není těžká, je to jen o praxi a několikrát si to chce na někom vyzkoušet. Proto jsem velmi ocenila možnost výměny Access Bars pro absolventy kurzu, které Yamuna pořádá každý týden bezplatně ve svém bytě. Teď bych řekla, že mám už metodu „v ruce“, jen se vždy raději ujistím o pořadí jednotlivých pozic z táháku.

A konečně výsledky: Od té doby, co praktikuju Access Bars, jsem o hodně klidnější a vyrovnanější Celkově mám lepší náladu a „lehčí hlavu“. Protože jsem duševně pracující člověk, měla jsem často problém vypínat mysl a vytvářela jsem si neustálý vnitřní stres. Toto se jakoby rozplynulo a cítím se být více ve svém středu.

Důvod, proč jsem se do kurzu příhlásila byl, že jsem chtěla svůj život prožívat s lehkostí a radostí. Nyní vidím věci s nadhledem, s humorem a nekomplikuji si sama zbytečně život, jak tomu bylo dříve.

Pro Vás, kteří chcete na sobě pracovat, posouvat se dopředu a prožívat radostnější život, můžu tento kurz i celkově metodu vřele doporučit.

Martina  (12.2.2018)

 

 Dobrý den, 
chtěl jsem se zeptat, jestli si tedy na mě uděláte v těch příštích dvou týdnech čas na Access Bars (jak jsme se o tom bavili, když jsem byl u vás minulý týden). Já bych byl velmi rád, protože můj dojem je zatím hodně pozitivní. Stresy sice nezmizely úplně, ale já jsem o poznání klidnější, míň vyčerpaný, vystrašený, lépe dýchám a mám i někdy z něčeho radost. Moc se mi to líbilo a chci ještě.
Děkuji za odpověď Jan K.  (14.3.2017)

Ahoj Yamuno,

ráda bych Ti poděkovala za svůj první květnový kurz Bars, který přišel v pravou chvíli a byla to „láska na první dotek“. Výklad byl příjemný, srozumitelný, jednoduchý, mnohé praktické rady a vychytávky používám stále a díky nim se mi celý systém dobře pamatuje. Materiály jsou obsažné a informačně komplexní. Děkuji za citlivý a praktický přístup s dostatečnou důvěrou v proces a také za aktuální doplnění nových procesů. Navíc měl celý kurz velmi příjemnou energii. Od té doby žiju s Bars s lehkostí, radostí a oslavou. Děkuji MOC.

Libuše Brychtová (červen 2018)

 

 

Kurz Access Bars vedený Umay Yamunou Wolf mohu jedině doporučit. Yamuna vše citlivě a detailně vysvětlila
a i díky menšímu počtu 8 lidí zbyl prostor také na to, aby se určitý čas věnovala každému z nás individuálně. Přidala rovněž své osobní zkušenosti a postřehy ohledně Access Bars.
Během kurzu jsme mimojiné každý z nás bars dvakrát dávali a dvakrát obdrželi. Vymezený čas a vedení této zkušené lektorky je dostatečný pro to, aby se metodu Acccess bars dokonale naučil skutečně každý. Za zmínku stojí také to, že všichni úspěšní absolventi mají dále možnost docházet na bezplatnou výměnu  (kterou Yamuna pořádá zhruba jednou týdně ) a tím se dále ukotvit a prohloubit v získaných dovednostech z kurzu.
Martin Peřina (červen 2018)
Kurz Access Bars s Yamunou je jako let okřídleného šípu indiánského náčelníka. Cílí přímo a přesně k hloubce tohoto krásného nástroje. Připravte se na smršť informací, energie a praktických dovedností. Odejdete
jiní, lehčí a volnější.
Jindřiška Koželuhová (červen 2018)

Hezký večer Yamuno,

byla jsem u Vás 3x na Access Bars a domlouvaly jsme se na terapii Biomimetická a biomimetrická mimika. (4 sezení)
Tedy bych ráda přišla.
Cítím se skvěle. Po třetím Access Bars asi po týdnu jsem se začala cítit více radostně, plno věcí mě přijde legrace a nerozhodí mě, více se směju. Více si věřím a vím, že věci se složí dobře.
Zlepšila se mě pleť, za to jsem moc ráda. Zlepšili se mě hodně smysly, hlavně čich a sluch.
Také se u mě pohnuly věci, co léta nešly…. nabídla jsem do aukce obraz, starší, rodinný a už je odvezený a půjde do aukce v září, z toho mám velkou radost. Spíše vím, jak to půjde a co může být lepší a jde to… vidím spíše řešení a jak to jde… než obráceně.

Moc děkuji
Dana Anastázie (červen 2018)

 

Včera jsem zažila nádherný zážitek při dávání Požehnání od Mirandy Gray muži, tedy správně u mužů se tento rituál nazývá DAR 
Bylo to silné, krásné, srdce zaplavující, zářící…
Velmi se těším na další muže a páry, které v Lásce mohu ve vysoké vibraci spojit.

Takto svůj zážitek spojení se v srdci s Božskou Mateřskou láskou popsal sám Martin.

Nasměrovalo mě to v myšlenkách vrátit se zpátky až do prenatálu, odtud se pak dívat na svůj “ budoucí život“ , uvědomit si, že jsem byl počat z lásky matky a otce.. pro lásku, k sobě a k ostatním. Ne proto, abych na sobě vláčel nějaký zbytečný vazby ( a následně obrany) z nějakejch zážitků. Pak jsem viděl na časové ose ( jakoby v kosmu) můj život na takové ose a sebe teď na konci osy ( prostoru) , představil jsem si, jak ode mě visí takový jakoby pavučinový nitky směrem zpátky po té ose do minulosti. K jednotlivým negativním zážitkům. Následně jsem ty nitky ( vazby) vzal a všechny ty na sobě navázaný elementy (zážitky) shodil dolů a nechal je rozplynout v prach.. Zároveň ve mně něco volalo “ pád vazeb“ ..“ pád vazeb“ .. Nějak intuitivně jsem k tomu přidal čistící prohlášení, co jsem se naučil na kurzu Access bars .. Pak jsem se střídavě třepal pár minut jak to odcházelo ze svalů, byl to silný zážitek. Děkuji z celého svého probuzeného a lehčího srdce Martin (červen 2018)
PS: od té doby jsem byl v prenatálu několikrát, je to zajímavej pohled podívat se na svůj „budoucí“ život z takovýho úhlu.

 

 

Děkuji za milou zpětnou vazbu na kurz Accesss bars:

Milá Umay ,

Děkuji Ti za zásilku nahrávky Kurz -u, kterou jsem si stáhla…. 
Kurz byl moc zajímavý, děláš to opravdu fantasticky, si úžasná dušička a skvělá učitelka.
Celej den byl nádherný, kopec dobrých energií a světla a ještě teď to ve mně doznívá  

Mockrát Ti za všechno děkuji a přeji Ti hodně klientů a ůspěchu na tvé nádherné cestě.

Už teď se těším na další setkáni, hezkou noc .

PS: Omlouvám se za chyby, žijem tady teprve rok a ten váš českej jazyk je těžší jako německej 
Mněj se hezky pa

Jarka R. (8.7.2018)

 

Ahoj,

moc děkuji za nahrávku kurzu, stáhlo se vše v pořádku a funguje to.
Mimochodem dnes se mi zdálo, že mi děláš Barsy 🙂 a řekla jsi, že mám spoustu papírů, samé papíry, ať se jich zbavím.
Což je pravda, a poslechnu sen – zbavím se jich :-).
Jinak moc děkuji za kurs Access bars, bylo to super a myslím, že se určitě uvidíme na nějakém dalším, nebo na něčem jiném 🙂
Měj se moc krásně.
S pozdravem Dáša N.  (8.7.2018)
Yamu, ahoj. Posilam zpetnou vazbu na leceni zenske duse. Proces leceni zenske duse, kterym jsem nedavno prosla, byl pro mne silnym zazitkem, jak na fyzicke urovni, tak i na urovni emocni a energeticke. Kdyz mi Yamuna delala leceni jednotlivych bodu na tele lehkym dotykem, citila jsem, jak se postupne harmonizuji vsechny nerovnosti spojene se ctyrmi zenskymi archetypy. Na nekterych bodech jsem citila teplo, na nekterych zase, ze byla zablokovana energie, kterou bylo potreba rozproudit. Ze zacatku pro me nebylo lehke se procesu otevrit a uvolnit se, ale postupem casu se mi to darilo a ke konci celeho procesu jsem citila velke bezpeci v byti ve svem vlastnim tele a duveru v leceni. Vnimam, ze je dulezite se otevrit krasnym pozitivnim vecem, coz se mi nyni i diky tomuto procesu dari cim dal tim vice. Dekuji, ze diky praci Yamuny existuje moznost leceni zenske duse i v CR:)
Jana (13.7.2018)

Ahoj Yamuno,

jak se máš? Dle Tvých příspěvků na Facebooku se zdá, že to v Brně pořádně roztáčíš .
Jsem moc ráda, že ti to v Brně vychází a že se ti daří. Doufám, že to tak máš i v osobním životě.
Chtěla bych Ti dodatečně poděkovat za vše, co jsi pro mne udělala.
Víš, jaký jsem měla přístup k sexu a své sexualitě. Styděla jsem se, neuměla jsem se uvolnit a pořádně si sex užít.
Co je to orgasmus jsem jen matně tušila… Musím říct, že Tvoje Terapie hlubokým dotekem – vaginální mapování 100% zabrala. A to stále ještě nemám hotové všechny domácí úkoly . Sex si teď užívám sama i s partnerem. Dokážu se při něm uvolnit, oddat se mu a orgasmus si užívám téměř pokaždé. Tím samozřejmě roste i chuť na něj. Je ze mne úplná „dračice“ 
Ještě jednou ti moc děkuji a přeji hezké prožití Vánoc a do Nového roku hodně zdraví, štěstí a úspěchů.
Měj se
Ivana (prosinec 2018)

 

Ahoj Umay, veliké poděkování za včerejší sezení SOP,  hned napoprvé  to byl neuvěřitelný a hluboký zážitek. Dovolila jsem si vyjít zpoza opony a s tvou laskavou podporou se otevřít své vlastní síle. Jako bych se poprvé skutečně nadechla do svého těla:-), uvědomila si propojení celého těla.  Po sezení jsem vnímala, co znamená mít vlastní křídla?, vnímat velikost svého těla a zároveň spojení se vším v naprosté lehkosti, s pocitem  „Že vím“. Ta lehkost byla až „hmatatelná“.  Veliká vděčnost a radost. A jak to může být ještě lepší?? Simona.   (19.4.2019)

 

Ahoj, Umay,
 
děkuji za nahrávku sezení a ještě jednou děkuji za proces Abuse hold…. Jestli po barsech cítím klid, tak po AH cítím mír a čistotu v každé buňce. Zostřilo a rozšířilo se moje vnímání krásy přírody a sounáležitosti s ní. Vrátila se mi přirozená vnitřní radost a vděčnost za vše … nádherný, úžasný stav bytí… směju se a žasnu znovu jako dítě…najednou není nic špatně… děkuji
Měj se krásně
Blanka (21.4.2019)