Womb Blessing®

Jsem jediná certifikovaná Moon Mother ® LEVEL 1, 2 a 3 v ČR.

Nabízím Požehnání lůna level 1, 2 a 3. Požehnání jednotlivých archetypů. Požehnání – otevření se míru a Požehnání – Otevření se posvátnosti. Dále nabízím Léčení lůna a Léčení ženské duše. Pro muže nabízím DAR (obdoba Požehnání lůna). Mohu pracovat i s páry.

Mohu poskytovat a podporovat ženy v celosvětovém Požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® od Mirandy Gray.

Více informací  o této akci a možnost zaregistrovat se na jeden časový  i datumový termín na 5 termínů v každém roce najdete na www.wombblessing.com

Mohou se registrovat i muži, na audio meditaci pro ně na tuto akci pracuji.

Dále poskytuji Léčení lůna – Womb healing® (cena je 700,-kč), které slouží k vyrovnání energie v lůně a k harmonizaci všech 4 archetypů (panna, matka, čarodějka a vědma). 

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 1 – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie  vhodný pro dívky, co ještě nemenstruují (cena je 1000,-kč).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 2 se symboly – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie do lásky (cena je 1200,-kč).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 3 se symboly – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie do světla (cena je 1200,-kč).

Požehnání Level 2 a 3 podporuji léčivými symboly, které mi na LEVEL 2 předala Miranda. Symboly na aktivaci energie, Symbol Mateřské lásky a Mateřského míru.

Termíny je nutné si domlouvat telefonicky na tel: 724979756.

Dále nabízím nejen Womb healing® – Léčení lůna, které harmonizuje všechny 4 archetypy v nás cyklických ženách, ale také obsáhlejší a komplexnější Léčení ženské duše (Female soul healing®), které trvá cca 1 hodinu (stojí 1000,-kč), které harmonizuje všechny úrovně bytí ženy a podporuje ji ve spojení se svou duší, kreativitou, spiritualitou a hledáním svého pravého já, aby měla plnohodnotné vztahy s okolím.

Díky Level 2 nabízím i Požehnání – tzv. DAR (Gift) – pro muže (cena je 700,-kč), který pomáhá mužům spojit se v srdci s Božským ženstvím, nastartovává u mužů jejich autentickou mužnost a narovnává  a harmonizuje i jejich ženské aspekty a vztahy se ženami a jejich biologickými matkami.

Mohu dávat Požehnání i párům (cena za pár je 1700,-kč), které chtějí ještě více prohloubit své spojení v lásce a harmonii.

Požehnání je velmi silný proces, který pracuje na úrovni Mentální, Fyzické, Emocionální i Spirituální jak u muže, tak u ženy, která ho ode mne dostane. Díky LEVEL 2 a 3 a symbolům mohu některé úkony dělat i na dálku a symboly svou práci energeticky posilovat. Ženy mívají po Požehnání 28 denní proces očisty, u mužů je doba očisty po Daru individuální.

Požehnání 4 archetypů

díky tomu, že jsem Moon Mother® LEVEL 3, mohu aktivovat energii pomáhající probudit jednotlivé aspekty a kvality cyklické ženy skrze jednotlivá Požehnání archetypu. Mohu kombinovat dvě požehnání najednou.

Požehnání archetypu PANNA, neboli dynamické ženy otvírá ženu pro posílení její vnitřní síly, motivace, čistoty a schopnosti vytvářet nové začátky. S archetypem Panny je spojena motivace, naděje, pozitivní přístup, sebevědomí, mentální a fyzická energie, čerstvý start, nové projekty, emoční odpojení, zdravé ego, seberozvoj, růst, úspěch, vnitřní dítě, nová energie, vášeň, vnitřní čistota, krása, práce. Požehnání před-ovulační fázi.

Požehnání archetypu MATKA, neboli milující ženy otvírá ženu pro lásku, otevření se a výživu. S archetypem Matky je spojena láska, něha, empatie, porozumění, nové vztahy, emoční spojení, emoční rovnováha, trpělivost, výživa, harmonie, manifestace ve fyzickém světě, mateřství, životní partnerství, hojnost, praktická kreativita, komunita a životní balance. Požehnání ovulační fáze.

Požehnání archetypu ČARODĚJKA, neboli divoké ženy otvírá ženu pro svobodu, čistění a intuici, do její divokosti a sebe sama. S archetypem Čarodějky je spojeno sebevyjádření, svoboda, divoká inspirace, intuice, smyslnost, osobní magie, magické propojení nechat jít, čištění starých vzorců, oddělení, zbavování se kontroly, pružnost, přeměna strachů a negativity, vnitřní kritik, kreativní energie, zmocnění, manifestace, kouzla v každodenním životě. Žehná před-menstruační fázi.

Požehnání archetypu VĚDMA, neboli moudré ženy otvírá do míru, uzemnění a přijetí, oduševnělosti a vedení. S archetypem Vědmy je spojeno s pocitem někam patřit, vystředěnost, uzemnění, přijetí, vnitřní síla, celistvost, důvěra v plynutí, směřování, jistota, vedení, spirituální spojení, odevzdání se Božskému, zjemnění ega, tvořící s duchem, pomáhá s meditací – mindfulness, zbavení se stresu, relaxace, zásobení se energií. Žehná menstruaci.

 

Cena za jedno Požehnání archetypu: 1.200kč

Cena za dvě Požehnání archetypu najednou: 2.200kč

 

Požehnání – Otevření do posvátnosti 

Toto speciální Požehnání lůna je velmi silné a ženy k němu potřebují dozrát. Pomáhá jim odevzdat se a odevzdat svůj život Božské ženskosti. Spojuje je s posvátným ženským božstvím uvnitř nich samotných. Podporuje jejich sounáležitost s Božstvím. Může být dáváno ženě tak často, jak si sama žádá.

Cena: 1.200kč

Požehnání – Otevření se míru

Toto speciální Požehnání lůna přináší hluboký mír do celého žití ženy. Může být dáváno tak často, jak si žena přeje.

Cena: 1.200kč

Na ženy se těší

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf – Moon Mother® Level 2 a 3 podle Mirandy Gray (Wombblessing®)

Centrum Miracle, Křehlíkova 48, Brno – Slatina

Tel: 724979756

Umay@centrum.cz


Více na www.psychoterapeutka.eu

Meditace Požehnání lůna :

 

 

 

Semináře a rituály pro ženy nyní zrají do nové podoby – budou více o přechodových rituálech, tvoření rituálních silových panenek, šamanském tanci apod. Vše najdete až to bude „venku“ na tomto webu psychoterapeutka.eu

TANEC 4 živlů

Při Tanci 4 živlů – ZEMĚ se spojíme se svými kořeny, s první čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z prenatálního období. Spojíme se s tématem důvěra versus nedůvěra, autonomie versus stud a pochybnosti a podnikavost versus vina. Přes nejranější vzpomínky uložené v našem těle se ponoříme do mateřského lůna a najdeme i cestu z něj ke svobodnému životu. Prožijeme spojení s naším tělem, s Matkou Zemí, našimi předky a božským ženstvím. Budeme naplno vnímat různé kvality tohoto elementu.

Při Tanci 4 živlů – VODA se spojíme se svými emocemi, s druhou čakrou. Prožijeme v tanci katarzi z uvolněné sexuální energie. Rozvineme téma přičinlivost (neboli schopnost tvořit a budovat) versus podřízenost. Budeme plout na vlnách našich proměnlivých emocí. Spojíme se se všemi kvalitami a skupenstvími vody. Pochopíme, co nás přitahuje a co odpuzuje. Budeme tancem léčit téma ženství, menstruace, cykličnost a intimní spojení s druhými.

Při Tanci 4 živlů – OHEŇ se spojíme se svým posláním, se směřováním své duše, s osobní silou, s třetí čakrou. Prožijeme v tanci transformační katarzi z uvolněné vášně z našeho slunečního ohně. Čeká nás práce na tématech oddanosti a závazků. Rozvineme téma identity versus chaos, zmatek a rozpaky. Zahoříme pro osobní vize. Budeme tancem léčit téma závislost, moc, nemoc a bezmoc.

Při Tanci 4 živlů – VZDUCH se spojí v posvátném sňatku v našem srdci náš vnitřní muž a naše vnitřní žena – ANIMUS a ANIMA, spojíme se s naší duší a čtvrtou čakrou. Prožijeme v energetickém tanci sladkou katarzi z uvolněné sebelásky z našeho srdečního pletence. Čeká nás práce na rozšíření našeho srdce. Rozvineme téma důvěrná blízkost versus izolace. Zahoříme v srdci soucitem. Budeme tancem léčit téma odvahy milovat.