Ceník

Termíny nutno domlouvat telefonicky na 724979756 nebo na emailu: umay@centrum.cz. Termín je váš až po mém potvrzení smskou nebo emailem.

Pokud zrovna neberu telefon, pracuji s klientem nebo klientkou a máte-li vybraný termín, který je volný (NENÍ RUDĚ ČERVENĚ OZNAČENÝ V KALENDÁŘI),  jen mi napište smsku nebo email. Děkuji.

Termíny, které vypisuji jsou na dvě hodiny v případě Intuitivní terapie. Terapie s šamanským léčením je na cca 3hodiny. Terapie hlubokým dotekem® – intimní léčení – VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ a gluteální mapování je na cca 4 – 5 hodin. Při šamanském léčení kombinuji THD® –  (pouze) gluteální mapování a extrakční léčbu – klient platí vždy jak za Gluteální mapování, tak i za šamanskou extrakční léčbu. Pokud je klient objednán na šamanské léčení, platí klient vždy dopředu na místě, aby při léčení energie, kterou si proces bere, odcházela z vaší energie (v podobě vašich peněz) a ne z mé vlastní energie. Z peněz, které od Vás získám za šamanské léčení sama použiju více než 1000kč na očišťování (vykuřování) prostoru, okuřování sebe a čištění sebe pomocí léčivých šamanských technik a rostlin. Při něm z Vás totiž vytahuji Vaši špatnou energii a nemoci a musím se sama nechávat pravidelně očišťovat šamanem a jeho pomocníky.  V kalendáři jsou tyto termíny označeny jako Terapie s šamanským léčením – červené jsou obsazené.

V kalendáři jsou také termíny pro Intuitivní terapii zelené volné a červené vždy obsazené.

Obsazené termíny pro léčení (THD® – vaginální mapování, nebo gluteální či anální mapování) jsou červené, volné jsou fialové.

Vyberte si tedy, zda chcete přijít jen na Intuitivní terapii nebo chcete přijít na šamanské léčení. Případně na jiné léčení. Podle volných termínů mi dejte vědět, jaký se Vám hodí. Abychom se mohli domluvit, co je pro Vás nejlepší, zda jen Intuitivní terapie nebo je zřejmé, že budete potřebovat i šamanské léčení, napište mi email, pokud si nejste jisti, a popište, co Vás trápí a já se Vám ozvu a navrhnu, co bude nejlepší.
Děkuji za pochopení.

Termíny individuální ARTETERAPIE nevypisuji zvlášť – je nutné se na nich domluvit osobně telefonem nebo emailem.

Prosím, mějte vždy přesnou částku s sebou.

Šamanské léčení dělám v případě traumatických usazenin, nemocí a zaseknuté energie, a v jiných případech. Vždy záleží na klientovi, zda chce jít do hloubky nejen pomocí čistění emocí a programů mysli a obrazů minulosti při Intuitivní terapii nebo zda je připraven na odblokování a šamanské léčení na tělesné úrovni a v jiných energetických dimenzích.

Nově nabízím i Návrat ztracené části duše – v případě prožitého traumatu se může část duše oddělit a je třeba ji vrátit do těla klienta. Projevuje se to nedostatkem energie, depresemi, pocitem prázdnoty a pod.

 

O Access Bars® jsou informace v samostatné stránce na webu psychoterapeutka.eu.

 


 

Individuální Intuitivní terapie:

1.000,-kč/1 hodina (většinou trvá 1 až max. 2 hodiny takže cena je závislá na délce sezení)

 

Access Bars® terapie:

1.500,-kč/ trvá 1  – 2 hodiny 

(ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními – v případě předplacených 3 terapií je cena při placení dopředu jen 4000,- kč/3 terapie AB)

Access Bars® terapie + chanelling pro vás během terapie:

2.000,-kč/ trvá 1  – 2 hodiny

(ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními – v případě předplacených 3 terapií je cena při placení dopředu jen 5.500,- kč/3 terapie AB + chanelling)

 

Individuální terapie s šamanským léčením (Gluteální mapování + Extrakční léčba) :

4.500kč/léčení (většinou trvá dohromady 2 – 3 hodiny)

Návrat ztracené části duše – šamanská léčba:

1.500 -2.000kč/léčení – délka je individuální – 1 – 2hod.

Šamanké doprovázení umírajících, Odvádění ztracených duší, a Trpících bytí, které způsobují rozdvojení osobnosti a posedlost, Čištění prokletí:

Cena i takto strávený čas záleží na Spirits – individuální domluva po základní šamanské diagnostice toho, co klient/ka potřebuje.

 

 

Individuální intimní terapeutické léčení

TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM® :

 

    • VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ:

Součástí THD® – Vaginálního mapování je i Gluteální mapování, které je při prvním setkání.

Předplacené THD® – Vaginálního mapování – vždy 3 setkání (každé na 3 hodiny práce s tělem plus 1 – 2 hodiny povídání a příprava před a po terapii – tj. dohromady 9 hodin práce s tělem a minimálně 4 hodiny na povídání a předpřípravy a popřípravy):

19.000,-kč dopředu na účet 167194724/0300 před prvním setkáním.

Pokud žena potřebuje po prvních třech setkáních do jednoho měsíce od proběhlých tří setkání další THD® – Vaginálního mapování, cena se pak hradí jednotlivě za každé následující setkání 1.500kč/1 hodina.

Většině žen, které ke mně chodí na tuto terapii, ale stačí, k významné životní změně v sexuálním životě i v osobním životě, pouze tři setkání. Tato terapie je unikátní, velmi silná, intenzivní a účinná a má autorská, chráněna ochrannou známkou, nenaučil mne ji nikdo, inovovala se mi letitou praxí s klientkami. Nabízím ji již 5tým rokem. Během třetího setkání dostávají klientky navíc ode mne doporučenou literaturu, domácí úkoly na celý měsíc, pro sebe i pro práci s partnerem, další finty a cvičení pro prohloubení a zintenzivnění prožívání potěšení.

Objednávejte se vždy na všechny tři setkání dopředu – nutno domluvit tři termíny, dva blízko sebe (hned po sobě, nebo obden) a třetí s odstupem maximálně týdne od druhého setkání  – objednávejte se s ohledem na svůj cyklus. Ideálně v době po vaší menstruaci.

 

  • ANÁLNÍ MAPOVÁNÍ:

Anální mapování (pro ženy) – 3000kč/2 hodiny

 

  • GLUTEÁLNÍ (hýžďové) MAPOVÁNÍ:

Gluteální mapování (aktivace sexuální – životní energie, propustění strachů a stresu – pro ženy) – 3000kč/2 hodiny – nebo 4000kč/3hodiny

 

 

Skupinové Rodinné konstelace středeční nebo čtvrteční večerní (cca 4- 6 hodin společné práce):

Kdo si staví konstelaci: 1.200kč

Kdo se jen účastní: 700kč

 

 

Individuální Arteterapie:

Varianta – domácí tvorba a hodinové konzultace nad pracemi:

5 setkání = 5 hodin = 5.000kč

10 setkání = 10hodin = 10.000kč

Varianta – tvorba pod mým vedením různými technikami:

1.700kč/2hodiny

(v ceně je zahrnut materiál – je nutné předplatit si min 5 sezení = 8.500kč, nebo ideálně 10 sezení = 17.000kč – po sobě)

Skupinová Arteterapie a artefiletika (Akreditovaný seminář od MŠMT pro učitele):

7.900kč/3víkendy = 40,5 lektorského času (při počtu minimálně 8 účastníků)

 

Seminář –  4 Archetypy (PANNA, MATKA, ČARODĚJKA a VĚDMA s tancem 4 živlů)

Začínáme 31.3. (pak 14., 21.4., 12.5.2018)

Kurzovné je 7.000,-kč za celý seminář = 4 setkání, 4 dny, 40hodin dohromady.

Cena jednotlivého jednodenního semináře je 1.750,-kč – je nutné se ale domluvit, zda je v semináři místo telefonicky nebo emailem – seminář je uzavřená skupina, nelze do něj vstupovat pokud je již rozjetý

Když zaplatíte do 9.3.  za seminář na č.účtu: 167194724/0300 je cena za seminář 6.500kč, po tomto datu už 7.000kč.

 

Pro bližší informace mne kontaktujte na tel: 724979756, nebo na email: mamjirada@centrum.cz, petrunila@centrum.cz.

 

Těším se na všechny úžasné ženy

Yamuna