Kurz BARS v BRNĚ

Datum / čas
06/03/2021
9.00 - 18.00

nahrávám mapu....

Co když si dovolíte změnu myšlenek, emocí a pocitů? A co když tento jednoduchý proces změní Váš život a může změnit svět? Co když dnes by mohl být začátek něčeho jiného? Co když by váš život mohl být mnohem příjemnější? Co kdyby jste měli legraci z toho, že vás lidé soudí? Dozvěděli jsme se tak brzy v našem životě, že soudit sami sebe bylo vhodné a že tak náš svět má vypadat. Co když souzení sám sebe je nejvíce nevlídná věc, jakou jsme kdy udělali? Přesto se to pořád dělá. Nádherný nástroj s názvem „Access Bars®“ toto začne rozpouštět zevnitř….”
Gary Douglas (zakladatel Access Consciousness®)

Srdečně Vás zvu na certifikovaný praktický trénink “Access Consciousness® Bars Practitioner”

KURZ METODY ACCESS BARS
Kdy: 27.12.2020 (2.1.2021, 23.1.2021, 6.2.2021, 20.2.2021, 6.3.2021, 20.3.2021)

09 až 18hod (je možné, že skončíme později, prosím domluvte si odjezdy spíše na později)

Kde: Centrum Miracle Brno, Křehlíkova 48
Cena: 6150,-kč

Kurz je vhodný i pro děti, ty mají kurz zdarma v doprovodu rodičů. Vhodný věk je minimálně 6let věku. Dítě je bráno do věku 15 let. Ve věku 16 – 17 let je cena pro děti za polovic.

S sebou si vezměte pohodlné oblečení a případně svůj oblíbený polštářek nebo deku (obojí bude na místě k dispozici), psací potřeby (blok, fixy, pero), teplé ponožky, dobrou náladu a větší svačinu na polední pauzu. (drobné občerstvení a čaje budou k dispozici).

Co na kurzu obdržíte?
Dvakrát budete terapii Access bars dostávat a dvakrát dávat.
ČESKÝ detailní Access Bars® Manuál
Audio nahrávku celého kurzu
Shlédneme instruktážní video se zakladatelem AC Garym a Dainem
A mnoho dalšího – zajímavé clearingy pro osobní práci, další nástroje jako jsou otázky atd.

Získáte možnost naučit se lehce a v radosti (v příjemné atmosféře s individuálním přístupem od psycholožky a psychoterapeutky) terapii Access Bars®

Mapy kombinací Access Bars® bodů na hlavě
Certifikát terapeuta Access Bars® se kterým budete moci pracovat samostatně sami se sebou, se svými přáteli a blízkými i jako profesionálové za peníze.

Pečuji o své klienty velmi svědomitě, stejně tak je tomu je i na mých kurzech. Vše ráda vysvětlím, zodpovím otázky. Sdílím své zkušenosti z praxe. Nabízím i pravidelná setkávání a procvičování AB.

Dále na kurzu získáte:
Informace, jak provádět Access Bars® terapii při praxi s různými klienty

32 “Přístupových bodů” na hlavě uvolňuje tisíce omezení, s naprostou lehkostí! Body reprezentují různé oblasti našeho života např. Tělo, Peníze, Komunikace, Léčení – Uzdravování, Kreativita, Radost, Vztah k sobě, Mír a Klid, Manifestace… Klienti, kteří tuto techniku podstoupili, zjistili, že se jim změnil život k lepšímu v oblastech, o kterých si mysleli, že jsou neměnné, včetně chronických potíží jakéhokoliv druhu.

Access Bars® a A.E.Facelift

těší se psycholožka
Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, CF
tel: 724979756
email: umay@centrum.cz, www.psychoterapeutka.eu

#accessbarskurz #brno #happybrno #centrummiracle #acessbars #accessconsciousness #umayyamunawolf #psychoterapeutkaeu #kurzaccessbars #certifikovanykurzaccessbars