ThetaHealing® meditace ZDARMA

Technika ThetaHealing® je moderní meditační technika, která umožňuje okamžitě tvořit změny v podvědomé mysli, odstraňovat traumata a bloky, měnit negativní programy a asociace a nahradit je pozitivními. Uvedením mozku do stavu theta (frekvence mozkových vln 4-7Hz) je nám umožňuje přímo pracovat s podvědomím. Mozek je ve stavu theta přirozeně například ve stavu hluboké meditace a také když spíme, kdy je člověk úplně uvolněný a vědomá mysl je uklidněná. V tomto stavu je jednoduché pochopit programy a situace uložené v podvědomí a udělat okamžité změny.

Absolvovala jsem v roce 2019 a 2020 na Slovensku u Klementa Sekery tři úvodní kurzy do ThetaHealingu (Základ DNA, Pokročilý kurz DNA a Kopejte hlouběji) + kurzy – Já a Stvořitel, Hojnost a Spřízněná duše.


Práce s přesvědčeními

Touto technikou změníme nevýživné, nežádoucí programy na pozitivní. Např. program Peníze přinášejí neštěstí. můžeme nahradit programem Peníze vždy pracují pro mne.

Příklady programů a jak mohou působit

  • Nikdy nic nedokážu – taková přesvědčení mohou být základem neúspěchu ve všem
  • Ostatní jsou důležitější než já – člověk se může snažit vyhovět druhým bez toho, aby respektoval sebe a svoje potřeby
  • Musím všechno zvládnout sama/sám – nelogické odmítání pomoci nebo rady, tvrdohlavé následování vlastního rozumu, potřeba všechno vymyslet sám
  • Každý v naší rodině má cukrovku (př. jinou chorobu) – člověk se může cítit vyloučený z rodiny, pokud danou chorobu nemá, a tak si ji podvědomě vytvář
  • Peníze jsou kořenem všeho zla – nositel se může vyhýbat penězům a příležitostem získat peníze

Vytvářím pro vás Thetahealingové meditace ZDARMA, které najdete na mém youtube kanále.