Ceník

Pokud chcete někoho obdarovat Dárkovým poukazem na jakoukoliv částku, stačí se ozvat.

Termíny nutno domlouvat telefonicky na 724979756 nebo na emailu: umay@centrum.cz. Termín je váš až po mém potvrzení smskou nebo emailem.

Pokud zrovna neberu telefon, pracuji s klientem nebo klientkou a máte-li vybraný termín, který je volný (NENÍ RUDĚ ČERVENĚ OZNAČENÝ V KALENDÁŘI),  jen mi napište smsku nebo email. Děkuji.

Fialové a Zelené termíny jsou volné a červené vždy obsazené.

 

Podle volných termínů mi dejte vědět, jaký se Vám hodí. Abychom se mohli domluvit, co je pro Vás nejlepší, napište mi email, pokud si nejste jisti, a popište, co Vás trápí a já se Vám ozvu a navrhnu, co bude nejlepší.
Děkuji za pochopení.

Termíny individuální ARTETERAPIE nevypisuji zvlášť – je nutné se na nich domluvit osobně telefonem nebo emailem.

Prosím, mějte vždy přesnou částku s sebou.

 

 


Access Bars® terapie – clearingy z pokročilých seminářů (Foundation a Choice of possibilities, kterých jsem se účastnila) pro konkrétní témata, práce s otázkami plus spuštění Bars a tělesných procesů, které podporují Bars:

2.000,-kč/ trvá celkem 1,5 – 2 hodiny 

(ideální je projít tři sezení za sebou, aby se změna zafixovala v rozmezí max. tři týdny mezi sezeními)

 

 

Access Energetický Facelift: 1.500,-kč/trvá celkem 1 – 2 hodiny

Access Energetický Facelift je úžasná pečující, léčebná a relaxační technika, která využívá energii k aktivaci vašeho obličeje tím, že spouští mnoho tělesných procesů, které jsou specificky zaměřené na transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Nazýváme jej facelift, i když se jedná vlastně spíše o tělesný lift, protože je to hluboké léčení a péče o vaše celé tělo a mysl. Pracujeme s energií, a omlazujeme celý systém včetně všech vnitřních orgánů až k koruně hlavy. Jedná se o úžasný proces, který může zvrátit účinky stárnutí na obličeji tím, že vytváří podobné účinky v celém těle. Zajímavý fakt: Na rozdíl od botoxu, o němž nedávný vědecký výzkum prokázal, že brání výrazu radosti a emocí, Energetický Face Lift naopak ukazuje radost a hravé, energické fungování těla!

 

Tělesné procesy, které nabízím po svém absolvování FOUNDATION a 3DAY BODY CLAS:

Při všech tělesných procesech se klienta, který je vleže, dotýkám na jeho oblečeném těle.

  • Biomimetická a biomimetrická mimika – biomimetika je to, co zakotvíte do těla, když se snažíte napodobit nebo pochopit ostatní. Biomimetrika je, jak se snažíte najít své místo v prostoru někoho jiného. Jako například, když máte vztah a snažíte se přizpůsobit, aby jste mohli být spolu. Biomimetické je to, co je uzamčeno do vašeho těla a biomimetrické je to, jak se snažíte najít místo ve vztahu k ostatním. Tělesný proces, který čistí tyto otisky je vhodný při genetických obtížích, při hluboké zátěži na psychické, ale hlavně na fyzické úrovni. Je nutné tímto procesem projít opakovaně.enetické zátěže z minulosti atd. Ošetření se provádí vleže. Dotýkám se při něm hlavy a křížové kosti na oblečeném klientovi či klientce. Je vhodné i pro děti, ty nepotřebují tolik ošetření, stačí jim jich méně. Kolik ošetření je nutných je vždy individuální. Proces trvá cca 60min. Cena za jedno takové ošetření je 1200,-kč.

 

  • TSS – Trifold Sequencing Systems (Trojnásobné sekvenční systémy) – tento tělesný proces je vhodný kombinovat se spuštěním Bars při Access bars terapii – pomáhá očistit dlouhodobé nánosy po braní léků, drog, hormonální antikoncepce, po očkování, antidepresivech a lécích na spaní apod. Čistí zároveň všechny traumatické zkušenosti, které způsobují opakovaný návrat a opakované znovuprožívání jakéhokoliv traumatu jako by to bylo včera a stále dokola. K tomuto tělesnému procesu mám k dispozici i podpůrná čistící prohlášení, která na vědomé úrovni čistí hluboce uložené spouštěče tohoto chování. Spouští se společně s Bars. Cena za toto ošetření s čistícími prohlášeními společně s Access bars je 1800,-kč. Trvá 60 až 90min dohromady.

 

  • Buněčná paměť (Cellular Memory) – pokud máme trauma uložené v těle například z nějakého úrazu, nebo máme bolavé místo v těle, prošli jsme operací, můžeme jít do toho místa a spustit vytvoření celulární paměti a napravit dané místo na buněčné úrovni. Tělo tak dostane šanci se rozhodnout se uzdravit, tento tělesný proces lze použít na lidech i zvířatech. Cena za toto ošetření je 1200,-kč. Trvá cca 60min.

 

  • De-Molekulární Manifestace a Molekulární De-Manifestace – De-MM je proces, ve kterém se molekuly promění v něco jiného, než jaké jsou nyní. MDe-M slouží ke zmizení toho, co v těle nechceme – nádor apod. Cena za toto ošetření je 1200,-kč. Trvá  cca60min.

 

  • MTVSS – Molecular Terminal Valence Sloughing Systém (Systém pro uvolnění moleculární terminální valence) – představuje zhruba tisíc věcí. Aktivujeme tyto energie uvnitř těla. Je vhodné projít 20 až 30 ošetření během 10 týdnů a tím si zajistit totální restart v těle. Má dvě variantyjedna je celotělová a druhá je pro posílení imunitního systému a podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny)Cena za toto ošetření (buď varianta jedna nebo varianta dvě) je 1200,-kč. Trvá cca 60min.
  • V květnu 2018 jsem byla na dalším tělesném procesu, který se týká SEXU a sexuality (obnovení všech generativních a sexuálních energií) – podporuje obnovení sexuální energie v těle, její proudění, zlepšuje její přijímání, což má odraz na zdraví, pocitu pohody, na finančním příjmu a hojnosti, protože peníze jsou také životní, neboli sexuální energií a když máme tuto energii v proudu, jsme v jejím proudu, tak vše k nám přichází s lehkostí a hravostí. Tento tělesný proces také pomáhá, aby lidé, kteří jím projdou, nebyli již přitahování k lidem, kteří jim sexuálně nevyhovují, nepřinesou jim sexuální soulad a naplnění. Podporuje a v životě nastoluje léčení, péči, hýčkání, expanzivní a orgasmickou energii. Přináší obecně vše příjemné, co nám život může a chce nabídnout. Vytváří v našem každodenním vše, co nás naplňuje, uspokojuje a hýčká. Vše z celé přírody a okolí, co nám tyto pocity může navodit, je k nám po tomto procesu neodolatelně přitahováno. Náš život se pak stává naplňujícím orgasmickým zážitkem. Tento tělesný proces je prováděn v oblasti třetího oka, na hrudi, stydké kosti a kosti sakrální. Klient je oblečený, leží na zádech či boku. Trvá cca 60min. Stojí 1200,-kč.
  • Pak si můžete dát několik otázek na téma sexu s partnerem, se kterým se k sexu chystáte: Naučím se něco? Bude to zábavné? Bude to snadné? Budu pak šťastnější? Budou vděční? Vydělám pak více peněz? Pokud není na všechny tyto otázky jednoznačná odpověď ANO, tak do sexu s tímto člověkem NECHOĎTE!

Další tělesné procesy zde: http://www.psychoterapeutka.eu/telesne-procesy-access-consciousness/

 —————————————————————————-———————————————————–

Jsem jediná certifikovaná Moon Mother® LEVEL 1,2 a 3 v ČR. Mohu poskytovat a podporovat ženy v celosvětovém Požehnání lůna – Worldwide Womb Blessing ® od Mirandy Gray.

Více informací  o této akci a možnost zaregistrovat se na jeden časový  i datumový termín na 5 termínů v každém roce najdete na www.wombblessing.com

Mohou se registrovat i muži, na audio meditaci pro ně na tuto akci pracuji.

Jako certifikovaná Moon Mother® LEVEL 2 poskytuji Léčení lůna (cena je 700,-kč), které slouží k vyrovnání energie v lůně a k harmonizaci všech 4 archetypů (panna, matka, čarodějka a vědma).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 1 – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie  vhodný pro dívky, co ještě nemenstruují (cena je 1000,-kč).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 2 se symboly – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie do lásky (cena je 1200,-kč).

Nabízím individuální WOMBBLESSING® level 3 se symboly – Požehnání lůna – Probuzení ženské energie do světla (cena je 1200,-kč).

Termíny je nutné si domlouvat telefonicky na tel: 724979756.

Nabízím také obsáhlejší a komplexnější Léčení ženské duše (Female soul healing®), které trvá cca 1 hodinu (stojí 1000,-kč), které harmonizuje všechny úrovně bytí ženy a podporuje ji ve spojení se svou duší, kreativitou, spiritualitou a hledáním svého pravého já, aby měla plnohodnotné vztahy s okolím.

Díky Level 2 nabízím i Požehnání – tzv. DAR (Gift) – pro muže (cena je 700,-kč), který pomáhá mužům spojit se v srdci s Božským ženstvím, nastartovává u mužů jejich autentickou mužnost a narovnává a harmonizuje i jejich ženské aspekty a vztahy se ženami a jejich biologickými matkami.

Mohu dávat Požehnání i párům (cena za pár je 1700,-kč), které chtějí ještě více prohloubit své spojení v lásce a harmonii.

Požehnání je velmi silný proces, který pracuje na úrovni Mentální, Fyzické, Emocionální i Spirituální jak u muže, tak u ženy, která ho ode mne dostane. Díky LEVEL 2 a symbolům mohu některé úkony dělat i na dálku a symboly svou práci energeticky posilovat. Ženy mívají po Požehnání 28 denní proces očisty, u mužů je doba očisty po Daru individuální.

Velmi se těším na semináře, které plánuji od podzimu 2018 pravidelně dělat v Brně ve svém Centru pro páry, pro nezadané muže a ženy a pro ženy v čistě ženských kruzích.
Více na www.psychoterapeutka.eu

Rituály pro první menstruaci a Požehnání lůna pro matky a jejich dcery, které mají čerstvě menstruaci je nutné domlouvat individuálně nebo si všimnout vypsaných termínů v kalendáři.

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

Individuální intimní terapeutické léčení

TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM® :

 

    • VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ®:

Součástí THD® – Vaginálního mapování® je i Gluteální mapování®, které je při prvním setkání.

Předplacené THD® – Vaginálního mapování® – vždy 3 setkání (každé na 3 hodiny práce s tělem plus 1 – 2 hodiny povídání a příprava před a po terapii – tj. dohromady 9 hodin práce s tělem a minimálně 5 hodin na povídání a předpřípravy a popřípravy):

21.000,-kč dopředu na účet 167194724/0300 před prvním setkáním.

Pokud žena potřebuje po prvních třech setkáních do jednoho měsíce od proběhlých tří setkání další THD® – Vaginálního mapování®, cena se pak hradí jednotlivě za každé následující setkání 1.500kč/1 hodina.

Většině žen, které ke mně chodí na tuto terapii, ale stačí, k významné životní změně v sexuálním životě i v osobním životě, pouze tři setkání. Tato terapie je unikátní, velmi silná, intenzivní a účinná a má autorská, chráněna mou ochrannou známkou, nenaučil mne ji nikdo, inovovala se mi letitou praxí s klientkami. Nabízím ji již 5tým rokem. Během třetího setkání dostávají klientky navíc ode mne doporučenou literaturu, domácí úkoly na celý měsíc, pro sebe i pro práci s partnerem, další finty a cvičení pro prohloubení a zintenzivnění prožívání potěšení.

Objednávejte se vždy na všechny tři setkání dopředu – nutno domluvit tři termíny, dva blízko sebe (hned po sobě, nebo obden) a třetí s odstupem maximálně týdne od druhého setkání  – objednávejte se s ohledem na svůj cyklus. Ideálně v době po vaší menstruaci.

  • GLUTEÁLNÍ (hýžďové) MAPOVÁNÍ®:

Gluteální mapování® (aktivace sexuální – životní energie, propustění strachů a stresu – pro ženy) – 3000kč/2 hodiny – nebo 4000kč/3hodiny

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

Skupinové Rodinné konstelace středeční nebo čtvrteční večerní od 19hod (cca 4- 6 hodin společné práce):

Kdo si staví konstelaci: 1.200kč

Kdo se jen účastní: 700kč

———————————————————————————————————————————————————————————————————————

 

Individuální Arteterapie:

Varianta – domácí tvorba a hodinové konzultace nad pracemi:

5 setkání = 5 hodin = 5.000kč

10 setkání = 10hodin = 10.000kč

Varianta – tvorba pod mým vedením různými technikami:

1.700kč/2hodiny

(v ceně je zahrnut materiál – je nutné předplatit si min 5 sezení = 8.500kč, nebo ideálně 10 sezení = 17.000kč – po sobě)

Skupinová Arteterapie a artefiletika (Akreditovaný seminář od MŠMT pro učitele):

7.900kč/3víkendy = 40,5 lektorského času (při počtu minimálně 8 účastníků)

 

 

 

Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, AFF, BPF