Certifikovaný KURZ-Tělesný proces Access consciousness® Mimikry

Datum / čas
17/02/2019
10.00 - 13.00

nahrávám mapu....

Tělesný proces Access consciousness® Mimikry (Biomimetické mimikování) pomáhá k znovunalezení cesty ke své autenticitě, svému bytostnému já bez omezení a převzatých životních cest, realitu a problémů druhých lidí.
Máte potřebu POMÁHAT? Jdete až za své hranice, proti svým potřebám? Jste léčitel/ka, jste sexuální léčitel/ka, trpíte Spasitelským komplexem? Tak tento tělesný proces je přímo pro vás!
Podporuje možnost opět vnímat, že máte v životě volby a možnosti se rozhodovat a vybírat si podle sebe, bez toho, abyste se museli zcela zříci sami sebe. Pomáhá odstranit dlouholeté a hluboké nánosy toho, co vám nepatří až na úrovni DNA.

Předpoklady pro kurz – žádné, nejsou potřeba žádné zkušenosti s nástroji Access consciousness® ani žádné jiné kurzy od AC.
Kdy: neděle 17.2.2019
Od 10hod do 13hod
Kde: Centrum Miracle, Křehlíkova 48, Brno – Slatina
Cena: 1250kč za dospělého /děti od 8 do 16let neplatí nic, pokud přijdou s platícím rodičem, 16 a 17 letí platí polovinu ceny

Možnost přespat v centru po domluvě předem.

Tento proces budete po absolvování kurzu moci aplikovat na sebe, na své blízké i profesionálně.

Částku prosím zašlete na č.ú.. 167194724/0300.
Svou účast potvrďte na: umay@centrum.cz

Tento tělesný proces vás naučí během kurzu facilitátorka a psycholožka Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF, AFF, BPF
Další kurzy v Praze a Brně najdete zde:
www.psychoterapeutka.eu

#umayyamunawolf #psychoterapeutkaeu #centrummiraclebrno #accessconsciousness #telesnyproces #mimikry #bodyprocess #kurz #class #vymazanisebedestrukce #energie #destrukce #mimikovani #brno #happybrno