Ceník

Pokud chcete někoho obdarovat Dárkovým poukazem na jakoukoliv částku, stačí se ozvat.

Termíny nutno domlouvat telefonicky na 724979756 nebo na emailu: umay@centrum.cz. Termín je váš až po mém potvrzení smskou nebo emailem.

Pokud zrovna neberu telefon, pracuji s klientem nebo klientkou a máte-li vybraný termín, který je volný (NENÍ RUDĚ ČERVENĚ OZNAČENÝ V KALENDÁŘI),  jen mi napište smsku nebo email. Děkuji.

Fialové a Zelené termíny jsou volné a červené vždy obsazené.

 

Podle volných termínů mi dejte vědět, jaký se Vám hodí. Abychom se mohli domluvit, co je pro Vás nejlepší, napište mi email, pokud si nejste jisti, a popište, co Vás trápí a já se Vám ozvu a navrhnu, co bude nejlepší.
Děkuji za pochopení.

Termíny individuální ARTETERAPIE nevypisuji zvlášť – je nutné se na nich domluvit osobně telefonem nebo emailem.

Prosím, mějte vždy přesnou částku s sebou.

 

 


Access Bars® terapie – clearingy z pokročilých seminářů (Foundation a Choice of possibilities, kterých jsem se účastnila) pro konkrétní témata, práce s otázkami plus spuštění Bars a tělesných procesů, které podporují Bars:

2.000,-kč/ trvá celkem 1,5 – 2 hodiny 

(ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními)

 

 

Access Energetický Facelift: 1.500,-kč/trvá celkem 1 – 2 hodiny

Access Energetický Facelift je úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Nazýváme jej facelift, i když se jedná vlastně spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracujeme s energií, a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až k koruně hlavy. Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle. Zajímavý fakt: Na rozdíl od botoxu, o němž nedávný vědecký výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Face Lift naopak ukazuje radost a hravé, energické fungování těla!

 

Tělesné procesy, které nabízím po svém absolvování FOUNDATION a 3DAY BODY CLASS a Advanced body class (přes 100 procesů pro vaše tělo – zde pouze několik příkladů):

Při všech tělesných procesech se klienta, který je vleže, dotýkám na jeho oblečeném těle.

  • Biomimetická a biomimetrická mimika – biomimetika je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně.enetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální. Proces trvá cca 60min. Cena za jedno takové ošetření je 1200,-kč.

 

  • TSS – Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy) – tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. K tomuto tělesnému procesu mám k dispozici i podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování. Spouští se společně s Bars. Cena za toto ošetření s čistícími prohlášeními společně s Access bars je 1800,-kč. Trvá 60 až 90min dohromady.

 

  • Buněčná paměť (Cellular Memory) – pokud máme trauma uložené v těle například z nějakého úrazu, nebo máme bolavé místo v těle, prošli jsme operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout se uzdravit, tento tělesný proces lze použít na lidech i zvířatech. Cena za toto ošetření je 1200,-kč. Trvá cca 60min.

 

  • De-Molekulární Manifestace a Molekulární De-Manifestace – De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme – nádor apod. Cena za toto ošetření je 1200,-kč. Trvá  cca60min.

 

  • MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence) – představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla. Je vhodné projít 20 až 30 ošetření během 10 týdnů a tím si zajistit totální restart v těle. Má dvě variantyjedna je celotělová a druhá je pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny)Cena za toto ošetření (buď varianta jedna nebo varianta dvě) je 1200,-kč. Trvá cca 60min.
  • V květnu 2018 jsem byla na dalším tělesném procesu, který se týká SEXU a sexuality (obnovení všech generativních a sexuálních energií) – podporuje obnovení sexuální energie v těle, její proudění, zlepšuje její přijímání, což má odraz na zdraví, pocitu pohody, na finančním příjmu a hojnosti, protože peníze jsou také životní, neboli sexuální energií a když máme tuto energii v proudu, jsme v jejím proudu, tak vše k nám přichází s lehkostí a hravostí. Tento tělesný proces také pomáhá, aby lidé, kteří jím projdou, nebyli již přitahování k lidem, kteří jim sexuálně nevyhovují, nepřinesou jim sexuální soulad a naplnění. Podporuje a v životě nastoluje léčení, péči, hýčkání, expanzivní a orgasmickou energii. Přináší obecně vše příjemné, co nám život může a chce nabídnout. Vytváří v našem každodenním vše, co nás naplňuje, uspokojuje a hýčká. Vše z celé přírody a okolí, co nám tyto pocity může navodit, je k nám po tomto procesu neodolatelně přitahováno. Náš život se pak stává naplňujícím orgasmickým zážitkem. Tento tělesný proces je prováděn v oblasti třetího oka, na hrudi, stydké kosti a kosti sakrální. Klient je oblečený, leží na zádech či boku. Trvá cca 60min. Stojí 1200,-kč.
  • Pak si můžete dát několik otázek na téma sexu s partnerem, se kterým se k sexu chystáte: Naučím se něco? Bude to zábavné? Bude to snadné? Budu pak šťastnější? Budou vděční? Vydělám pak více peněz? Pokud není na všechny tyto otázky jednoznačná odpověď ANO, tak do sexu s tímto člověkem NECHOĎTE!

Další tělesné procesy zde: http://www.psychoterapeutka.eu/telesne-procesy-access-consciousness/

 

ABUSE HOLDspeciální tělesný proces Access consciousness pro uvolnění ZNEUŽITÍ z těla: 

1700,-kč (Brno), 2000,-kč (Praha – platím tam nájem)

Ošetření s povídáním a clearingy trvá cca 90min. (max. dvě hodiny)

Před obdržením tohoto procesu je nutné minimálně 30krát poslouchat speciální clearingy od Garyho Douglase, zakladatele Access consciousness v AJ na cca 2,5hodiny – jmenuje se Original clearing issues of Abuse a koupíte ho v eshopu na www.accessconsciousness.com.

Symphony of possibilities neboli SOP od Dr. Daina Heera, spoluzakladatele Access consciousness. Při něm můžete říci záměr, přání, co by vám energie Vesmíru měla přinést do života díky tomu, že se otevřete energeticky všem nekonečným možnostem.

Chcete mít spojení se svým tělem v naprosté lehkosti, abyste dokázali vnímat, co vaše tělo opravdu potřebuje?
Chcete do svého života pozvat i více prostoru, radosti, orgasmické energie, slávy a hojnosti?
Pak SOP je právě pro vás.

V Praze za cenu 1900,-kč (v Brně za 1700,-kč – nemusím platit pronájem centra – v Brně si domluvte termín na 724979756 nebo umay@centrum.cz)

Dá se provádět napřímo, nebo přes skype. Skupinově ho dostanete ode mne například na mém kurzu FOUNDATION.

 

 —————————————————————————-———————————————————–

Jsem jediná certifikovaná Moon Mother® LEVEL 1,2 a 3 v ČR. Mohu poskytovat a podporovat ženy v celosvětovém Požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® od Mirandy Gray.

Více informací  o této akci a možnost zaregistrovat se na jeden časový  i datumový termín na 5 termínů v každém roce najdete na www.wombblessing.com

Mohou se registrovat i muži, na audio meditaci pro ně na tuto akci pracuji.

Jako certifikovaná Moon Mother® LEVEL 2 poskytuji Léčení lůna (cena je 700,-kč), které slouží k vyrovnání energie v lůně a k harmonizaci všech 4 archetypů (panna, matka, čarodějka a vědma).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 1 – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie  vhodný pro dívky, co ještě nemenstruují (cena je 1000,-kč).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 2 se symboly – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie do lásky (cena je 1200,-kč).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 3 se symboly – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie do světla (cena je 1200,-kč).

Termíny je nutné si domlouvat telefonicky na tel: 724979756.

Nabízím také obsáhlejší a komplexnější Léčení ženské duše (Female soul healing®), které trvá cca 1 hodinu (stojí 1000,-kč), které harmonizuje všechny úrovně bytí ženy a podporuje ji ve spojení se svou duší, kreativitou, spiritualitou a hledáním svého pravého já, aby měla plnohodnotné vztahy s okolím.

Díky Level 2 nabízím i Požehnání – tzv. DAR (Gift) – pro muže (cena je 700,-kč), který pomáhá mužům spojit se v srdci s Božským ženstvím, nastartovává u mužů jejich autentickou mužnost a narovnává a harmonizuje i jejich ženské aspekty a vztahy se ženami a jejich biologickými matkami.

Mohu dávat Požehnání i párům (cena za pár je 1700,-kč), které chtějí ještě více prohloubit své spojení v lásce a harmonii.

Požehnání je velmi silný proces, který pracuje na úrovni Mentální, Fyzické, Emocionální i Spirituální jak u muže, tak u ženy, která ho ode mne dostane. Díky LEVEL 2 a symbolům mohu některé úkony dělat i na dálku a symboly svou práci energeticky posilovat. Ženy mívají po Požehnání 28 denní proces očisty, u mužů je doba očisty po Daru individuální.

Velmi se těším na semináře, které plánuji od podzimu 2018 pravidelně dělat v Brně ve svém Centru pro páry, pro nezadané muže a ženy a pro ženy v čistě ženských kruzích.
Více na www.psychoterapeutka.eu

Rituály pro první menstruaci a Požehnání lůna pro matky a jejich dcery, které mají čerstvě menstruaci je nutné domlouvat individuálně nebo si všimnout vypsaných termínů v kalendáři.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

Individuální intimní terapeutické léčení

TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM® :

 

    • VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ®:

Součástí THD® – Vaginálního mapování® je i Gluteální mapování®, které je při prvním setkání.

Předplacené THD® – Vaginálního mapování® – vždy 3 setkání (každé na 3 hodiny práce s tělem plus 1 – 2 hodiny povídání a příprava před a po terapii – tj. dohromady 9 hodin práce s tělem a minimálně 5 hodin na povídání a předpřípravy a popřípravy):

27.000,-kč dopředu na účet 167194724/0300 před prvním setkáním.

Pokud žena potřebuje po prvních třech setkáních do jednoho měsíce od proběhlých tří setkání další THD® – Vaginálního mapování®, cena se pak hradí jednotlivě za každé následující setkání 1.500kč/1 hodina.

Většině žen, které ke mně chodí na tuto terapii, ale stačí, k významné životní změně v sexuálním životě i v osobním životě, pouze tři setkání. Tato terapie je unikátní, velmi silná, intenzivní a účinná a má autorská, chráněna mou ochrannou známkou, nenaučil mne ji nikdo, inovovala se mi letitou praxí s klientkami. Nabízím ji již 7mým rokem. Během třetího setkání dostávají klientky navíc ode mne doporučenou literaturu, domácí úkoly na celý měsíc, pro sebe i pro práci s partnerem, další finty a cvičení pro prohloubení a zintenzivnění prožívání potěšení.

Objednávejte se vždy na všechny tři setkání dopředu – nutno domluvit tři termíny, dva blízko sebe (hned po sobě, nebo obden) a třetí s odstupem maximálně týdne od druhého setkání  – objednávejte se s ohledem na svůj cyklus. Ideálně v době po vaší menstruaci.

  • GLUTEÁLNÍ (hýžďové) MAPOVÁNÍ®:

pouze součástí celé THD

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

Skupinové Rodinné konstelace středeční nebo čtvrteční večerní od 19hod (cca 4- 6 hodin společné práce):

Kdo si staví konstelaci: 1.200kč

Kdo se jen účastní: 700kč

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

Individuální Arteterapie:

Varianta – domácí tvorba a hodinové konzultace nad pracemi:

5 setkání = 5 hodin = 5.000kč

10 setkání = 10hodin = 10.000kč

Varianta – tvorba pod mým vedením různými technikami:

1.700kč/2hodiny

(v ceně je zahrnut materiál – je nutné předplatit si min 5 sezení = 8.500kč, nebo ideálně 10 sezení = 17.000kč – po sobě)

Skupinová Arteterapie a artefiletika (Akreditovaný seminář od MŠMT pro učitele):

7.900kč/3víkendy = 40,5 lektorského času (při počtu minimálně 8 účastníků)

 

 

 

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF, BF, AFF, BPF, AHP, SIYI, CPCK – Intro, CFMW