Access Bars® a A.E.Facelift

access barsHnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také přes chanelling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z jakéhokoliv života, které jsou elektricky uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při dotyku a je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.
Několik lékařů, kteří jsou odborníky v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenalo v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám. Dle výzkumu Dr. Terrie Hope je prokazatelná souvislost mezi zlepšením psychického stavu po Barsech u lidí se stresovou poruchou, úzkostnými stavy a depresemi.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: „To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život“. Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Terapií Access Bars® jsem poprvé prošla v květnu 2017 a byla jsem z metody naprosto nadšená. V červenci 2017 jsem absolvovala úspěšně první základní Kurz Access Bars a od té doby tuto terapii nabízím svým klientům.

Od listopadu 2017 již metodu Access Bars® učím jako certifikovaný facilitátor.

V dubnu 2018 jsem absolvovala první FOUNDATION (další byl Global foundation v únoru 2019 se zakladatelem AC Garym Douglasem a Dr. Dainem Heerem). Díky tomu mohu nad rámec terapie nabídnout i různé tělesné procesy pro posílení imunity, vyčištění hlubokých imprintů apod. (podrobnější informace o těchto tělesných procesech jsou níže). Mám za sebou čtyři nástavbové kurzy Choice of possibilities, jeden kurz ESB a dva kurzy SOP, čtyři kurzy 3 day body class a jeden kurz Advanced body class.

Jsem zatím jediná a první CF – Certifikovaná facilitátorka Access Consciousness v ČR, což mi umožňuje facilitovat kurzy Access Foundation, být u zdroje nejnovějších informací z AC a vytvářet více pro celou Planetu a naši komunitu v ČR a SK.

Jsem PRVNÍ certifikovaná facilitátorka Access consciousness (nejvyšší meta AC) v ČR.

V září 2018 (říjnu 2018, březnu 2019 a říjnu 2019) jsem absolvovala Třídenní kurz tělesných procesů, kde jsem se naučila používat přes 50 různých tělesných procesů Access Consciousness. více zde: http://www.psychoterapeutka.eu/telesne-procesy-access-consciousness/

access bars 2Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu. Pravidelně se scházíme s kolegyněmi a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc.

Samotné ošetření trvá od 30min do max 90min (většinou 45 až 60min), vždy záleží na potřebě daného klienta. Já držím zlehka body na hlavě a energie proudí a čistí se uložené bloky. Jak dlouho bude energie potřebovat pročišťovat konkrétní bod (bar) já neovlivním. Klient při ošetření leží uvolněně oblečený na matraci se zavřenýma očima. Já se zlehka dotýkám na různých bodech na hlavě. Velmi často se stane, že klient při ošetření usne nebo se dostane do velmi hluboce uvolněných stavů. Může cítit proudění energie v těle, nebo vidět obrazy a různé vize.

Terapie je vhodná pro dospělé i děti. Děti mají většinou ošetření kratší.

Jaké jsou výhody z plynoucí energie ve vašich Bars® – Barsech (bodech)?

 • zmírnění napětí v mysli a těle
 • vytváří trvalý pocit míru, klidu a pohody
 • cítíte se ve stejný okamžik relaxovaně i povzbuzeně
 • uklidnění rušivého hlasu v hlavě, který se aktivuje hlavně v době stresu a tlaku na výkon
 • uvolnění bloků vytvořených hněvem, frustrací a vyčerpáním
 • zlepšení mezilidských vztahů vytvořením prostoru pro vlastní participaci a příspěvky od druhých
 • u dětí zlepšení prospěchu ve škole díky zlepšení kognitivních funkcí mozku
 • těhotné ženy si pochvalují urychlení a odlehčení porodního procesu v případě, že podstupovaly ošetření Bars® pravidelně
 • zlepšení spánku

 Terapii Access Bars® je dobré absolvovat alespoň třikrát za sebou s maximálními rozestupy tři týdny. Ale můžete ji dostávat i denně, vždy záleží na klientovi, jak rychle chce posunout svůj život k lepšímu.

 

Tělesné procesy, které nabízím:

Tělesné procesy Access consciousness®

Při všech tělesných procesech se klienta, který je vleže, dotýkám na jeho oblečeném těle.

Některé procesy:

 • Biomimetická a biomimetrická mimika – biomimetika je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně, aby se člověk očistil od všech vlivů mužské, ženské linie, rodičů, genetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální. Proces trvá cca 60min. Cena za jedno takové ošetření je 1200,-kč.

 

 • TSS – Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy) – tento tělesný proces je hodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. K tomuto tělesnému procesu mám k dispozici i podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování. Je vhodný i pro děti. Cena za toto ošetření s čistícími prohlášeními společně s Access bars je 1800,-kč. Trvá 60 až 90min dohromady.

 

 • Buněčná paměť (Cellular Memory) – pokud máme trauma uložené v těle například z nějakého úrazu, nebo máme bolavé místo v těle, prošli jsme operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci rozhodnout se uzdravit, tento tělesný proces lze použít na lidech, dětech i zvířatech. Cena za toto ošetření je 1200,-kč. Trvá cca 60min.

 

 • De-Molekulární Manifestace a Molekulární De-Manifestace – De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme – nádor apod. Cena za toto ošetření je 1200,-kč. Trvá  cca60min.

 

 • MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence) – představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla. Při opakovaní ošetření si zajistíte totální restart ve svém těle. Má dvě variantyjedna je celotělová a druhá je pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny). Je vhodný i pro děti. Cena za toto ošetření (buď varianta jedna nebo varianta dvě) je 1200,-kč. Trvá cca 60min.

 

 • V květnu 2018 jsem byla na dalším tělesném procesu, který se týká SEXU a sexuality (obnovení všech generativních a sexuálních energií) – podporuje obnovení sexuální energie v těle, její proudění, zlepšuje její přijímání, což má odraz na zdraví, pocitu pohody, na finančním příjmu a hojnosti, protože peníze jsou také životní, neboli sexuální energií a když máme tuto energii v proudu, jsme v jejím proudu, tak vše k nám přichází s lehkostí a hravostí. Tento tělesný proces také pomáhá, aby lidé, kteří jím projdou, nebyli již přitahování k lidem, kteří jim sexuálně nevyhovují, nepřinesou jim sexuální soulad a naplnění. Podporuje a v životě nastoluje léčení, péči, hýčkání, expanzivní a orgasmickou energii. Přináší obecně vše příjemné, co nám život může a chce nabídnout. Vytváří v našem každodenním vše, co nás naplňuje, uspokojuje a hýčká. Vše z celé přírody a okolí, co nám tyto pocity může navodit, je k nám po tomto procesu neodolatelně přitahováno. Náš život se pak stává naplňujícím orgasmickým zážitkem. Tento tělesný proces je prováděn v oblasti třetího oka, na hrudi, stydké kosti a kosti sakrální. Klient je oblečený, leží na zádech či boku. Trvá cca 60min. Stojí 1200,-kč.
 • Pak si můžete dát několik otázek na téma sexu s partnerem, se kterým se k sexu chystáte: Naučím se něco? Bude to zábavné? Bude to snadné? Budu pak šťastnější? Budou vděční? Vydělám pak více peněz?Pokud není na všechny tyto otázky jednoznačná odpověď ANO, tak do sexu s tímto člověkem NECHOĎTE!

 

Access Energetický Facelift (cena je 1.500,-kč – proces trvá 1 – 2hodiny) je úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu.

A.E.FACELIFT mohu učit od října 2018. Kurzy jsou v Praze, Bratislavě a v Brně.

Nazýváme jej facelift, i když se jedná vlastně spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracujeme s energií, a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až k koruně hlavy.

Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle.

Zajímavý fakt: Na rozdíl od botoxu, o němž nedávný vědecký výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Face Lift naopak ukazuje radost a hravé, energické fungování těla!

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

Jsem certifikovanou lektorkou této úžasné metody Access Bars® (BF) a Access Energetic Facelift® (AFF), obě mají pozvednout vědomí naší země. Buďte u toho a přijďte se tyhle jednoduché a účinné techniky naučit. Termíny jsou na webu psychoterapeutka.eu.

Jsem facilitátorkou tělesných procesů Access consciousness® (BPF) a Certifikovanou facilitátorkou Access consciousness® (CF).

 

ABUSE HOLD:

Speciální tělesný proces Access consciousness® pomáhá uvolnit zneužití z těla v jakékoliv podobě (zneužití sexuální, tělesné, psychické, sociální, finanční, emoční atd.), při něm objímám klienta jako miminko, je oblečený a leží na lehátku či matraci. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Před objednáním se na Abuse hold je nutné alespoň 30krát poslouchat nahrávku clearingů od Garyho Douglase v AJ – je na cca 2,5hod. K dostání je na www.accessconsciousness.com – jmenuje se „Original clearings issue of Abuse“.

Cena za proces je: 2.000,-kč (Brno), 2.500,-kč (Praha – platím tam nájem)

Proces trvá i s povídáním a clearingy cca 90min, max. dvě hodiny.

 

ZPĚTNÁ VAZBA NA ACCESS BARS 

Děkuji!
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf – lektorka kurzů Access Bars – www.psychoterapeutka.eu

—–

V prosinci jsem absolvovala kurz Access Bars u Umay Yamuny Wolf a ráda bych se s Vámi podělila o svoji zkušenost.

Hned po kurzu jsem začala praktikovat na rodinných příslušnících… Metoda není těžká, je to jen o praxi a několikrát si to chce na někom vyzkoušet. Proto jsem velmi ocenila možnost výměny Access Bars pro absolventy kurzu, které Yamuna pořádá každý týden bezplatně ve svém bytě. Teď bych řekla, že mám už metodu „v ruce“, jen se vždy raději ujistím o pořadí jednotlivých pozic z táháku.

A konečně výsledky: Od té doby, co praktikuju Access Bars, jsem o hodně klidnější a vyrovnanější Celkově mám lepší náladu a „lehčí hlavu“. Protože jsem duševně pracující člověk, měla jsem často problém vypínat mysl a vytvářela jsem si neustálý vnitřní stres. Toto se jakoby rozplynulo a cítím se být více ve svém středu.

Důvod, proč jsem se do kurzu příhlásila byl, že jsem chtěla svůj život prožívat s lehkostí a radostí. Nyní vidím věci s nadhledem, s humorem a nekomplikuji si sama zbytečně život, jak tomu bylo dříve.

Pro Vás, kteří chcete na sobě pracovat, posouvat se dopředu a prožívat radostnější život, můžu tento kurz i celkově metodu vřele doporučit.

Martina  (12.2.2018)

Ahoj Yamuno,

ráda bych Ti poděkovala za svůj první květnový kurz Bars, který přišel v pravou chvíli a byla to „láska na první dotek“. Výklad byl příjemný, srozumitelný, jednoduchý, mnohé praktické rady a vychytávky používám stále a díky nim se mi celý systém dobře pamatuje. Materiály jsou obsažné a informačně komplexní. Děkuji za citlivý a praktický přístup s dostatečnou důvěrou v proces a také za aktuální doplnění nových procesů. Navíc měl celý kurz velmi příjemnou energii. Od té doby žiju s Bars s lehkostí, radostí a oslavou. Děkuji MOC.

Libuše Brychtová (červen 2018)

 

Hezký večer Yamuno,

byla jsem u Vás 3x na Access Bars a domlouvaly jsme se na terapii Biomimetická a biomimetrická mimika. (4 sezení)
Tedy bych ráda přišla.
Cítím se skvěle. Po třetím Access Bars asi po týdnu jsem se začala cítit více radostně, plno věcí mě přijde legrace a nerozhodí mě, více se směju. Více si věřím a vím, že věci se složí dobře.
Zlepšila se mě pleť, za to jsem moc ráda. Zlepšili se mě hodně smysly, hlavně čich a sluch.
Také se u mě pohnuly věci, co léta nešly…. nabídla jsem do aukce obraz, starší, rodinný a už je odvezený a půjde do aukce v září, z toho mám velkou radost. Spíše vím, jak to půjde a co může být lepší a jde to… vidím spíše řešení a jak to jde… než obráceně.

Moc děkuji
Dana Anastázie (červen 2018)

 

Děkuji za milou zpětnou vazbu na kurz Accesss bars:

Milá Umay ,

Děkuji Ti za zásilku nahrávky Kurz -u, kterou jsem si stáhla…. 
Kurz byl moc zajímavý, děláš to opravdu fantasticky, si úžasná dušička a skvělá učitelka.
Celej den byl nádherný, kopec dobrých energií a světla a ještě teď to ve mně doznívá  

Mockrát Ti za všechno děkuji a přeji Ti hodně klientů a ůspěchu na tvé nádherné cestě.

Už teď se těším na další setkáni, hezkou noc .

PS: Omlouvám se za chyby, žijem tady teprve rok a ten váš českej jazyk je těžší jako německej 
Mněj se hezky pa

Jarka R. (8.7.2018)

 

Ahoj,

moc děkuji za nahrávku kurzu, stáhlo se vše v pořádku a funguje to.
Mimochodem dnes se mi zdálo, že mi děláš Barsy 🙂 a řekla jsi, že mám spoustu papírů, samé papíry, ať se jich zbavím.
Což je pravda, a poslechnu sen – zbavím se jich :-).
Jinak moc děkuji za kurs Access bars, bylo to super a myslím, že se určitě uvidíme na nějakém dalším, nebo na něčem jiném 🙂
Měj se moc krásně.
S pozdravem Dáša N.  (8.7.2018)

Přikládám dnes (14.3.2018) emailem příchozí zpětnou vazbu na Access bars… to potěší 

 

Dobrý den, 
chtěl jsem se zeptat, jestli si tedy na mě uděláte v těch příštích dvou týdnech čas na Access Bars (jak jsme se o tom bavili, když jsem byl u vás minulý týden). Já bych byl velmi rád, protože můj dojem je zatím hodně pozitivní. Stresy sice nezmizely úplně, ale já jsem o poznání klidnější, míň vyčerpaný, vystrašený, lépe dýchám a mám i někdy z něčeho radost. Moc se mi to líbilo a chci ještě.
Děkuji za odpověď Jan K.

 

Kdo chcete přijít také na Access Bars nebo přímo se techniku naučit a poté ji používat pro sebe, své blízké, nebo jako profesionál, tak kurzy AB, které vedu, jsou v Praze nebo v Brně – termíny najdete na www.psychoterapeutka.eu – Těší se Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, Tel: 724979756

petra yamuna wolf access barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsaccess barsvlcsnap-2017-11-09-18h09m37s992vlcsnap-2017-11-09-18h10m07s592vlcsnap-2017-11-09-18h10m14s882