Tělesné procesy z Access Conssciousness

Lidé se mne ptají, co mi tělesné procesy přinesly, tak chci sdílet svou osobní zkušenost (zkušenosti).

Pracovala jsem s nimi pro sebe i blízké od Foundation, který jsem absolvovala v dubnu 2018, již několikrát.

Dcera byla na škole v přírodě a přijela s bolavou rukou, spadla na ní při hraní si na nějaké otáčivé věci na hřišti, bolela ji stejná ruka, kterou měla před dvěma lety zlomenou. Šla jsem s ní na pohotovost, ale byla to ztráta času, tak jsem jí dala jednou ošetření Buněčná paměť, který je přímo pro léčení po úrazech a nastavuje tu část těla opět do původního stavu buněk před úrazem. Stačilo jen jednou (kolikrát jsem jí ho měla dát jsem si ověřila kyvadlem) a ruka je „jako nová“, nemá v ní bolest, může dělat opět vše, co potřebuje i jako tanečnice contemporary dance (připravují se na vystoupení, které bude mít na konci června).

 

Všechny tělesné procesy, které nabízím najdete zde: http://www.psychoterapeutka.eu/access-bars/

 

 

 

V květnu jsem byla na dalším tělesném procesu, který se týká SEXU a sexuality – podporuje obnovení sexuální energie v těle, její proudění, zlepšuje její přijímání, což má odraz na zdraví, pocitu pohody, na finančním příjmu a hojnosti, protože peníze jsou také životní, neboli sexuální energií a když máme tuto energii v proudu, jsme v jejím proudu, tak vše k nám přichází s lehkostí a hravostí. Tento tělesný proces také pomáhá, aby lidé, kteří jím projdou, nebyli již přitahování k lidem, kteří jim sexuálně nevyhovují, nepřinesou jim sexuální soulad a naplnění. Podporuje a v životě nastoluje léčení, péči, hýčkání, expanzivní a orgasmickou energii. Přináší obecně vše příjemné, co nám život může a chce nabídnout. Vytváří v našem každodenním vše, co nás naplňuje, uspokojuje a hýčká. Vše z celé přírody a okolí, co nám tyto pocity může navodit, je k nám po tomto procesu neodolatelně přitahováno. Náš život se pak stává naplňujícím orgasmickým zážitkem.

Pak můžete dát svému tělu několik otázek na téma sexu s partnerem, se kterým se k sexu chystáte:

Naučím se něco? Bude to zábavné? Bude to snadné? Budu pak šťastnější? Budou vděční? Vydělám pak více peněz?

Pokud není na všechny tyto otázky jednoznačná odpověď ANO, tak do sexu s tímto člověkem NECHOĎTE!

 

 

Moje sexualita byla i je dobře plynoucí, ale po tomto ošetření, které jsem již dávala i kamarádovi, vnímám z komunikace s ním, jak se i jemu sexualita krásně rozjela, otevřela, otevřely se mu nové možnosti, nové cesty. Takže velmi doporučuji tímto tělesným procesem projít.

 

Na setkání s tělesnými procesy se těší Umay

 

Všechny tělesné procesy, které nabízím najdete zde: http://www.psychoterapeutka.eu/access-bars/