Šamanský mužsko-ženský kruh

Datum / čas
24/06/2015
18.00 - 21.00

nahrávám mapu....

DSC_7001Mužsko-ženský šamanský kruh

Yamuna a Janek – Klíčník zvou muže a ženy na společnou šamanskou cestu za objevováním a sdílením všech kvalit a odstínů mužsko-ženské polarity.

Kdy: 24.6.2015 od 18hod do 21hod

Kde: Centrum RYBALKA, Rybalkova 55, Praha

Cena: 300,-kč jedinec, sleva: pár (muž a žena) dohromady za 500,-kč.

S sebou: pohodlné oblečení, polštářek či deku, dobrou náladu a chrastítka nebo bubínky

Zamluvení místa v kruhu na tel: 724979756. Místo je rezervované až po uhrazení ceny na č.účtu: 167194724/0300.

Maximální kapacita je 10 mužů a 10 žen.

Čeká nás….

Společné hledání. Společné objevování, léčení a generování nových cest. Propojení mužského a ženského principu, spojení obou sil a energií.

Síla kruhu, možnost sebevyjádření hlasem, zvukem, křikem, tancem a sdílení, spojení většího množství zkušeností, dosahů a přesahů jako základna k posunutí (vyléčení, modernizování) celého tématu.

Kosmický katarzní tanec bohyně – prožitek přítomného okamžiku – propojení v celek – žena, muž a svět, rytmus bojovníka, společná cesta objevování a vytváření nových forem (soužití) pro moderní Ženy a Muže.

Spojení s Posvátným bojovníkem a Trojjedinou Bohyní, hledání kořenů, čištění pramenů,
nové stezky a nečekané možnosti, pročištění starých vzorců chování, kulturních zvyklostí, společenských a rodinných natvarování, vyčištění minulosti na osobní i kulturní úrovni, nové možnosti, cesty, autentické archetypy, podstata a zdroje síly a jemnosti.

Hluboký ponor do nevědomých archetypů, které tvarují náš život a vztahy (Lovec, bojovník, otrok, král, tyran, stavitel, blázen, kazatel, světec) u žen (Panna, matka, vědma, oběť, světice, kurtyzána, velekněžka, dračice, čarodějnice), hledání a poznávání pozitivních i negativních archetypů (principů, vzorců), odkaz a zátěž našich předků.

Těší se

Mgr. et Mgr. Petra Yamuna Částková a Jan Šmejkal

www.psychoterapeutka.eu, www.mamjirada.com, http://shamanis1.webnode.cz/