THD® – Vaginální mapování

vaginální mapování
TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM ® – Intimní terapie dotekem

 

Jedná se o moji autorskou a jedinečnou terapii, která se liší od jiných intimních masáží v oblasti vagíny.

Součástí THD® – Vaginálního mapování je i Gluteální mapování, které je při prvním setkání.

Předplacené THD® – Vaginálního mapování – vždy 3 setkání (každé na 3 hodiny práce s tělem plus 1 – 2 hodiny povídání a příprava před a po terapii – tj. dohromady 9 hodin práce s tělem a minimálně 4 hodiny na povídání a předpřípravy a popřípravy):

Většině žen, které ke mně chodí na tuto terapii, stačí, k významné životní změně v sexuálním životě i v osobním životě, pouze tři setkání. Tato terapie je unikátní, velmi silná, intenzivní a účinná a má autorská, chráněna ochrannou známkou, nenaučil mne ji nikdo, inovovala se mi letitou praxí s klientkami. Nabízím ji již 5. rokem. Během třetího setkání dostávají klientky navíc ode mne doporučenou literaturu, domácí úkoly na celý měsíc, pro sebe i pro práci s partnerem, další finty a cvičení pro prohloubení a zintenzivnění prožívání potěšení.

Objednávejte se vždy na všechny tři setkání dopředu – nutno domluvit tři termíny, dva blízko sebe (hned po sobě, nebo obden) a třetí s odstupem maximálně týdne od druhého setkání  – objednávejte se s ohledem na svůj cyklus. Ideálně v době po vaší menstruaci.

Toto léčení je pro mne léčením duše skrze hluboký a intenzivní dotek těla, láskyplné, pomalé a něžné doteky, které rozehřejí zamrzlá místa na těle. Tato místečka se kvůli nerespektování potřeb našeho těla traumaticky uzavřela a nyní jimi neproudí božská energie lásky, sexuální energie. Je to ale i intenzivní masáž hlubokých tkání, ve kterých je uložené trauma.

Cílem je, abyste ztratili ostych, stud a pocity méněcennosti ze svého těla, ze svých potřeb, dovolili si plně prožívat slast a rozkoš, své emoce, vše v souladu s vašimi tužbami a potřebami, s respektem k tempu a času pomalého otvírání vašeho vnitřního květu, vašeho božství.

Na všem, co potřebujete se domluvíme na začátku. Sezení je velmi často zaměřené na ošetření traumatických vzpomínek uložených ve vašich buňkách.

Terapii hlubokým dotekem ® provádím pouze ženám.

 

 

Léčení jizev

I poté, co se rána po operaci, úrazu, porodním zákroku apod. uzdravila, vnímáme ji dále díky jizvě, které může být stále bolavá či necitlivá. Jizvy výrazným způsobem tlumí tok naší energie v těle a ovlivňují náš tělesný i duševní stav. Pokud jsou v intimních oblastech těla, pochopitelně také zásadně narušují náš intimní život. Nebo díky operaci slepého střeva můžeme vlivem jizvy prožívat chronické bolesti zad a/nebo hlavy. Díky práci s jizvami můžeme znovu obnovit tok energie v těle a nečekaně zvýšit hladinu živosti a radosti ve svém životě.

vaginální mapováníVaginální mapování

Hodně žen, se kterými se setkáváme, někde v hloubi těla a duše cítí, že by v životě i v intimní oblasti mohly a měly prožívat VÍCE. Touží po více lásky, více naplnění, více smyslu, více radosti, více hloubky, více vášně. V příručkách pro zlepšení sexuálního života se zpravidla setkají s řadou technických návodů, které však z intimního života činí spíše sportovní výkon, než aby vedly k naplňujícímu milování a blaženosti. Zmiňované “tipy a triky“ se často míjejí účinkem proto, že cesta k prohloubení ženské sexuality nevede skrze silnější stimulaci, ale díky zvýšení vlastní citlivosti, ukotvení se ve svém středu, otevření se a odevzdání. Namísto „přidávání“ technik a stimulace, především ubíráme a rozpouštíme to, co hloubce a intenzitě prožitku blaženosti brání. Rozpouštíme traumata a nepříjemné zkušenosti uložené v tělesných buňkách a vzpomínkách.
Jako ženy se často toužíme a současně bojíme odevzdat. Není větší slast, než se s naprostou důvěrou otevřít. Ale máme strach ze zklamání a bolesti. A tak se zavíráme, na základě minulých i generačních zranění. Prožitky z minula, které byly více či méně bolestivé, způsobují v našem těle určité „zamrznutí“ a brnění. „Chráníme“ se tak před prožitkem bolesti, ale spolu s tím i před prožitkem potěšení, radosti a intimity. Tím, že se uzavíráme strachem z bolesti, uzavíráme se i lásce. Přitom minulá bolest nás v současné chvíli již neohrožuje, přestože se chováme, jako by tomu tak bylo.

Budeme rozpouštět tato „zamrzlá“ místa a uvolňovat emoční náboj v nich ukrytý. Díky tomu se může objevit zcela nová, často dosud nepoznaná citlivost, vnímavost, blaženost a vnitřní svoboda. Tento prožitek také dodává víru v sama sebe, hluboké ukotvení ve svém středu a klid spojený s moudrostí.

Základem není „získat“ či naučit se něco nového, něco změnit a „předělat“. Pouze rozpustit to, co nám brání v prožitku vlastní podstaty. Zkrátka shodit brnění s porozuměním tomu, že jej již nepotřebujeme.

Technika „vaginální mapování“ (vaginal mapping):

Jedná se o dotekovou techniku, při které se jemně dotýkáme tkáně vaginy. „Mapujeme“ přitom její citlivost. Žena se tak vědomě spojuje s pocity, které jsou v intimní oblasti nashromážděné. Některá místa jsou necitlivá, některá plná potěšení, jiná plná různého druhu emocí: smutek, vztek apod. Ženské pohlaví je receptivní, přijímající, a má tendenci v sobě shromažďovat a „pamatovat“ si různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých. Při běžném milování, přestože se dotýkáme vaginy, často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány – stávají se zřetelné až při zpomalení se, práci s dechem a rozšíření vnímavosti.

Pokud žena zažila ve svém životě bolestivé zkušenosti, spontánní reakce je „zamrznout a necítit“. To se pak v průběhu života projevuje jako určitá zpravidla všudypřítomná hladina napětí a stresu. Protože vlastní energii využíváme na potlačení toho, co nebylo dostatečně prožito, a co má tendence se znovu a znovu aktivovat. Pohyb, dech, zvuk, dotek to vše jsou nástroje, které zvyšují hladinu energie – a tím pádem i cítění – v našem těle. Pokud jsme v sobě „zamrzly“ bolest z minula, nedaly jí prostor se vyjádřit a z těla odejít, prožíváme pak zmíněné napětí, často aniž bychom si ho uvědomovaly. Také se podvědomě bráníme prohloubení intimity ve vztahu – protože i to aktivuje v první fázi naši starou bolest.

Tato dynamika prožitku vzniká při silných traumatech jako je například sexuální zneužití, ale i gynekologické zákroky, obtížné porody apod. Někdy stačí i zdánlivě nevinné podněty jako něčí poznámka, pohled, zraňující slova ve chvílích, kdy jsme otevřené a zranitelné. Aniž bychom to vědomě zaznamenaly, podvědomě „ztuhneme“ a příslušný pocit, který jsme neprožily a nevyjádřily, pak utěsňujeme v těle.

Při použití techniky zvané vaginální mapování/ „vaginal mapping“ znovu probouzíme citlivost této jemné tkáně. Spolu s tím se uvolňují z těla prožitky, které patří do minulosti, a v případě, že byly bolestivé, tak způsobují určité „zamrznutí“ či „obrnění“ tkáně vaginálních stěn. Díky tomu ženy při milování často necítí dost výrazně, nebo mohou vnímat i nepříjemné pocity a bolest. S tím spontánně souvisí snížená chuť k sexu, případně možnost rychlého, dynamického sexu jako jediná zajímavá varianta. Při intimnějším a jemnějším spojení se však znovu objevují i pocity zranitelnosti a bolesti, a to může být pro ženu tak nepříjemné, že intimní kontakt spontánně omezí – někdy s pocitem, že partner není dost vnímavý, přítomný apod. (projekce).

Proč pracovat s dotekem a tělem?

Přestože můžeme rozumět příčinám bolesti a potíží v našem životě, pouhé pochopení souvislostí ke změně nestačí. Každý prožitek, každý pocit je nejprve v těle, a až následně mu dáme určitou „nálepku“, označení a hledáme příčiny jeho vzniku atd. Při technice VM jdeme přímo k paměti a moudrosti těla. Navíc ani není třeba znát, kde jaký pocit vznikl a proč. Důležité je jeho procítění a uvolnění. Je to jako když se zbavujeme odpadu z těla. Poté se můžeme těšit ukotvení ve vlastním středu, které prožíváme jako hluboký klid a větší vnitřní svobodu – objevují se netušené nové možnosti v našem životě.

 

 

vaginální mapováníGluteální (hýžďové) mapování – intenzivní dotek zadečku – aktivace první a druhé čakry

Ženám provádím masáž hlubokých tkání v oblasti zadečku, hýždí, svalů pánevního dna, kostrče, kolem konečníku, pánevní a stydké kosti. Často je součástí – „předskokanem“ vaginálnímu mapování, ale ženy (nebo muži) mohou přijít čistě jen na GM. Jedná se o jemné ale častěji o intenzivní doteky pomocí loktů a palců, které vyvolávají skryté pocity vzteku, agrese, zvířecích pudů, rozproudí energii a uvolní nahromaděný stres ze sedavého zaměstnání a uložený strach v těchto místech. Traumata, stres a strachy se uvolní dotekem, křikem, dýcháním, pohybem, zvukem, pláčem apod.

 

 

 

ohnivý dechS vděčností sdílím zpětnou vazbu ze semináře pro páry – Terapie hlubokým dotekem ® – vaginální a gluteální mapování….
Další termín semináře již brzy zveřejním.
Děkuji
Umay Yamuna Wolf (2.12.2016)
www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com
Milá Yamuno,
konečně se dostávám k tomu, abych Ti napsala pár řádek, jako zpětnou reakci
na absolvovaný seminář Terapie hlubokým dotekem ®.
Na seminář jsem se přihlásila po silném impulsu, který přišel během mého
prožívání s partnerem, kdy jsme spontánně začali prožívat jakési intuitivní
transformace, probíhající na úrovni těla, doteků, naciťování a napojení.
Vaginální mapování jsem před pár lety absolvovala několikrát a i v tuto dobu mne to velmi volalo.
Chtěla bych Ti poděkovat a vyjádřit úctu a vděčnost za průběh a atmosféru
po celou dobu semináře. Oceňuji Tvůj individuální přístup, se kterým jsi se
nám jako průvodkyně, učitelka a terapeutka věnovala. Tvé zkušenosti s
terapií hlubokým dotekem i vaginálním mapováním, které jsi se nám snažila
předat, pro mne byly velmi cennými radami, informacemi. Tvá práce a
přítomnost byla velmi citlivá, napojená, jasná, byla v ní cítit velká
zkušenost, láska, síla, úcta a moudrost ke každému z nás. Atmosféra a síla,
která byla po oba dny v prostoru a v nás byla velmi silná, hluboká,
léčivá…
To, co jsme během těch pár dnů prožili, odžili, vyzkoušeli, poznali,
odpustili, objevili, vyléčili, uvolnili a přijali, se nedá popsat slovy!
Vše ve velkých hloubkách a v širokém rozsahu. Mnohá témata, mnohé bolesti,
mnohá traumata, mnohé strachy…to vše se odkrývalo…Jsem ve velké
vděčnosti k celému procesu, k uvolněné síle, která je nyní možna prožívat v
lásce a nových možnostech…Děkuji Tobě a všem zúčastněným za vzájemnou
důvěru, podporu, přítomnost, moudrost, pokoru a inspiraci. Děkuji nám, za
naši odvahu a neomezenou sílu, se kterou jsme tím vším procházeli a stále
je v nás a v našich životech, v našem projevu.
Cítím se nyní čistší, uvolněnější, prozíravější, láskyplnější sama k sobě i
ostatním, více se přijímající a milující svou vlastní jedinečnost a svou
osobní cestu životy. Vděčnost za možnost vyléčit své tělo, své buňky, své
srdce, své ženství, očistit své lůno a zdroj ženské síly, tvořivosti a
moudrosti….zároveň i narovnání vztahu muž a žena.
…….Děkuji
Zuzka  (2.12.2016)

Semináře pro páry – muž/žena, dvě ženy

Sebezkušenostní seminář – TERAPIE HLUBOKÝM DOTEKEM ®

Součástí budou techniky:

 

– vaginální mapování

– gluteální mapování

– THD ® v oblasti stehen a podbřišku

– léčení jizev

– párové i skupinové techniky pro podporu důvěry a sebepoznání v intimitě

– nácvik vědomého doteku a tvorba dohod a nastavování svých hranic

– léčivé meditace

 

Pro páry ( muž a žena, dvě ženy) jsem připravila jedinečný intenzivní víkendový seminář, kde se podělím o své zkušenosti s THD ®. Součástí bude nácvik a sebezkušenost všech výše uvedených technik. Dále budeme trochu tančit 🙂 a provádět dechové, meditační a dotekové techniky.

S sebou: pohodlné oblečení, ručník, sarong, teplé ponožky, masážní olej nebo lubrikační gel, latexové rukavice ve vlastní velikosti, v případě menstruace – igelit na matraci a menstruační houbičku.

Kde:

Kdy:

Sobota 10h až 21hod

Neděle 10h až 18hod

Cena: 7000,-kč/jedinec/celý seminář

Kapacita je omezena na max 3 páry. Při semináři dbám na individuální přístup. Proto neváhejte a brzy se přihlašte.

 

Přihlašování na tel: 724979756 nebo emailu: umay@centrum.cz, mamjirada@centrum.cz

Pro zajištění si místa na semináři je nutné zaslat do … částku 7000kč na účet: 167194724/0300.

 

Na sdílení se těší

Yamuna

www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com

 

Další milá zpětná vazba na Seminář pro páry – Terapie hlubokým dotekem ® – vaginální a gluteální mapování.
Děkuji, s vděčností sdílím
Umay Yamuna Wolf
www.psychoterapeutka.eu
Techniky intimní masáže znám dobře na sobě i jako masírující. Takže, když jsem zahlédla událost vaginální mapování, říkám si na to mám zrovna chuť a náladu.
Ovšem VM je velice rozdílné a jak v úvodu lektorka Yamuna zmínila, orgazmus je vedlejší efekt a moc se to nestává. Aha až v tu chvíli jsem začala tušit,že se bude odblokovávat a nepůjde o příjemné rozptýlení. Dobře,že jsem to nevěděla dopředu, tuším,že by se mi moc nechtělo. Poslední 3 měsíce jsem byla spíše odtažitá a do sexu jsem se nepouštěla. VM bylo posuvným bodem na této cestě uzdravování starých zranění. Ať už z dob dávných či času, kdy jsem nevěděla jak moc jsem citlivá a nechala jsem si líbit i to co mě na podvědomé úrovni zraňovalo. Pod vedením Yamuny jsem se cítila bezpečně, abychom mohly otevřít a poléčit i velké duševní zranění skrze svou Joni. Jsem ráda za to, že jsem prošla tuto cestu do bolestných vzpomínek a mohla je propustit. V současnosti prožívám velké zvědomení svých hranic a mnohem snadněji se spojuji s potřebami své Joni.
Bára (posláno 6.12.2016)