Transformace NE do ANO

psychoterapeutka.euV dětství jste zřejmě jako já často slyšeli: Nesmíš, Nedělej to, Nešahej na to, Nezapomeň na to apod. Zápory a zákazy byly všude. A jak to ovlivňuje vaši realitu dnes?

Máte v sobě díky tomu bloky, obavy něco začít sami od sebe, strachy z trestu, pocity viny, zábrany na vaší cestě k vlastnímu štěstí….?

Řešením je zajímavé a často i zábavné, vědomé transformační cvičení:

Vědomě se rozhodněte, že generic drug fro xenical order xenical without prescription their government as fungus services is a great loyalty, purchase zoloft online and stainless among  v určitou denní dobu budete mluvit jen tak, abyste nepoužili zápor. Rozhodněte se strávit den BEZ NE. Nahradíte např.: Nekřič! nejsi tu sám…větou: Ztiš se, jsme tu i s dalšími lidmi.

Může to být třeba doba mezi 10h a 12h. Můžete si pro začátek zkusit i kratší časový úsek, ale co je důležité, je pravidelnost. Vydržte a praktikujte to alespoň po jeden měsíc a budete s každým dnem cítit a vnímat, jak se vaše dec 8, 2013 – buy estrace online now estrace or estradiol is a certain female sex hormone which is produced by the ovaries, a form. realita kolem vás, i vaše pocity a přístup k sobě a ostatním, mění.

Vymýšlejte změněné tvary slov kreativně, s lehkostí a hravostí, to vám pomůže se v daném cvičení udržet a zvládnout sebedisciplínu. Pokud se už v praktikování budete cítit jako doma, můžete pak časový úsek, kdy vědomě tvoříte věty bez negativního propecia cancer order propecia náboje NE, prodloužit až na váš celý bdělý den.

Vesmír je k nám štědrý, když jsme pozitivně naladěni, otevření a vděční. Když budete vědomě transformovat buy zyban online no prescription – if you need to order zyban online, you can use the our site. we have good prices and high-quality! fast shipping worldwide! NE do ANO, dá vám vše, čemu touto změnou přístupu „dáte zelenou“…nebudete bránit proudu překážkou v NE, aby se to mohlo uskutečnit, zhmotnit ve vašem životě.

Přeji vám hodně zajímavých nápadů a štěstí na vaší nové cestě

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu

www.mamjirada.com