Access Energetic Facelift v Bratislavě

Datum / čas
10/12/2019
10.00 - 18.00


ACCESS ENERGETIC FACELIFT ™ je jedným z Access Consciousness® telesných procesov, pri ktorom sa aj veľké množstvo telesných procesov spúšťa. Pomáha prirodzenej harmonizáciu celého tela vrátane vnútorných orgánov. Tento proces omladzuje tvár a odvracia starnutie. Prináša „vedľajším efekty“ u žien ako zväčšenie a spevnenie prsníkov.
Pri tejto terapii si doprajete relaxáciu a nemusíte nič robiť len prijímať jemné dotyky terapeuta v oblasti hornej časti tela (prevažne na tvári), ktoré sa vykonávajú špeciálnym postupom a kombináciami.Na rozdiel od botoxu, ktorý je jedom zabraňujúcim výrazu radosti a emócií v tvári, je tento proces úplne bezbolestný a veľmi príjemný.Pre omladenie už nie sú nutné injekcie – stačí Access Energetic Facelift ™!Počas kurzu sa dozviete, ako vykonávať tento proces a dostanete 2 ošetrenie a dvakrát si metódu vyskúšate. Budete sledovať inštruktážne video. Dostanete manuál a príručku Access Energetický Facelift ™. Príručka obsahuje informácie o tomto procese a grafický „ťahák“ s poradím polôh. Kurz bude nahrávaný a nahrávku získate po kurze. Dostanete aj nahrané Clearing v ČJ a AJ pre čistenie blokov v kontexte starnutia a ochabovaniu vášho tela.

Tento proces je ponúkaný v kúpeľoch, masážnych praxiach, praktikách plastických chirurgov a wellness centrách po celom svete.

Akú energiou, priestorom a vedomím môžete vy a vaše telo byť, aby ste sa prestali posudzovať ohľadom starnutia, otvorili sa novým možnostiam a nechali vyžarovať plne svoju krásu? Aké sú tu ďalšie možnosti?

Teší sa psychologička a prvá Certifikovaná Facilitátorka Access Consciousness v ČR
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF, AFF, BPF, BF, AHP, CFMW
http://www.psychoterapeutka.eu/

Prihlášky na: info@rebirthing.sk

Prvý absolvovanie kurzu je za cenu 210€
Každé ďalšie opakovaní kurzu je za polovičnú cenu.
Deti od 6tich do 15tich rokov zdarma, 16 až 18ti letí platí polovičná kurzovné.

Pre účasť na kurze Access Energetic Facelift ™ nie je podmienkou absolvovania kurzu Access Bars® ani žiadne ďalšie špeciálne vzdelanie. Absolvovaním kurzu sa stávate (profesionálnymi) certifikovanými praktiky tejto metódy a môžete tento proces poskytovať sebe, blízkym i svojim klientom.

#accessbarskurz #bratislava #happybratislava #acessbars #accessconsciousness #umayyamunawolf #psychoterapeutkaeu #kurzaccessbars #certifikovanykurzaccessbars #arup #tomasarupfodor #accessenergeticfacelift #facelift