Po návratu z Ekvádoru…

vaginální mapováníPo návratu z Ekvádoru se mírně změnila moje práce s klientkami – díky darům, které jsem tam dostala od šamanů pro větší sílu léčení – je moje práce intenzivnější a hlubší, i když nejdeme do větší intenzity jako předtím. Klientky, které přišly na vaginální mapování před odletem a pokračují nyní mi dávají za pravdu.
Včera se mi při práci s jednou klientkou ukázaly dva obrazy z hlubší minulosti jako důležité vzkazy pro ni – jeden – viděla jsem ji jako rolnici někde na polích statkářů, byla nevolnicí ale běloškou, ustrojena stroze, suknici s halenou a šátek, vše zašedlé starobou a chudobou, páni si na ni dovolovali a pak střih, vidím ji jak rodí, dvojčata a umírá v obrovských bolestech při porodu – došlo mi, že až novodobá technika pomáhá zachránit narozená dvojčata i jejich rodičku. Když jsem to klientce říkala, sdělila mi, že má /ač porodila nedávno jen jedno dítě/ stále pocit plného, „těhotného“ břicha – vše uvolnila při společné práci silnými „petardami“ a já jsem jen ráda, že se díky tomu, že je pro mne vše přirozené a že se u mne za nic nikdo nemusí stydět, přes těžké věci, které řešíme a uvolňujeme, i prostor na smích a odlehčení 🙂 Také mi svěřila, že má zkušenost s tím, že ji muž jen použil, udělal dítě a zmizel z jejího života, stejně jako tu „bezcennou“ rolnici. Druhý obraz byl z doby Říma – viděla jsem ji jako panovnici co šla ruku v ruce se svým mužem do hlediště Kolosea a pak přilétl velký kámen, který na ni někdo hodil jako atentát a ona na místě zemřela s myšlenkou – neochrání mne a její muž byl zdrcen stejně jako ona kamenem ve svém nitru a mně došlo, že když chceš zneškodnit nepřítele, vem mu to, co má nejradši, co je jeho srdci nejdražší. Klientka mi řekla, že při uvolňování tohoto bloku z oblasti vagíny (aniž bych jí ten obraz v danou chvíli popsala) cítila, že na ni něco fyzicky dopadá a že téma – nemohu se na muže spolehnout, protože mne neochrání – ji provázelo tímto životem již mnohokrát.
Děkuji všem odvážným ženám, které ke mně s důvěrou přicházejí a já mohu být u jejich vnitřní i vnější proměny ve šťastnou a spokojenou ženu.
S respektem a vděčností
Petra Yamuna Částková
www.psychoterapeutka.eu
www.mamjirada.com