Access Bars®

access barsHnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chaneling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při dotyku a je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.
Několik lékařů, kteří jsou odborníky v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenalo v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: „To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život“. Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Terapií Access Bars® jsem poprvé prošla v květnu 2017 a byla jsem z metody naprosto nadšená. V červenci 2017 jsem absolvovala úspěšně první Kurz a od té doby tuto terapii nabízím svým klientům. Terapie se prohlubuje a při ní mi díky napojení na zdrojovou energii Vesmíru přichází pro klienty různé informace, vhledy, obrazy, rituály a rady. 

access bars 2Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu. Pravidelně se scházíme s kolegyněmi a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc.

Samotné ošetření trvá od 30min do max 90min (většinou 45 až 60min), vždy záleží na potřebě daného klienta. Já držím zlehka body na hlavě a energie proudí a čistí se uložené bloky. Jak dlouho bude energie potřebovat pročišťovat konkrétní bod já neovlivním. Klient při ošetření leží uvolněně oblečený na matraci se zavřenýma očima. Já se zlehka dotýkám na různých bodech na hlavě. Velmi často se stane, že klient při ošetření usne nebo se dostane do velmi hluboce uvolněných stavů. Může cítit proudění energie v těle, nebo vidět obrazy a různé vize.

Terapie je vhodná pro dospělé i děti.

Jaké jsou výhody z plynoucí energie ve vašich Bars® – Barsech (bodech)?

  • zmírnění napětí v mysli a těle
  • vytváří trvalý pocit míru, klidu a pohody
  • cítíte se ve stejný okamžik relaxovaně i povzbuzeně
  • uklidnění rušivého hlasu v hlavě, který se aktivuje hlavně v době stresu a tlaku na výkon
  • uvolnění bloků vytvořených hněvem, frustrací a vyčerpáním
  • zlepšení mezilidských vztahů vytvořením prostoru pro vlastní participaci a příspěvky od druhých
  • u dětí zlepšení prospěchu ve škole díky zlepšení kognitivních funkcí mozku
  • těhotné ženy si pochvalují urychlení a odlehčení porodního procesu v případě, že podstupovaly ošetření Bars® pravidelně
  • zlepšení spánku

 Terapii Access Bars® je dobré absolvovat alespoň třikrát za sebou s maximálními rozestupy tři týdny. Ale můžete ji dostávat i denně, vždy záleží na klientovi, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu.

 

Nově jsem lektorkou této úžasné metody, která má pozvednout vědomí naší země. Buďte u toho a přijďte se tuhle jednoduchou a účinnou techniku naučit:

https://www.facebook.com/events/424063054662464/

petra yamuna wolf access barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess bars vlcsnap-2017-11-09-18h09m37s992 vlcsnap-2017-11-09-18h10m07s592 vlcsnap-2017-11-09-18h10m14s882