Požehnání 4 archetypů

Požehnání 4 archetypů

díky tomu, že jsem Moon Mother® LEVEL 3, mohu aktivovat energii pomáhající probudit jednotlivé aspekty a kvality cyklické ženy skrze jednotlivá Požehnání archetypu. Mohu kombinovat dvě požehnání najednou.

Požehnání archetypu PANNA, neboli dynamické ženy otvírá ženu pro posílení její vnitřní síly, motivace, čistoty a schopnosti vytvářet nové začátky. S archetypem Panny je spojena motivace, naděje, pozitivní přístup, sebevědomí, mentální a fyzická energie, čerstvý start, nové projekty, emoční odpojení, zdravé ego, seberozvoj, růst, úspěch, vnitřní dítě, nová energie, vášeň, vnitřní čistota, krása, práce. Požehnání před-ovulační fázi.

Požehnání archetypu MATKA, neboli milující ženy otvírá ženu pro lásku, otevření se a výživu. S archetypem Matky je spojena láska, něha, empatie, porozumění, nové vztahy, emoční spojení, emoční rovnováha, trpělivost, výživa, harmonie, manifestace ve fyzickém světě, mateřství, životní partnerství, hojnost, praktická kreativita, komunita a životní balance. Požehnání ovulační fáze.

Požehnání archetypu ČARODĚJKA, neboli divoké ženy otvírá ženu pro svobodu, čistění a intuici, do její divokosti a sebe sama. S archetypem Čarodějky je spojeno sebevyjádření, svoboda, divoká inspirace, intuice, smyslnost, osobní magie, magické propojení nechat jít, čištění starých vzorců, oddělení, zbavování se kontroly, pružnost, přeměna strachů a negativity, vnitřní kritik, kreativní energie, zmocnění, manifestace, kouzla v každodenním životě. Žehná před-menstruační fázi.

Požehnání archetypu VĚDMA, neboli moudré ženy otvírá do míru, uzemnění a přijetí, oduševnělosti a vedení. S archetypem Vědmy je spojeno s pocitem někam patřit, vystředěnost, uzemnění, přijetí, vnitřní síla, celistvost, důvěra v plynutí, směřování, jistota, vedení, spirituální spojení, odevzdání se Božskému, zjemnění ega, tvořící s duchem, pomáhá s meditací – mindfulness, zbavení se stresu, relaxace, zásobení se energií. Žehná menstruaci.

 

Cena za jedno Požehnání archetypu: 1.200kč

Cena za dvě Požehnání archetypu najednou: 2.200kč

 

Na ženy se těší

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, AFF, BPF – Moon Mother® Level 3 podle Mirandy Gray (Wombblessing)

Centrum Miracle, Křehlíkova 48, Brno – Slatina

Tel: 724979756

Umay@centrum.cz