Šamanismus a tantra – element VZDUCH (aneb šamanská práce s elementy a mazlení)

šamanismus a tantra mazleníPro přívržence šamanismu a tantry jsem připravila jedinečnou kombinaci čtyř setkání v Karlovce. Budeme pracovat šamanskými technikami s každým elementem zvlášť při jednom setkání – první bude země, poté voda, oheň a vzduch. Budeme procházet očistnými technikami, rituály, meditacemi, katarzním tancem a dalšími technikami. Každý element bude specificky spojen s dotekem (bodywork) – mazlením, prací s energií. Tyto večery jsou určené pro páry ale i jednotlivce, kteří chtějí zažít neobvyklé spojení těchto šamanských technik a tantry. Každý večer bude spojen s konkrétním záměrem.

Čtvrté (poslední v řadě) setkání je věnováno VZDUCHU.

Kdy: 4.12.2015

Kde: Karlovka, Karlova 25, Praha

Od 18 hod prozac without prescription buy prozac online buy cheap prozac no rx order prozac online overnight buying prozac overnight delivery prozac buy online in stock do 22 hod.

Cena: 350,-kč/jednotlivé setkání

Při placení za všechny čtyři setkání dopředu (do 7.9.2015) je sleva 200,-kč buy estrace online related keys: discount estrace online estrace online pharmacy buy cheap estrace estrace coupon cheapest estrace buy estrace on line – cena za 4 setkání je pak 1200,-kč.

Nutná rezervace na: petrunila@centrum.cz buy fluoxetine online, generic fluoxetine manufacturers , fluoxetine manufacturers uk. a platba předem na: 167194724/0300.

Ujistěte se, že je pro vás místo na tomto večeru na tel: 724979756.

Těší fluoxetine ( generic prozac ) is a selective serotonin reuptake inhibitors (ssri) and judgment of your physician, pharmacist or other health care provider. generic fucidin se Yamuna

V září odlétám do Ekvádoru za šamany, takže v říjnu přivezu surovou šamankou energii přímo z pralesa. Tak se těšte. :o)